Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ciekawi mnie czy rzeczywiście będzie można importować broń i zbroję. Byłoby to nielogiczne bo na dzień dobry otrzymalibyśmy Geralta z Sihilem i Zbroją Kruka czyli Geralta nie do pokonania. Z drugiej strony co miałoby się stać z ekwipunkiem w przeciwnym wypadku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:53, nov_pl napisał:

Ciekawi mnie czy rzeczywiście będzie można importować broń i zbroję. Byłoby to nielogiczne
bo na dzień dobry otrzymalibyśmy Geralta z Sihilem i Zbroją Kruka czyli Geralta nie do
pokonania. Z drugiej strony co miałoby się stać z ekwipunkiem w przeciwnym wypadku...?

Twórcy mówili, że poziom trudności automatycznie wzrośnie. Teraz są takie technologie, że wszystko jest możliwe to nie to co 10lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:53, nov_pl napisał:

Ciekawi mnie czy rzeczywiście będzie można importować broń i zbroję. Byłoby to nielogiczne
bo na dzień dobry otrzymalibyśmy Geralta z Sihilem i Zbroją Kruka czyli Geralta nie do
pokonania. Z drugiej strony co miałoby się stać z ekwipunkiem w przeciwnym wypadku...?


Jedyne sensowne rozwiązanie - gdyby twórcy postanowili, że dadzą nam na początku ekwipunek z jedynki, ale zaraz jednak go usuną, żeby nie było za łatwo - to takie, że Geralt na początku gry zetknie się z czymś niebezpiecznym co rozniesie zbroję i miecze w perzynę.

Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu, żeby mieć ekwipunek i część pieniędzy z jedynki. Wszystko zależy od tego czy gra się do mnie dostosuje tak, aby pozostała wyzwaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy w edycji kolekcjonerskiej również będzie dostępny ten tajemniczy kupiec czy to tylko w zwykłej wersji jest on dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:56, Mordrag napisał:

Mam takie pytanie. Czy w edycji kolekcjonerskiej również będzie dostępny ten tajemniczy
kupiec czy to tylko w zwykłej wersji jest on dostępny?


Tylko w zwykłej. Do EK będzie dodawany unikalny przedmiot. Jedna z najlepszych kurtek w grze. Za to kupiec będzie posiadał tylko rzeczy, które będziemy mogli normalnie zdobyć, np. z questów. Nie ma czego żałować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:56, Mordrag napisał:

Mam takie pytanie. Czy w edycji kolekcjonerskiej również będzie dostępny ten tajemniczy
kupiec czy to tylko w zwykłej wersji jest on dostępny?

Tylko w zwykłej niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz na temat informacji (podanej w filmie) o zamknięciu bety?
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_05/20110205145350.jpg

Powiem szczerze, zdziwiło mnie to. Sądziłem, że zamknęli alfę i zaczynają dopiero betę. Po becie następną fazą jest Release candidate. Jest faktycznie zamknęli betę, to zostanie im jeszcze trochę czasu. A może ktoś się po prostu rąbnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już we wrześniu zaczęli zbliżać się do bety, chociaż cały czas udawali, że wcale nie.
Jak dla mnie - prawdopodobne.
Tym razem to będzie dopracowana gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 00:00, szypek26 napisał:

Tym razem to będzie dopracowana gra :)


Ta jak nie poprawią tej zerowej mimiki twarzy to będzie sztucznie jak na balu lalek barbie =)
Do tej pory była tragedia, ekspresja postaci wołała o pomstę do nieba [ok wiadomo w takich grach jak crpgi nie grafika jest najważniejsza, ale bez przesady to już też i nie era infinite enginea xD]

Jednak wierzę po cichu w panów z CDP Red i mam nadzieję że pieniędzy wydanych na mój pre-order nie będę żałował.

Choć kitem z DLC mnie nieco osłabili, takie szumne zapowiedzi że oni nie dymają graczy i nie będzie dlc a w pre-orderach już dodali "darmowe dlcki", więc znając ludzką naturę i chciwość dostaniemy tego szitu więcej. Pytanie tylko czy to będą pełnoprawne dlcki robione po premierze gry dodające dodatkowy content czy wycinanki z oryginalnej gry jak to było w dragon ageu, gdzie suma summarum dostaliśmy niepełnowartościowy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:00, szypek26 napisał:

W zasadzie już we wrześniu zaczęli zbliżać się do bety, chociaż cały czas udawali, że
wcale nie. Jak dla mnie - prawdopodobne. Tym razem to będzie dopracowana gra :)


No właśnie - zbiło mnie to z tropu, bo jeszcze nie tak dawno Tomek Gop mówił o wejściu w betę. Nabór na betatesterów był właśnie pod koniec września.
http://www.gram.pl/news_8QjjJOm8_Wiedzminska_ekipa_szuka_testerow_W_Polsce.html
Nic już nie kumam.

Co do mimiki twarzy - też mnie to bardzo interesuje. Podobnie udźwiękowienie i muzyka. Czy wiadomo coś na ten temat? Np. o nagraniach polskich aktorów? Albo o muzyce innej niż ta, którą Skorpik stworzył jeszcze do jedynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 01:26, Vojtas napisał:

Co do mimiki twarzy - też mnie to bardzo interesuje. Podobnie udźwiękowienie i muzyka.
Czy wiadomo coś na ten temat? Np. o nagraniach polskich aktorów? Albo o muzyce innej
niż ta, którą Skorpik stworzył jeszcze do jedynki?

Rozenek zostaje jako głos Geralta. Skorpik autorem sporej części muzy do W2.
Ja tam do mimiki większych zastrzeżeń nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze 17 maja będzie ostateczna data premiery i jej przesuwać nie będą, tak jak nie wyobrażam sobie zagranie dopiero na jesieni nastawiłem się na maja.

Twarz Geralta nie wiem czy poszła w dobrym kierunku, bardziej przypadł mi ten z pierwszej części a tu trochę za dużo zmian.
Grafika mi sie podoba, walka też wygląda zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 08:34, karolekx23x napisał:

Ja mam nadzieje ze 17 maja będzie ostateczna data premiery i jej przesuwać nie będą,
tak jak nie wyobrażam sobie zagranie dopiero na jesieni nastawiłem się na maja.

Twarz Geralta nie wiem czy poszła w dobrym kierunku, bardziej przypadł mi ten z pierwszej
części a tu trochę za dużo zmian.
Grafika mi sie podoba, walka też wygląda zachęcająco.


Jak dla mnie jedyna opcja to przesunięcie gdzieś na początek lipca/sierpnia. Ja chcę tą grę na wiosnę albo w lecie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować