Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Nie mniej jesteśmy wyróżnieni, jesteśmy 10cioma tysiącami wkur..ekhem posiadaczy EK xD
Zawsze to coś.
Największe jaja by były jak by do jutra aktywator leżał a w necie ktoś cracka zmontował, wtedy CDP dało by ciała nie w 100 a w 200%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z deka zabiegany jestem i chyba mnie coś musiało ominąć, jeżeli gadam bzdury, to nie bijcie mocno:

1) zainstalowałem grę, pojawia się monit o kod - wstukuję - powinno śmigać. Nie śmiga, bo jest problem z serwerami.

2) można się zarejestrować na stronie thewitcher.com, dzięki czemu będzie dostęp do DLC etc

a czy czasem spełnienie punktu 2) nie jest konieczne do przedpremierowego odpalenia gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aja sobie napisałem wypowiedź na maturkę, patrzę na forum a tu takie jaja (przecie Wielkanoc już była!). Nie powiem żebym się bardzo zdziwił :)

CDP lepiej niech

Spoiler

z********* jak dyliżans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w pizdu... i pograliśmy...

CDP RED - uprzejmie proszę wal się na ryj. Ani nie pogram w Wiedźmina ani nie zasnę bo jestem po kawie-siekierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:20, Isildur napisał:

Normalnie jest to nie fair, było to do przewidzenia... Nie wiem czy czekać czy iść spać...

I to jest najbardziej punktowane pytanie spac czy nie spac ahhhh lozko kuszace okazuje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdykam ze tak się wyrarze , tak nie może być mieli tyle dni do przygotowania się , a oni nie wiem co w tym czasie robili. to jest jedna wielka poraszka ze strony osób odpowiedzialnych za serwery , powinny za coś takiego polecieć głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed świtem? To dla mnie przed 4 rano. Mam czekać do 4? Chyba kpicie sobie.
Ogólnie samym debilizmem jest aktywowanie gry przed poniedziałkiem tj. dniem roboczym, zamiast danie tej możliwości na weekend, a jak nazwać to, że nawet tego za te 230 zł nie dostaliśmy? Phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co rejestrować się teraz na thewitcher.com? nie wystarczy secuROM wpisać w grze??
Co oni sobie za jaja robią, Niech później mi nie wciskają wałków że dla 10 tysięcy ludzi serwery ich nie wytrzymały. A może ktoś na ten serwer nie wrzucił tego patch po prostu? Nie znam się na tym. Ja już chce grać. Po zniszczonej figurce, którą dostałem już drugie rozczarowanie to jest po prostu NIE FAIR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powoli zaczyna robić się to tradycją :D FAIL przy premierze pierwszej części gry, a teraz kolejny xD A ja dalej będę czekał jak głupi, żeby wpisać ten durny kod i zacząć grać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:20, Wojman napisał:

Na 3 minuty przed... Sam jestem tym niemilosernie wkurzony.

Rekompensata jak nic nam się należy. Moja propozycja -> wszystkie przedpremierowe dlc albo Wiesiek 2 z gog''a (coby drmu na przyszłość nie mieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:22, Draco-PNC napisał:

No i w pizdu... i pograliśmy...

CDP RED - uprzejmie proszę wal się na ryj. Ani nie pogram w Wiedźmina ani nie zasnę bo
jestem po kawie-siekierze.


QWA mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie... Też już zdążyłem wypić redbulla i wogóle.

Murphy nie spi, a informatycy z CDProjekt teraz na******ą jak mogą, żebyśmy mogli za chwilę zagrać.

Dajmy im jeszcze chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

230 ?
266.95 z przesyłką i poradnikiem !

Nie wiem jak wy, ale ja chyba sobie walnę w kimę, szkoda patrzeć dziś na poczynania CDP.

Jak to mówią...

The shit...
Have hit...
The fan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale gwarantowali nam to w sumie to nie dotrzymali umowy sprzedaży wiec tak naprawdę każdy z nas może Ek udać ...al nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to troche jak z końcem świata. każdy wie, że będzie, ale nikt nie wie kiedy. wywieźć ich na Syberię, będą mieli nieliniowe przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować