Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3 w 2011?

36 postów w tym temacie

Termin się dla mnie nie liczy. Wiadomo, im wcześniej tym lepiej ale co by nie mówić o GoW dla mnie to rewelacyjna seria. Wykonaniem i klimatem miażdży podobne gry. Czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:41, Kaucz napisał:

Jaki jest sens pisania na tym forum, cały czas, pod każdym newsem o Gearsach 2/3, o tym
aby 2 wyszła na PC "niech zrobią na PC" itp?

Może myślą, że ktoś z Epic czyta to forum i jak będą długo pisać to się zlituje zerwie umowę z MS zapłaci gigantyczną karę i zrobi jeszcze kosztownego porta, żeby mogli sobie pograć? :) A 3 to bardzo kusząca propozycja 2 była świetna, a po napisach było wiadomo, że 3 musi powstać, ale jak dla mnie może wyjść nawet i w 2012 byleby była tak świetna jak 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na trzecią część Gearsów! Dwójkę przeszedłem na normal, jestem w połowie na szalonym, jedynkę też niebawem przejdę, cały czas zagrywam się w mutli. Jak dla mnie gierki genialne, ale jak ktoś nie lubi "naparzanek" to mogą mu się nie podobać. Wolałbym premierę w 2010 roku, ale na 2011 też się nie pogniewam, byle tylko Epic Games to potwierdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całe to Gears Of War to zwykły crap.
Grałem w jedynkę. . bo ja wiem, ze 3 godziny i wywaliłem.
Na prawdę mało było gier z którymi tak szybko skończyłem przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta w tą grę na PC beznadziejnie się gra. Tak to jest jak wydaje się gry na konsole na PC...

Kaucz@ Mnie też to wkurza... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW to przede wszystkim gameplay, fabularnie jak nie spojrzeć to gra leży. Atakujesz, bronisz się. Jedynym dodanym wątkiem fabularnym w dwójce było szukanie żony Dominica, które i tak było bezsensowne i niepotrzebne. Mi osobiście szybko się znudziło, i dawno w to nie grałem, ale jak wymyślą jakąś sensowną trzecią część to może się kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:50, Albii napisał:

Bo ta w tą grę na PC beznadziejnie się gra. Tak to jest jak wydaje się gry na konsole
na PC...


Bo nikt zdrowy na umyśle nie gra w porty z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:50, Albii napisał:

Bo ta w tą grę na PC beznadziejnie się gra. Tak to jest jak wydaje się gry na konsole
na PC...


Kwestia gustu...grałem na PC i Xboxie360 u kolegi...w wersję na blaszaka grało mi się lepiej;p
Seria jest dla mnie genialna...dawno mi się nie grało w tak satysfakcjonującą grę. Niestety jako, że dwójka na pececie się nie pojawiła to muszę czekać do wakacji na konsolę i wtedy zagram bo warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 21:31, The_Nemezis napisał:

Tylko później się nie zdziw długością sekwencji w podziemiach^^. Ta gra jest chyba za
długa dla mnie^^


Właśnie w GoW1 nie miałem czegoś takiego jak znużenie...grało mi się świetnie a z tego co słyszałem to dwójka jest jeszcze lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:13, Econochrist napisał:

Dla mnie całe to Gears Of War to zwykły crap.
Grałem w jedynkę. . bo ja wiem, ze 3 godziny i wywaliłem.
Na prawdę mało było gier z którymi tak szybko skończyłem przygodę.



rozumiem, ze kupiles oryginalna gre.... nie? tak tez myslalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 08:31, Pecyn napisał:

Markus z nudów idzie postrzelać w Lost Planet 2 :D


Takimi wielkimi buciorami wdepcze w ziemię każdego robala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować