Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2: Pięć rzeczy do zapamiętania na zawsze

26 postów w tym temacie

najlepsza, może ale fabularnie kolejna gra na zwykłym poziomie.Niemniej grafika była cudna a rozgrywka cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja pepsi, fabularnie jedynka nie miażdżyła, no ale to kolejna gra w której można się odstresować. Ponapindalać sobie w noob''ków w super grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zabawy z ulepszaniem broni, mocami pancerza i fizyką były bardzo fajne. Tylko niepotrzebnie wprowadzili tych kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 15:18, Madoc napisał:

Tylko niepotrzebnie wprowadzili tych kosmitów.


Samo wprowadzenie to dobry pomysł, zwłaszcza że nastąpiło ono stopniowo. Gorzej z rozwinięciem tego wątku. Ale i tak koffamy ufoki.
Gra miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis mnie najpierw zachwycił (graficznie), potem przez pewien czas bawił, a od pewnego momentu znudził niemiłosiernie. Dwójka zapowiada się za to znakomicie, mam nadzieję, że umieszczą Jamba Juice przy 42 na Manhattanie, mam sprawy do załatwienia z właścicielem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlamnie Crysis to gra średnia, dlatego że bardzo podobała się grafika jak każdemu a jak pisze autor newsa to fabuła nie była aż tak wciągająca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to była całkiem niezła gra. Fabuła, owszem, sztampowa, ale zakres możliwości wykonania misji całkiem spory. Tutaj nie chodziło tylko o grafikę, ale całkiem spory obszar zadań, i możliwość dojścia do celu wieloma drogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 15:30, Shlafrok napisał:

Samo wprowadzenie to dobry pomysł, zwłaszcza że nastąpiło ono stopniowo. Gorzej z rozwinięciem
tego wątku. Ale i tak koffamy ufoki.
Gra miód.

Ja tam wolę strzelać do wirtualnych ludzi, a nie jakichś meduz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak świat będziemy mogli przemierzać spokojnie - bez żadnych przeszkód, to zagram jeszcze chętniej, a z tego co wiem, będzie... Wreszcie nowinki na temat nowego Crysis''a. Tylko czekać na nowe wiadomości, no i oczywiście na premierę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mocne strony i ich "rdzeń" to misja "The Core" zdecydowanie się do nich zalicza :P. Takich misji bym sobie i wam życzył również w Crysis 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Crysis był grą wybitną, a przede wszystkim oryginalną. Nanoskafander, możliwość wyboru własnej ścieżki, dopracowana fizyka (o grafice nie wspominając) i ciekawe multi. Sama fabuła nie była najwyższych lotów, ale dała się "przełknąć". Mam nadzieję że Crysis 2 będzie jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych gra dawała niesamowite przeżycia, dla innych był to średniak z dobrą grafiką. Ja jestem w tej pierwszej grupie. W sumie to nie dziwota, dostałem nowy komputer [stary nic nie potrafił unieść, szczerze mówiąc], zakupiłem Crysisa i po prostu szczęka uciekła, oczy wyleciały z orbity, normalnie szok. ;] Liczę, że i w tej części Crysisa 2 będę się dobrze bawił. Bo dla mnie to był kawał dobrego kodu, choć gra miała parę drobnych [algorytmy fizyczne], oraz poważniejszych [Fabuła] uchybień. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 15:01, soundaddict napisał:

Nie był grą wybitną? No nie wiem, dla mnie jedną z najlepszych w gatunku :)


Widać w mało FPS-ów grałeś. Wybitną nie był na pewno i większość graczy się ze mną zgodzi. Dobry był to fakt, grafika cieszyła ale fabularnie było tak sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 18:56, Longer napisał:

Widać w mało FPS-ów grałeś. Wybitną nie był na pewno i większość graczy się ze mną zgodzi.
Dobry był to fakt, grafika cieszyła ale fabularnie było tak sobie..

A po co mi fabuła w FPSie? Grałem tylko w demo szczerze mówiąc [i na lapku, więc grafika była tragiczna] ale bawiłem się naprawdę fajnie. Nie wiem czy można nazwać to grą wybitną, ale bardzo dobrą na pewno.

Ja ogólnie zazwyczaj wolę się zagłebić w klimat gry, rozkoszować się fabułą i drobnymi smaczkami ale w FPSie? FPS ma bawić, dostarczać trochę adrenaliny i szybkiej akcji. Dla fabuły mamy przygodówki, RPGi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 15:28, Piotres92 napisał:

Zgubiona litera "...Nowego Jorku" - mói.". Ogólnych wymagań sprzętowych nie podali jeszcze?


No wiesz , pewnie nie chcą sobie robić antyreklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować