Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przypuszczenia

56 postów w tym temacie

Uważam że powinni usunąć tą dwójkę w tytule bo to jakby swojego rodzaju kontynuacja poprzedniej części. Powinno zostać Wiedźmin: Zabójcy królów, ale to zabiegi czysto kosmetyczne.
Mam nadzieje że grę wypuszczą gdy będzie "dopięta na ostatni guzik"! Czekam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te screeny z "zawieszonego Powrotu Białego Wilka" to tylko upiększone w Photoshopie screeny z pierwszego Wieśka.
Co do filmiku... niech twórcy nie chwalą się, że "zrobili nowy system walki", skoro po filmiku widać, że to walka z pierwszej części, tylko w odświeżonej oprawie, no i dodano QTE, w którym animację również wzięto z pierwszej części(outro). Jedyną nowością jest na razie takie wymaxowanie Aarda, że bardziej przypomina czar "odrzucenie boską mocą wszystkich przeciwników przede mną". Tak, wiem, że to dopiero alfa, ale to chyba lekkie zakłamanie tak chwalić się nowym systemem walki, a pokazywać coś, co już znamy.

Może to błahostka, ale ja liczę na osobne motywy muzyczne dla każdego bossa(albo przynajmniej tych ważniejszych). Nie mówię, że w pierwszej części muzyka była zła - była bardzo dobra i klimatyczna, większość lokacji miała odrębny motyw muzyczny, brakowało może tylko ''innej'' muzyki do walk z Wiewiórkami. Jednak w epilogu strasznie rozzłościło mnie to, że przez to, że

Spoiler

przed walką z WM pojawia się kilka mutantów

, to podczas walki z ostatnim bossem w grze, w tle idzie motyw muzyczny jak podczas walki z jakimś opryszkiem albo podczas walki na pięści.

No i oczywiście liczę na wypasioną edycję kolekcjonerską :]

> Ciekawe, który z pracowników obdarzony jest tak interesującym głosem psychopatycznego mordercy.
I lol''d : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jak sobie z tym poradzą:

Pod koniec gry mój Geralt był już niezłym gierojem - wysoki level, małe co nieco na drzewku talentów, na plerach niezgorsze miecze, a i starożytną kurtawę wiedźmińską też się zdobyło (bonusy też miała odpowiednie - wybrałem zakończenie po stronie Zakonu).

Jak się okaże że w "dwójce" sprzęt ktoś zajumał, a cała wiedza i zdobyte przez Geralta doświadczenie wyparowało w wyniku np. tadam ! amnezji, to normalnie zrobię facepalma ;-)

Z drugiej strony przeniesienie postaci z wysokim levelem mogłoby położyć balans.

Ot mają Redzi problem - taki wybór jak miedzy młotem a kowadłem. Ciekawe jak z tego wybrną ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mocny eliksir - poważne uszkodzenia organizmu, musiał się bidula kurować i do tego sprzęt koś mu (tak!) zajumał i wrzucił do pasera, jak zafajdane kalesony Berengara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, tak sie radują panowie z CDPRojektu ze taki nowy super wypaśny i lepszy jest ten witcher, a tym czasem w tym filmiku nie ma żadnej rewolucji, ot po prostu podciagnietych pare elementów... ;/
.. no ale poczekamy zobaczymy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam powoli dość Wiedźmina! Ciągle tylko Wiedźmin i Wiedźmin!
I bardzo prawdopodobne jest że wyjdzie na rynek w 2011 roku albo i jeszcze później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:20, Arthas97 napisał:

A ja już mam powoli dość Wiedźmina! Ciągle tylko Wiedźmin i Wiedźmin!


A ja proponuję przestawić butelki po winie, bo najwyraźniej przesłaniają Ci ekran. Ograniczyć picie też bym radził. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu wszyscy czepiają się skakania. W dragon age Neverwinter 2 czy mass effect postacie też nie potrafią skakać i nikt się nie czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, który nie potrafi skakać ? Przecież to idiotyzm. Tym bardziej, że w trakcie walki skacze wyraźnie, a potem już nie potrafi ;). Większy nacisk powinni położyć na wzmocnienie pojedynczych wrogów i zmniejszenie ich liczby. Nie róbmy z Geralta Dantego...System walki koniecznie do przerobienia, bo ten z jedynki był kiepski. Polegał na właściwym timingu klikania i to wszystko. Jeśli się weźmie pod uwagę kiepską optymalizację gry, która na wielu dość dobrych kompach muliła się, to złapanie właściwego timingu w trakcie walki graniczyło z cudem.

cRPG Wiedźmin nie był i raczej nie będzie. To jest action RPG, gdzie rozwój postaci ogranicza się do budowania drzewka umiejętności, jak w Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:02, Dragus_123 napisał:

bardzo fajna recka , ale te wszystkie screeny to po prostu renderowana pierwsza część
Wiedźminka :)

Do wyboru były kadry z wideo, które i tak jest podpięte... gry oficjalnie nie zapowiedziano, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 08:59, palpatine napisał:

Jeśli się weźmie pod uwagę kiepską optymalizację gry,
która na wielu dość dobrych kompach muliła się, to złapanie właściwego timingu w trakcie
walki graniczyło z cudem.


Chyba grałeś w inną grę. Poza Starą Wyzimą było w porządku. Skończyłem grę 3 razy na kompie, który ma 3 lata. Wszystko na full, rozdzielczość 1280 x 1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, że CD-projekt skończy wiedźmina 2 w 2010 ale z resztą niech robią to trochę dłużej ale porządnie! bo to nasza polska wizytówka gdyż wiedźmin najlepszą naszą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem wiedźmina 4 razy na kompie 3 letnim i też w miarę na wysokich.
Jak będę wiedział kiedy wyjdzie wiedźmin 2 to zagram sobie jeszcze raz do przypomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a będzie multiplayer? pliiiizzz...

przecież wiedźminów - przynajmniej wcześniej - było wielu (Koty, Wilki etc.)

każdy gracz mógłby sobie zdefiniować postać (pogodziłoby to zwolenników/przeciwników "kitki")

itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować