Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Szukałem wszędzie i go nie ma.

SpecShadow
Ludzie jakoś przeszli grę na tym .exe z gogu i nie mieli żadnych problemów. To jest tylko straszenie aby nie używać tego, bo jakby nie patrzeć jest to niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie może mi wejść zadanie "kłopoty z trollem" , a DLC z Facebooka nie otrzymałem... ? Czuję się oszukany. :( Piractwo takie ma wszystkie DLC i się śmieje, z ludzi, co uczciwie kupiło grę... kodów na to DLC nie otrzymałem. Fajnie się z fanami pogrywa.

Spoiler

I ponawiam pytanie: czy są w grze lepsze sceny niż ta zaspoilerowana mi przez znajomego z zabiciem foltesta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:49, Budo napisał:


Jest gdzieś we Flotsam srebro do zdobycia?

Od strony gdzie szliśmy pod gradem strzał jest jaskinia w której chyba jest srebro. Jest też u krasnoludzkiego kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle liczysz bonusy z talentów? One się nie dodają do siebie, tj. na przykład talent Precyzyjne Cięcia na 1 poziomie daje 10% szansy na efekty krytyczne, a na drugim 20%, i jeśli wykupisz oba poziomy to dostajesz łącznie +20% do krwawienia, a nie +30%.
Poza tym, nie wiadomo, czy bonusy z poszczególnych części gry (tj. talentów, broni, olei itp.) sumują się czy mnożą. W sensie, (102% ze 100) to nie jest (101% ze 100 + 1% ze 101) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem na chybił trafił, po prostu wciskałem wszystko na pałę i w końcu wyszło co sam się zdziwiłem, bo myślałem że wszystkie te świeczki mają się palić, a okazał się że ma być w jakiejś konfiguracji. Mi to weszło po jakiś trzech minutach wciskania.

Haregar2010
DLC Ci nie wchodzi zapewne przez problemy techniczne CDP, które mają być usunięte w najbliższym patchu. DLC od CDP z Facebooku otrzymasz wraz z patchem 1.1 w tym tygodniu. Co do scen, to tak jest wiele fajnych scen, a ta z prologu nie jest wcale najlepsza, choć jedna z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:57, Jammin69 napisał:

A wiesz może jak zrobić to zadanie

Spoiler

ze świeczkami

?


Raaaaaaaaany. W tym budynku jest sa przeciez notatki i w notatkach jest narysowane jak to przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:50, SpecShadow napisał:

Podobno ktoś z Redów mówił, że jeśli będzie się używało EXE z GOGa na pudełkowej to nie
dane nam będzie ukończyć gry. Jak nie urok...


Wczoraj o 22:39 skończyłem na exe z GoGa, także nie jest to prawdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Może źle liczysz bonusy z talentów?[/quote]
Precyzyjne cięcie +10% szansy na krwawienie + Wir Walki II +20% szansy na wszystkie efekty krytyczne, czyli razem +30%, więc to raczej nie błąd w obliczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś otworzył tę skrzynię w Loc Muine? Ta z czterema pieczęciami. Próbowałem każdej kombinacji i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:03, Wojman napisał:

> A wiesz może jak zrobić to zadanie

Spoiler

ze świeczkami

?

Raaaaaaaaany. W tym budynku jest sa przeciez notatki i w notatkach jest narysowane jak
to przejsc...

Dokładnie. Dodam tylko, że należy się stosować do nich stojąc na przeciwko skrzyni i z tej perspektywy kopiować rysunek.

A tak poza tym - w związku z tym, że nasze kochane CDP usilnie utrudnia życie legalnym użytkownikom, zapraszam wszystkich niezadowolonych do ściągania darmowego DLC z Trollem - rozpakujcie pliczek i wklejcie go do folderu CookedPC, a potem skopiujcie i wklejcie do Moje Dokumenty\Witcher 2\downloads . W launcherze będzie napisane, że go nie macie, ale gdy ja robiłem format swojego kompa, nie mogłem ściągnąć DLC po reinstalce gry i skopiowałem te pliki z komputera brata, wszystkie moje DLC działały (tj. troll, kurtka NP, zestaw alchemika i TK).
http://www.mediafire.com/?pv7w4278ll7cf78
Mam nadzieję, że żaden mod się nie obrazi, bo i o co - piraci i tak mogą sobie ściągnąć wszystkie DLC z tych samych stron, co samego Wieśka, a legalni użytkownicy mają tylko przez to tyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:57, Jammin69 napisał:

A wiesz może jak zrobić to zadanie

Spoiler

ze świeczkami

?


Po co wciskać na pałę? Za domem co są te 4 groby to na nich są wyryte kombinacje. Jak dobrze pamiętam to prawidłowa jest z grobu Malget, czyli dół>romb>góra. A jeśli się mylę to masz jeszcze 3 opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to jest to losowe dla każdego (tzn. są chyba dwa warianty), a nikt nie nagrał nawet filmiku, no ale nic, próbuj. Musi się w końcu udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:04, Javier66 napisał:

Jak się zamawia te koszulki? Bo wpisuje dane, ale nie ma przycisku zatwierdz czy coś...


Normalnie po ludzku? Rzecz jasna nie ma tam na stronie takiego przycisku "wyslij zgloszenie", prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 14 godzin pierwszy akt, starałem sie przeciagac na maksa, zrobilem wszystkie zadania, rozmawialem z kazdym npcem :p wycisnalem wszystkie soki, gra niestety nie ma nic do ukrycia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 22:08, Jammin69 napisał:

No właśnie tak robiłem tą z poradnika...
No, ale spróbuję jeszcze innych kombinacji.


Nie patrz na poradnik, patrz na list w ekwipunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować