Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live dla pierwszego Xboksa zostanie zamknięty w kwietniu

20 postów w tym temacie

"Wiedziałem, wiedziałem! powinni zabronić amputacji przecież ja go dalej kocham..."
Nie rozumiem dlaczego tak postępują mają tyle kasy a chcą i tak zaoszczędzić na wyłączeniu liva dla starych "xboxsiarzy" ehh z każdym dniem zbliża się też koniec world of warcrafta, oczywiście jego "epoka" potrwa jeszcze bardzo dluugo ale kiedy upadnie pewnie nie będzie wielkiego huku i grzmotu ponieważ po drodze się wypali (przewyższą go jakieś inne mmo) ale żałoba zapewne będzie i to nie byle jaka bo i tak wierni zostaną przy tej grze,
w tym ja... dlaczego wszystko musi się kończyć?.. no dobra koniec offtop :D ale sądzę że microsoft musiał odciąć tą nieprzydatną "nogę" która jedynie zżerała energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie M ma gdzieś graczy zazwyczaj :) na wet nie wiem po co płacić za Xbox live Internet + Internet live; ) czyli wchodzi na to że każda gra w Xbox live ma abonament :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że z live''m dla Xbox''a 360 tak nie będzie (dadzą nam Live PL a za miesiąc zamkną bo wypuszczają nową konsole... ). Współczuję użytkownikom pierwszego Xbox''a nawet nie doczekali się Live PL :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam wrazenie ze jak MS wyda kolejne xpudlo to trzeba bedzie sie przesiadac szybko na niego z 360 bo po paru latach tez powiedza ze wsteczna kompatybilnosc jest kula u nogi...Przeciez sukces x-a to przede wszystkim live.Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xboxa 1 całkiem olali, więc, to aż dziwne, że do tej pory LIVE działał. Ciekawe jaka będzie sytuacja za 10 lat w stosunku do X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to niemały cios dla posiadaczy pierwszego Xpudła. Pozostaje im w najbliższym czasie grać ile tylko się da przez Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu gdzieś czytałem wyjaśnienia dlaczego na Live można mieć tylko 100 znajomych. Problemem było właśnie Halo 2, ale nie pamiętam dokładnie o co chodzi... To pewnie dlatego decydują się na takie kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sądze że nasze 360''tki jeszcze ze 3 lata potrwają..skoro zamykają live dla starego , może nam cchcą jakichś smaczków dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 16:25, Wilq94 napisał:

Akurat jestem posiadaczem Xboxa 1 i dziękuję tym palantom z M$ za to że nie będę
mógł grać na Multi...


A kiedy ostatnio grałeś online na pierwszym xklocku? I w jakiego to co najmniej pięcioletniego hiciora (bo gry się przecież nie ukazują od pół dekady)? Dodatkowo takiego, który nie doczekał się sequela (bo, idąc słusznym skądinąd tokiem rozumowania EA, jeśli chcesz grać online w NBA Live 07, bo nie chcesz tyłka ruszyć, żeby kupić w NBA Live 2010, to twój problem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo na pewno ktoś jeszcze korzysta z tej usługi i takie odcięcie z dnia na dzień na pewno będzie nieprzyjemne. Ale mam nadzieję, że na cięciu z Live''m Micro$oft zdobędzie więcej funduszy na stworzenie Live w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 14:24, Redjevel napisał:

Nie rozumiem dlaczego tak postępują mają tyle kasy a chcą i tak zaoszczędzić na wyłączeniu
liva dla starych "xboxsiarzy"

Może dlatego że celem Microsoftu (jak właściwie każdej firmy) jest zarabianie jak pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zbytnio się pospieszyli. Co teraz, fani mają sobie kupić zwalone porty Halo 1 & 2 na PC i wtedy grać po necie? A co z resztą gier? Na pewno jest graczy takich cała masa... Szkoda gadać, czego ci ludzie nie zrobią dla kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować