Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock 2 nie ma wsparcia dla padów. Gracze zirytowani

110 postów w tym temacie

Xpadder :<. Dlaczego najeżdżają na twórców, skoro są przecież inne wyjścia. Większość gier w ogóle nie wspomaga padów...

BTW Linki nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież na myszce i klawiaturze gra się o niebo lepiej. Rozumiem, lepiej jest mieć wybór, no ale jednak celuje się lepiej myszką niż analogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o graczy używających kompów, jako konsole :P. Ja czasami sobie też pogrywam na padzie, jeśli mam potrzebę poleżenia i pogrania. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie wole grac na padzie od xboxa i myslalem ze jezeli gra jest spod szyldu games for windows domniewalem ze bedzie supportowal pada od microsoftu a tu takie cos ;o az trudno mi uwierzyc ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentujcie jak chcecie, ale teksty typu "ZOMGZ GRAĆ W EFPESY NA PECE NA PADZIE PFFFF ;/////" za przeproszeniem w dupę sobie wsadźcie. Ja nie wyobrażam sobie gry w Gearsy na PC na combo klawiaturze i myszy, ot co ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W fps''a padem i to na PC- nie no ręce opadają. Jeszcze zrozumiem jakiś DMC czy tam inny PoP ale BioShock. To może w PES''a zacznijmy grać kierownicą, w samochodówki joystickiem cyfrowym, a w mordobicia myszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie do pierwszego Bioshock''a nie mogę się przekonać przez irytujące sterowanie myszą jak się da mały ms - czuję się, jakbym używał "padowej myszki", jeśli rozumiecie o co mi chodzi. Miło, że przynajmniej w dwójce będzie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:28, Szarakus napisał:

Komentujcie jak chcecie, ale teksty typu "ZOMGZ GRAĆ W EFPESY NA PECE NA PADZIE PFFFF
;/////" za przeproszeniem w dupę sobie wsadźcie. Ja nie wyobrażam sobie gry w Gearsy
na PC na combo klawiaturze i myszy, ot co ;o

Spokojnie co się tak bulwersujesz? Ja akurat ich popieram bo dla mnie granie w wszelakie strzelanki na padzie to pomyłka. Tym bardziej nie rozumiem po co przejmować się padem w fps na pc gdzie dużo wygodniej używać myszy i klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie, ze niektorzy wola pada. Nie ma co porownywac do przypadku kierownicy do PES''a, bo tylko wychodzi nieznajomosc tematu. Na padzie mozna wymiatac w fpsy i swietnie sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:39, Pralkosuszarka napisał:

a niby po co mi pad na PC do grania w FPS''a? :| to jakiś żart? za mało mamy juz konsolowych
masochistów grajacych w "strzelanki" na padzie?


Mówienie o czymś o czym nie ma się pojęcia to głupota. Usprawiedliwianie braku umiejętności hasłami o masochizmie to głupota. Widocznie wielu ludzi gra na padach, skoro się o to upominają. Ano tak, jesteśmy w Polsce, zapomniałem, że myszka i klawiatura "rzondzom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry faktycznie są stworzone do pada (np. Psychonauts - przeszedłem do końca i polecam!), ale nie przesadzajmy. FPS + pad = ... (oczywiście nie mówię o tych spowolnionych FPSach z konsol z permanentnym auto-aimem :D).
A jak ktoś nie wierzy, że konsolowe FPSy są wolniejsze, niech spróbuje użyć pada do Quake III :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:52, Vatiel napisał:

Niektóre gry faktycznie są stworzone do pada (np. Psychonauts - przeszedłem do końca
i polecam!), ale nie przesadzajmy. FPS + pad = ... (oczywiście nie mówię o tych spowolnionych
FPSach z konsol z permanentnym auto-aimem :D).


Spowolnionych tj. masz na myśli bardziej realistycznych? Auto-aim? Wiesz, jak on w ogóle działa, czy jesteś kolejnym, dla którego "celownik sam się nakierowuje na przeciwnika"? Wiesz, że bez problemu jednym kliknięciem wyłączasz auto-aim?

Dnia 10.02.2010 o 21:52, Vatiel napisał:

A jak ktoś nie wierzy, że konsolowe FPSy są wolniejsze, niech spróbuje użyć pada do Quake
III :P


Niektórzy wyobraź sobie od spoconych pach i oczopląsu wolą ambitniejsze, wolniejsze, doroślejsze i bardziej realistyczne zabawki. Granie na padzie w fpsy jest bardzo przyjemne, kiedy się go opanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:47, aope napisał:

> a niby po co mi pad na PC do grania w FPS''a? :| to jakiś żart? za mało mamy juz
konsolowych
> masochistów grajacych w "strzelanki" na padzie?

Mówienie o czymś o czym nie ma się pojęcia to głupota. Usprawiedliwianie braku umiejętności
hasłami o masochizmie to głupota. Widocznie wielu ludzi gra na padach, skoro się o to
upominają. Ano tak, jesteśmy w Polsce, zapomniałem, że myszka i klawiatura "rzondzom".


To niech "rzomdzom" dalej, mi takie "rzomdzenie" w Polsce pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:57, DoomnY napisał:

lepiej od razu je z torrentów ściągają w zastępstwie konsoli,

PC''towcy tylko na piratach jadą...

Do tych co grać nie umieją na padzie, albo tylko raz w życiu mięli z nim styczność. Nie znacie się, to nie gadajcie, ale to nie zmienia faktu, żę pad na PC kiepsko się sprawdza, tak konfiguracja pada nie pozwala by dobrze grać, nawet jak gra obsługuje pady. Żal mi Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zabawne te zale, chcesz grac padem - kup wersje na kloca (o co pewnie chodzi 2k). Ale... o wiele ciekawsze i stanowiace REALNY problem sa placze daltonistow, ktorzy maja wielkie problemy z minigrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować