Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2011 o 07:29, Wojman napisał:

-

Spoiler

Kod DLC do Wiedzmina 2 o Wartosci 20 PLN, ktory bedzie dostepny tylko w CDA i nie bedzie



Spoiler

Tylko pytanie czy będzie można to DLC użyć. W końcu praktycznie każde wydanie Wieśka Drugiego ma własne DLC, a przecież można mieć tylko jedno DLC zainstalowane (oprócz kolekcjonerki). No chyba, że to DLC nie będzie liczone jako premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 09:31, Jeggred napisał:

Spoiler

Tylko pytanie czy będzie można to DLC użyć. W końcu praktycznie każde wydanie Wieśka
Drugiego ma własne DLC, a przecież można mieć tylko jedno DLC zainstalowane (oprócz kolekcjonerki).
No chyba, że to DLC nie będzie liczone jako premierowe.



Spoiler

Mi sie wydaje że z któregoś bedzie trzeba zrezygnować i zainstalować to co sie najbardziej podoba, chyba że się ma EK. Ale powiem że mnie zaskoczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nie powinno byc problemu. Ktos w CDP zrozumial, ze sporo graczy bedzie mialo wiecej niz jedno DLC i beda chcieli je sobie zainstalowac. Zreszta: pozyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 10:10, karolekx23x napisał:

Raczej najlepiej zadać pytanie komuś pracowników CDP i jak potwierdza ze można mieć
więcej niż jedno dcl tow porzadku.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&pid=337
">Ile w końcu DLC można zainstalować?
Nie mogę niestety odpowiedzieć na to pytanie." ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 10:13, donard napisał:

> Raczej najlepiej zadać pytanie komuś pracowników CDP i jak potwierdza ze można
mieć
> więcej niż jedno dcl tow porzadku.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&pid=337
">Ile w końcu DLC można zainstalować?
Nie mogę niestety odpowiedzieć na to pytanie." ehhh


Ciekawe tylko czy zadając pytanie to nie odpowie tak samo jak tam, odpowiedz była 4 dni temu, raczej poczekać i zadać je w maju wtedy będzie może było wszystko wiadome lub na konferencji odpowiedz padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badzmy dobrej mysli. A o to ile DLC bedzie mozna zainstalowac bedziemy sie martwic pozniej. Choc osobiscie bede spuszczal gromy na CDP jak wymysla, ze bedzie mozna miec zainstalowane tylko dwa (te z EK). Moje zdanie jest takie - klient ma 147 DLC? Niech sobie zainstaluje i korzysta kiedy chce i jak chce. Czy to mu ulatwi albo wrecz utrudni rozgrywke - jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 07:29, Wojman napisał:

Spoiler

-Megaplakat
- pierwsza na swiecie recenzja gry
- Kod DLC do Wiedzmina 2 o Wartosci 20 PLN, ktory bedzie dostepny tylko w CDA i nie bedzie
mozna kupic w zadnym sklepie
- inne niespodzianki



O, no to hardkorowy numer. Kupię bez względu na cenę i pełniaki. Ciekawi mnie to DLC i wielkość plakatu, oby ten drugi był wielkości tego z Battlefielda BC2, który do tej pory zdobi moją ścianę.

BTW, od kiedy to wycenia się pre-orderowe DLC na pieniądze? Dodatkowy pancerz wart 1/5 ceny gry? Śmiechu warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sączą pewnie do tego preordera empikowego, chyba nie zauważywszy, że tam jest jeszcze płyta z muzyką i kod rabatowy na samą grę o takiej wartości (choć kupując kolekcjonerkę raczej się go nie wykorzysta ^^).
Raczej też wątpię, by było to coś innego, niż mały, nieznaczący itemik lub animacja - maskotka Płotki może?

Ale jeśli to będzie już 4 mój DLC (łożesz...), to nadziejuję jednak, że rzeczywiście można mieć wszystkie naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:22, sinir napisał:

BTW, od kiedy to wycenia się pre-orderowe DLC na pieniądze? Dodatkowy pancerz wart 1/5
ceny gry? Śmiechu warte...


W CDA jest to nawiazanie to pre-order packa Empiku, ktory kosztuje 20 PLN (i znajduje sie tam kilka rzeczy) co zreszta jest nawet napisane w reklamie nowego numeru CDA (tzn. jest napisane, ze w sieciach sklepow, ale nie powiedziane w jakich. Biorac zas pod uwage, ze pre-order pack jest tylko w Empiku...). No i mozna podejrzewac, ze bedzie to cos wiecej niz tylko DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 14:24, donard napisał:

Za ile to cudo? ;)


Jeszcze nie wiadomo dokladnie. Standardowa cena CDA to 14.99, ale biorac pod uwage, ze bedzie plakat i inne dodatki to raczej bedzie za 15.99 lub nawet 16.99. Na kilka dni przed premiera bedzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No, jeśli to będą te dodatkowe animacje, to jak dla mnie spoko. Miałem kupować tego pre-order packa, ale kupowanie go tylko dla malutkiego DLC i to bez wykorzystania kuponu (zamówiłem EK) trochę mija się z celem. Za to CDA chętnie kupię.

Mógłbyś jeszcze podać źródło tych wiadomości? Bo na stronie CDA żaden nius o tym się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 16:37, sinir napisał:

No, jeśli to będą te dodatkowe animacje, to jak dla mnie spoko. Miałem kupować tego pre-order
packa, ale kupowanie go tylko dla malutkiego DLC i to bez wykorzystania kuponu (zamówiłem
EK) trochę mija się z celem. Za to CDA chętnie kupię.


To nie beda te dwie Empikowskie animacje ciosow tylko DLC, ktore bedzie wylacznie w CDA.

Dnia 12.04.2011 o 16:37, sinir napisał:

Mógłbyś jeszcze podać źródło tych wiadomości? Bo na stronie CDA żaden nius o tym się
nie pojawił.


Zrodlem jest nowy numer CDA (05/2011), ktory dzis pojawil sie w kioskach, jest tam zapowiedz kolejnego numeru. Jesli chcesz to moge zdjecie tej reklamy podeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 16:44, Daronn_Darker napisał:

Dobra, pogubiłem się. Więc jeśli zamówiłem EK to będę poszkodowany, bo czegoś nie dostane?
Co jest w pre-orderze Empiku?


1. Naklejka
2. Płyta z muzyką (Bonusowa Sciezka Dzwiekowa) - 8 utworow, ktorych nie bedzie na oficjalnej
3. Kupon 20 PLN znizki w Empiku na gre (co sie wyrownuje, bo zestaw kosztuje wlasnie 20 PLN)
4. Kod na DLC - dwie animacje ciosow konczacych

Kupujac pre-order pack nie masz obowiazku kupic pelnej wersji w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 16:45, Wojman napisał:

To nie beda te dwie Empikowskie animacje ciosow tylko DLC, ktore bedzie wylacznie w CDA.


Fakt, źle przeczytałem Twojego posta.

Dnia 12.04.2011 o 16:45, Wojman napisał:

Zrodlem jest nowy numer CDA (05/2011), ktory dzis pojawil sie w kioskach, jest tam zapowiedz
kolejnego numeru. Jesli chcesz to moge zdjecie tej reklamy podeslac.


Byłoby miło. :] Od 5-ciu miesięcy jestem na odwyku (od CDA), więc nie mam jak tego zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 17:11, Wojman napisał:

No to prosze bardzo - zdjecie. :)


Łooo ale czad! No i to, że CD-Action ma swoje DLC na wyłączność jest niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować