Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl - nowe informacje o odbiorze osobistym

117 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 16:28, Byl napisał:

Muszę przyznać, że po opublikowaniu FAQ jestem usatysfakcjonowany. Szkoda, że te 4 zł
są, ale jeśli być może będą jeszcze inne sieci (Empik?), jak i może kiedyś opłata zostanie
zniesiona, to da się to wytrzymać.

Empik nie wchodzi w grę. To w pewnym zakresie nasza konkurencja.
Przy okazji: odbiór osobisty w Empiku i w Merlinie jest za darmo, bo koszt obsługi tych zamówień jest wkalkulowany w koszty funkcjonowania sklepu/punktu odbioru. Dlatego w naszym przypadku płatny będzie odbiór w Sferisie, a bezpłatny w naszym sklepie w metrze.

Dnia 18.02.2010 o 16:28, Byl napisał:

Ale przede wszystkim, cieszę się, że nie jest tak jak w CPD - nie olewacie nas całkiem,
tylko staracie się odpisać/dostosować się do sugestii. Fajnie, że są jeszcze takie firmy.

Dzięki, bo po tych wszystkich inwektywach i tłumaczeniu, że wybraliśmy tzw. mniejsze zło, odechciało mi się konsulowania. Dzięki Tobie widzę, że to jednak ma sens = ma sens siedzenie na forum gram.pl po godzinach pracy i odpowiadanie na Wasze pytania. Dzięki, podniosłeś mnie na duchu.

Dnia 18.02.2010 o 16:28, Byl napisał:

A co do tego sprzętu, to to "już wkrótce to odczujeci" to co miało oznaczać? Że będzie
jeszcze taniej (wiwat!)?

http://www.gram.pl/news_8QvhGu23_Produkty_firmy_Apple_w_sklepie_gram_pl.html
Tyle na początek.
Co do sprzętu dla graczy pecetowych, to wkrótce ceny będą niższe. Negocjujemy to z naszym większościowym udziałowcem i operatorem wysyłek, czyli Action SA. Action jest w końcu jednym z największych graczy na rynku dystrybucji IT.

Dnia 18.02.2010 o 16:28, Byl napisał:

A może będzie więcej produktów (też wiwat, ale mniejszy)?

A jakich produktów byś oczekiwał? Na pewno nie będzie książek - z tego się wycofaliśmy definitywnie ze względu na niskie obroty na tym asortymencie. Będzie za to prawdopodobnie więcej software''u, niekoniecznie growego.
No i więcej sprzętu w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 13:16, karolekx23x napisał:

Jeżeli będę miał możliwość odbioru gier i zniżek jakie mają być , wtedy stanę się stałym
odbiorcą . Zniżki zawsze zachęca do kupowania . Tylko jest narazie większy problem
z odbiorem gier , pozostaje tylko kurier co się nie kalkuluje .


Zniżki - tak jak pisałam pracujemy nad kompleksowym programem lojalnościowym:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55695&pid=72 pkt. 5
Będziemy premiować częstotliwość i wartość dokonywanych zakupów. Ale to dość duży projekt, więc nie chcę dawać obietnic bez pokrycia, że go wdrożymy w marcu/kwietniu itp. Kiedy wszystko będzie dopracowane, to go wdrożymy i Was poinformujemy.
Póki co zachęcam do subskrypcji naszego cotygodniowego newslettera sklepowego (trzeba wejść w "Moje konto" na gramie i zaznaczyć, że chce się otrzymywać newsletter) - umieszczamy w nim promocje, nowości i inne superokazje.

Co do kosztów wysyłki kurierem - jasne, że matematycznie teoretycznie nie kalkuluje się składanie zamówień na produkty o wartości < 80-100 zł, wtedy 13,90/15,90 zł za wysyłkę to spory procent ceny (obecne koszty u nas przy płatności z góry/płatności przy odbiorze), ale są to koszty zbliżone do wysyłki pocztowej, a zamówienie dostajesz w 99% przypadków w następnym dniu roboczym po wysyłce.
Ale uwierz, mamy mnóstwo zamówień na tanie produkty, gdzie koszt wysyłki stanowi znaczną część wartości zamówienia, ale dla tych osób liczy się pewnie pewność i szybkość otrzymania zamówienia. U nas, jeśli produkt ma status "dostępny, ilość powyżej 10 szt), to składając zamówienie pobraniowe otrzymasz je w następnym dniu roboczym po jego potwierdzeniu. W przypadku płatności przelewem na poczcie lub w agencji kasowej mija często kilka dni, ale przelewy elektroniczne i transakcje kartowe są autoryzowane znacznie szybciej.
Aha, no i wprowadziliśmy "tradycję" hiperobniżek weekendowych na wybrane produkty - przy dużej obniżce koszt wysyłki nie gra już takiej roli i daje się "przeboleć" :)

Do tego, jeśli jest to możliwe, sprzedajemy same klucze - wtedy nie płacisz za wysyłkę, bo klucz wyświetli ci się przy zamówieniu po dokonaniu wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 23:22, loczyn napisał:

> Ze względu na wygodę ? Nic z tego. Kurier da paczkę komukolwiek w domu jeśli zapłaci

> lub jest opłacona.

Byłam zaskoczona jak totalna blondynka, kiedy dowiedziałam się, że są klienci, którzy nie mają możliwości odebrania paczki od kuriera, bo albo nie ma nikogo w ich miejscu zamieszkania w godzinach dostarczania paczek przez kurierów, i/albo nie mogą zamówić paczki na adres firmy, w której pracują, bo firma sobie tego nie życzy itp. Niektórzy też wolą się ukrywać ze swoimi zakupami przed resztą rodziny :) i dlatego wolą odbiór osobisty.

Dnia 17.02.2010 o 23:22, loczyn napisał:

> Zamiast oczekiwać kuriera to ja mogę iść prosto do sklepu i nie czekać jeszcze

> na dostarczenie przesyłki tylko mieć od ręki, skoro jestem na mieście.
> Jeszcze w metrze ze względu na wygodę uwierzę co do osób podróżujących metrem.
Na dostarczenie paczki do Sferis też trzeba czekać dwa dni, tyle samo może iść kurier,
btw. Empik również ma dwa dni, więc? Do tego dodam, że Empików u mnie jest 3 albo 4 a
Sferis jeden i to jeszcze trochę daleko ode mnie.


Jako blondynka często wybieram odbiór osobisty, żeby nie łazić na pocztę (bo na mojej poczcie są horrendalne kolejki zawsze)lub stresować kuriera, że jestem dostępna w miejscu zamieszkania po 19:00 :) Więc się wlokę przez pół miasta godzinę, żeby odebrać zamówienie, np. w sobotę. Ale ja mam mnóstwo czasu wolnego w weekendy i bilet sieciowy.

Dnia 17.02.2010 o 23:22, loczyn napisał:

na gram.pl. To dużo, mało? Nie wiem, ale gram.pl moim zdaniem tym posunięciem powiedziało
jedno: "wybierajcie kuriera i pocztę tak jak było kiedyś, z odbioru osobistego my rezygnujemy".


gram.pl tym posunięciem chce przekazać: "chcemy umożliwić odbiór osobisty, ale niestety musimy zapłacić firmom zewnętrznym za obsługę zamówień. Wynegocjowaliśmy możliwie niską opłatę, bo nie chcemy rezygnować z odbiorów osobistych. Nie mamy własnej wielkiej sieci sprzedaży tak jak Empik, ale chcemy, aby klienci płacili mniej za dostawę zamówień.".

Dnia 17.02.2010 o 23:22, loczyn napisał:

> A co do 3,99 zł czuje że to tylko przejściowa cena aby nas "niby przyzwyczaić" do
opłaty
> za odbiór, a potem cena standardowa :)
No 9,99zł będzie jak nic. :)


Nie, 9,99 zł jest ceną bez sensu. Ale wiesz, jak to bywa przy negocjacjach ;)

Dnia 17.02.2010 o 23:22, loczyn napisał:

Na koniec powtórzę to już raz trzeci: warto zrezygnować z tej pseudo "współpracy" ze
Sferisem. To gnidy i parszywy które żerują niczym huba buba na organizmie gram.pl.
Druga sprawa to interesuje mnie kto był odpowiedzialny za pertraktacje skoro dał się
tak łatwo naciągnąć Sferisowi na tą opłatę.


Sferis jest w grupie kapitałowej Action SA, tak jak my. Dlatego względnie łatwo i szybko można było wdrożyć odbiór osobisty w punktach tej sieci.
Negocjacje z sieciami sprzedaży nie związanymi z Action są trudne. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:53, akne napisał:

gram.pl tym posunięciem chce przekazać: "chcemy umożliwić odbiór osobisty, ale niestety
musimy zapłacić firmom zewnętrznym za obsługę zamówień. Wynegocjowaliśmy możliwie niską
opłatę, bo nie chcemy rezygnować z odbiorów osobistych. Nie mamy własnej wielkiej sieci
sprzedaży tak jak Empik, ale chcemy, aby klienci płacili mniej za dostawę zamówień.".

Wielkie błędy popełniacie ;) Franchisingiem moglibyście zmieść konkurencję z rynku. Krwi do takich wojaży też mało nie macie, na forum jest pełno fan(boyów) którzy pozaciągali by kredyty na hipotekę domu by tylko otworzyć własny oddział gramu w swojej wsi. Warto o tym pomyśleć, skoro metro-gram działa i księgowy nie płacze podczas porównywania cen najmu oraz opłacania pracownika do zysków to myślę, że byłby to dobry kierunek i z pewnością uniezależniło by was od tych przydupasów ze Sferisa.

Dnia 18.02.2010 o 20:53, akne napisał:

Nie, 9,99 zł jest ceną bez sensu. Ale wiesz, jak to bywa przy negocjacjach ;)

Tak. Już to widzę. Do siedziby gram.pl przychodzi dwóch rudych lojtów z pryszczami w workowatych garniturach ze śmiesznymi blaszanymi przypinkami Sferis na kołnierzu i mówią:
"Wiecie, nasi pracownicy mają tyle pracy (no w końcu ktoś te OW i gwiazdy śmierci na orbitę wysłać musi, a co! do tego konta na NK same się nie ogarną!) a kierownictwo oraz dział księgowy doszli do pewnych wniosków iż opłaca 3,99 jest za niska w porównaniu do potrzebnej pracy, tak więc proponujemy stawkę 9,99zł..."

Dnia 18.02.2010 o 20:53, akne napisał:

Sferis jest w grupie kapitałowej Action SA, tak jak my. Dlatego względnie łatwo i szybko
można było wdrożyć odbiór osobisty w punktach tej sieci.
Negocjacje z sieciami sprzedaży nie związanymi z Action są trudne. (...)

A to dużo wyjaśnia :D Nie wiedziałem, że jesteście w tej samej grupie... ale to też rodzi kolejne pytania: czemu sobie szkodzimy zamiast pomagać skoro jesteśmy z jednej gliny/krwi czy czegoś tam? Btw. żeby nie było samego narzekania: jeśli macie nad głową tych samych ludzi którzy siedzą również nad Sferis to gratulacje wielkie, że poziom waszej obsługi jest tak wysoki, odpowiadacie na maile w obiecanych 24 godzinach oraz taka miła i uprzejma dama jak Ty rozwiewa nasze wątpliwości ;)

Btw. myślałem nad otworzeniem firmy kurierskiej która obsługiwała by sam Sferis i ich transport oddziały->serwis->oddziały. Myślę, że mógłbym zostać milionerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2010 o 21:14, loczyn napisał:

Wielkie błędy popełniacie ;) Franchisingiem moglibyście zmieść konkurencję z rynku. Krwi
do takich wojaży też mało nie macie, na forum jest pełno fan(boyów) którzy pozaciągali
by kredyty na hipotekę domu by tylko otworzyć własny oddział gramu w swojej wsi. Warto
o tym pomyśleć, skoro metro-gram działa i księgowy nie płacze podczas porównywania cen
najmu oraz opłacania pracownika do zysków to myślę, że byłby to dobry kierunek i z pewnością
uniezależniło by was od tych przydupasów ze Sferisa.



A pracowałeś kiedyś w firmie, która oferowała franczyzę? I nie mam na myśli takich marek jak McDonalds, tylko marki mniej ugruntowane na rynku.
Entuzjazm jest zawsze mile widziany, ale miłość do gier nie zawsze się przekłada na zdolność do prowadzenia z sukcesem własnego biznesu. A otwieranie franczyzowych sklepów, a potem informowanie o ich zamknięciu mija się z celem.

Dnia 18.02.2010 o 21:14, loczyn napisał:

> Sferis jest w grupie kapitałowej Action SA, tak jak my. Dlatego względnie łatwo
i szybko
> można było wdrożyć odbiór osobisty w punktach tej sieci.
> Negocjacje z sieciami sprzedaży nie związanymi z Action są trudne. (...)
A to dużo wyjaśnia :D Nie wiedziałem, że jesteście w tej samej grupie... ale to też rodzi
kolejne pytania: czemu sobie szkodzimy zamiast pomagać skoro jesteśmy z jednej gliny/krwi
czy czegoś tam?


Pomagać to może człowiek człowiekowi. W biznesie liczą się wyniki, zyski, marże etc.
Przedsiębiorstwo z definicji jest podmiotem nastawionym na zysk.

Dnia 18.02.2010 o 21:14, loczyn napisał:

Btw. myślałem nad otworzeniem firmy kurierskiej która obsługiwała by sam Sferis i ich
transport oddziały->serwis->oddziały. Myślę, że mógłbym zostać milionerem ;)


A potem i tak by Cię wykupił DHL/UPS/TNT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do tego co nie raz już było powiedziane: Dzięki akne że tak szczegółowo odpowiadasz i do tego na większość postów. Myślę że to co napisałaś rozwieje wiele wątpliwości.

Jeszcze raz dzięki. Jesteś super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:18, akne napisał:

Dzięki, bo po tych wszystkich inwektywach i tłumaczeniu, że wybraliśmy tzw. mniejsze
zło, odechciało mi się konsulowania. Dzięki Tobie widzę, że to jednak ma sens = ma sens
siedzenie na forum gram.pl po godzinach pracy i odpowiadanie na Wasze pytania. Dzięki,
podniosłeś mnie na duchu.


To i ja trochę posłodzę :)
Wiadomo, że czasem niektórzy nie potrafią lub nie chcą czegoś zrozumieć i postawić się po drugiej stronie. Jednakże nie powinnaś takich głosów brać aż tak do siebie. Regułą jest, że to narzekania bardziej widać, osoby zadowolone lub obojętne znacznie rzadziej zabierają głos.

Do tego jesteś wzorowym, a nawet bardziej, przykładem osoby, która traktuje swoją pracę jak i klientów poważnie. Wszyscy powinni uczyć się od Ciebie. I już nie mówię tutaj o samym siedzeniu i odpowiadaniu poza godzinami pracy, a o robieniu tego w ramach owej pracy. Nie przejmuj się więc krytyką tylko dalej rób swoje i pamiętaj, że na pewno dużo osób sobie to bardzo ceni, nawet jeśli nie daje o tym znać ;)

Dnia 18.02.2010 o 20:18, akne napisał:

Aha, no i wprowadziliśmy "tradycję" hiperobniżek weekendowych na wybrane produkty - przy dużej obniżce koszt
wysyłki nie gra już takiej roli i daje się "przeboleć" :)


I to się ceni ;) Przykład Steama pokazał jak takie promocje wpływają na zwiększenie sprzedaży :) Mam nadzieje, że i Wy doświadczanie podobnego wzrostu i nie zrezygnujecie z tych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 21:37, akne napisał:

A pracowałeś kiedyś w firmie, która oferowała franczyzę? I nie mam na myśli takich marek
jak McDonalds, tylko marki mniej ugruntowane na rynku.
Entuzjazm jest zawsze mile widziany, ale miłość do gier nie zawsze się przekłada na zdolność
do prowadzenia z sukcesem własnego biznesu. A otwieranie franczyzowych sklepów, a potem
informowanie o ich zamknięciu mija się z celem.

Po pierwsze jeśli McDonald może to czemu nie wy? Druga sprawa to mógłby on działać na zasadzie takiej jak działa sieć Alsen (alsen.pl - polecam sprawdzić).
Wszystko się da zrobić, z resztą nie wiem czy wiesz ale Empik czy Żabka też są franczyznowe, a jakoś jest jaka widać, źle na tym wychodzą? Watpię. Wszystko kwestia dobrej organizacji i chęci, a jak się nie chce to się nic nie zrobi ;}

Dnia 18.02.2010 o 21:37, akne napisał:

Pomagać to może człowiek człowiekowi. W biznesie liczą się wyniki, zyski, marże etc.
Przedsiębiorstwo z definicji jest podmiotem nastawionym na zysk.

Jeśli ktoś będzie nastawiony tylko na zysk to prędzej czy później upadnie. Doskonale tą politykę widać po Sferisie, za to Reactor pnie się w góry mimo że zaczynał od małego sklepiku i pierwszej złotówki.

Dnia 18.02.2010 o 21:37, akne napisał:

A potem i tak by Cię wykupił DHL/UPS/TNT ;)

Jeśli dali by godziwą zapłatę to czemu nie :) Z resztą walczyć też można, kto się porywa na większych ma większe prawdopodobieństwo osiągnięcia czegoś wartościowego (patrz: Richard Branson i Virgin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:53, akne napisał:

gram.pl tym posunięciem chce przekazać: "chcemy umożliwić odbiór osobisty, ale niestety
musimy zapłacić firmom zewnętrznym za obsługę zamówień. Wynegocjowaliśmy możliwie niską
opłatę, bo nie chcemy rezygnować z odbiorów osobistych. Nie mamy własnej wielkiej sieci
sprzedaży tak jak Empik, ale chcemy, aby klienci płacili mniej za dostawę zamówień.".


Rozumiem, że nie macie własnej sieci sprzedaży. Rozumiem też, że trzeba zapłacić firmom zewnętrznym za obsługę zamówień. Rozumiem, że w tym zakichanym życiu nie ma nic za darmo. Ale nie rozumiem jednego. O co tak naprawdę chodzi z tą opłatą za odbiór osobisty? Sprzedajecie gry w jakiejś tam sieci (nazwa jest teraz nieważna). Skoro ta sieć sklepów zgodziła się na sprzedaż Waszego towaru, to z pewnością nie za darmo. Z pewnością powyższa sieć sklepów pobiera już od Was jakąś tam część pieniędzy za taką formę sprzedaży. Bo nie znam przedsiębiorstwa, które by zaryzykowało nie brać opłaty dopóki nie uiści jej klient. Bo co w przypadku, gdy klient zrezygnuje? Zaryzykują utratę dochodów? Raczej nie. Więc coś mi się widzi, że to nie jest opłata za odbiór osobisty, a "dodatkowa" opłata za odbiór osobisty. Najwyraźniej pobieracie dwie opłaty za to samo. Oj, coś mi się wydaje, że powinien temu się przyjrzeć UOKiK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest szansa ze w takich miastach 20-30 tys. bedzie odbiór w jakimś punkcie ?
Bo w tej odpowiedzi na mojego posta nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie .
Chociaż jak by były znizki na przesyłki w większych zamówieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:18, akne napisał:

Empik nie wchodzi w grę. To w pewnym zakresie nasza konkurencja.


A - jeśli oczywiście nie są to informacje zastrzeżone - czy można widzieć, na jakie sklepy są szanse (Vobis? Komputronik?)? Myślę, że z tego co czytałem ten temat, wszyscy (także ja) byliby najbardziej usatysfakcjonowani Komputronikiem*. Jest to faktycznie dość duża sieć z fajną obsługą*.

Dnia 18.02.2010 o 20:18, akne napisał:

Dzięki, bo po tych wszystkich inwektywach i tłumaczeniu, że wybraliśmy tzw. mniejsze
zło, odechciało mi się konsulowania. Dzięki Tobie widzę, że to jednak ma sens = ma sens
siedzenie na forum gram.pl po godzinach pracy i odpowiadanie na Wasze pytania. Dzięki,
podniosłeś mnie na duchu.


Strasznie się cieszę, że odniosło to taki skutek. Osobiście uważam, że jesteś** (to są gwiazdki, nie niecenzuralne słowa ;)) wspaniałym konsulem. Jak dobrze, że zostajesz.

Dnia 18.02.2010 o 20:18, akne napisał:

http://www.gram.pl/news_8QvhGu23_Produkty_firmy_Apple_w_sklepie_gram_pl.html
Tyle na początek.
Co do sprzętu dla graczy pecetowych, to wkrótce ceny będą niższe. Negocjujemy to z naszym
większościowym udziałowcem i operatorem wysyłek, czyli Action SA. Action jest w końcu
jednym z największych graczy na rynku dystrybucji IT.


To ja powiem tak: przyznam się, że dla mnie nawet tanie produkty Apple mają zaporowe ceny (podobny produkt, ale z gorszą marką mogę mieć za znacznie mniejszą cenę). Jednak patrząc na nie w innych sklepach, obniżka jest faktycznie znacząca. Jeśli takich rzeczy będzie więcej w przyszłości, to... gratuluję! Nigdzie indziej w każdym razie nie widziałem tańszego Ipoda Touch.

Dnia 18.02.2010 o 20:18, akne napisał:

A jakich produktów byś oczekiwał? Na pewno nie będzie książek - z tego się wycofaliśmy
definitywnie ze względu na niskie obroty na tym asortymencie. Będzie za to prawdopodobnie
więcej software''u, niekoniecznie growego.
No i więcej sprzętu w dobrych cenach.


Kiedy mówiłem o większej ilości produktów, chodziło mi głównie o sprzęt. Fajnie by było, gdyby rozwinięto trochę jeszcze audio (ale nie wiem jak z innymi gramowiczami, bo ja jestem melomanem - moje zdanie może być subiektywne).
Jednak sofware też jest dobrym pomysłem. Szczególnie byłbym zadowolony (ale przecież ja jestem tylko jeden, proszę nie kierować się moim zdaniem przesadnie) z antywirusów w niskich cenach. Zwłaszcza takich dla graczy (np. Norton Antivirus Gaming Edition - nie spowalniających systemu). Kiedy widzę ceny w sklepach (nawet 250zł za rok!), to mój skromny portfel wymięka.

*Jeśli ktoś ma zdanie inne, sorry. Z tego co czytałem, wiele osób byłoby radych z Komputronika. Jeśli macie inne zdanie, jeszcze raz sorry.
**Tak, tak dalej pamiętam, żeby nie mówić do Ciebie per "Pani". Ciągle o tym zapominam, ale mimo to dzielnie się trzymam:) Na razie się udaje;)

PS. Teraz dopiero zauważyłem post Daimon Frey'a, i muszę przyznać, że w pełni się z nim zgadzam. Pięknie to - i przede wszystkim trafnie - wyraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 09:17, karolekx23x napisał:

Ale jest szansa ze w takich miastach 20-30 tys. bedzie odbiór w jakimś punkcie ?
Bo w tej odpowiedzi na mojego posta nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie .
Chociaż jak by były znizki na przesyłki w większych zamówieniach.

Z informacji o odbiorach można było mylnie wywnioskować, że skupiamy się tylko na dużych miastach. To nieprawda. Jeśli w mniejszym mieście będzie punkt odbioru przystosowany do obsługi naszych zamówień, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko będzie piękne jak te obietnice to sklep gram może wyrosnąć na lidera sklepu internetowego . Ta strategia na pewno przyciągnie dużo nowych klientów.
Tylko musi każdemu zapewnić warunki , no i dobra oferta to podstawa.Bo każdemu zależny na dobrej, niskiej cenie i możliwości odbioru , nie przepłacając za kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować