Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

12. Podobno CD Projekt w ramach przeprosin za opóźnienia w wydaniu patcha udostępnił za darmo wszystkie dotychczas wydane DLC, skąd mogę je ściągnąć?
Owe DLC możesz otrzymać wysyłając maile (o dowolnej treści) na adresy podane na tej stronie ->
http://www.en.thewitcher.com/community/entry/34/
lub też możesz je po prostu ściągnąć korzystając z linków z tego posta ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=9244
Do ich poprawnego funkcjonowania wymagane jest wcześniejsze zainstalowanie patcha.


W kwestii DLC.
Niestety z reszta nie pomogę [teraz przechodzę grę po stronie Iorwetha ale jeszcze jestem w 1szym akcie a drzewka alchemika nie rozwijałem niestety przy poprzednim podejściu.. przy obecnym też nie zamierzam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 21:29, tkoeman napisał:

2. Dla tych, którzy przeszli drugi akt po stronie Iorwetha:

Spoiler

kto jest faktycznym trucicielem
Saskii?

Bo przeszedłem grę i nie mam pewności co do tego...

Spoiler


Nie jest chyba powiedziane wprost, duzo wskazuje na Olsena. Aczkolwiek, jesli nie damy zlinczowac Stennisa - w 3 akcie pokazuje sie filmik, gdzie Gerwalt mowi "Stennis - truciciel, ktostam i ktostam" - wiec wychodziloby ze to wlasnie Stennis stoi za otruciem Sasenthe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 21:03, Pietro87 napisał:

To masz odpowiedź, bo ten zasilacz to szrot.
OCZ ModXStream Pro 600W - cena około 250zł. Za błędy młodości trzeba czasem zapłacić
=)


... Sprzedam ten zasilacz oraz stary to kupię nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrong!

Spoiler

Olsen jest odpowiedzialny bezpośrednio za otrucie Saskii, natomiast Stennis współpracował z nim i umożliwił mu podmianę kielicha.

Pozwoliłem sukinsynowi zdechnąć, i cieszę się. Zresztą, i tak
Spoiler

bunt chłopów

, który przez to wywołałem, prędzej czy później miałby miejsce, tak jak w realnym świecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:21, gumisfajnymis napisał:

a jak odblokować umiejętności szermiercze i alchemiczne ?


Same się odblokują od bodaj 8.poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:21, gumisfajnymis napisał:

a jak odblokować umiejętności szermiercze i alchemiczne ?

Przeczytać pierwszy akapit punktu 4.3 instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:21, gumisfajnymis napisał:

a jak odblokować umiejętności szermiercze i alchemiczne ?


Wydaj minimum 6 punktów w trening i wtedy reszta będzie odblokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po pierwszym ukończeniu gry. Generalnie bardzo fajnie, niedługo zabieram się za drugie przejście. Mam jednak pewne pytanie co do fabuły:

Spoiler

Jaki konkretnie cel miał Letho jak i cała reszta królobójców, mordując królów? Letho zabił Demawenda, na zlecenie de Tancarville, ale po co pozostałych? Powiedział, że zależało im na chaosie itd. Chciałbym jednak bardziej szczegółowe wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:42, Daerdinek napisał:

Jestem świeżo po pierwszym ukończeniu gry. Generalnie bardzo fajnie, niedługo zabieram
się za drugie przejście. Mam jednak pewne pytanie co do fabuły:

Spoiler

Jaki konkretnie cel miał Letho jak i cała reszta królobójców, mordując królów? Letho
zabił Demawenda, na zlecenie de Tancarville, ale po co pozostałych? Powiedział, że zależało
im na chaosie itd. Chciałbym jednak bardziej szczegółowe wyjaśnienie.



Spoiler

Proste żeby osłabić królestwa północy przed nową inwazją Nilfgardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:42, Daerdinek napisał:

Jestem świeżo po pierwszym ukończeniu gry. Generalnie bardzo fajnie, niedługo zabieram się za drugie przejście. Mam jednak pewne pytanie co do fabuły:

Spoiler

Jaki konkretnie cel miał Letho jak i cała reszta królobójców, mordując królów? Letho zabił Demawenda, na zlecenie de Tancarville, ale po co pozostałych? Powiedział, że zależało im na chaosie itd. Chciałbym jednak bardziej szczegółowe wyjaśnienie.


Spoiler

Letho zabijał na zlecenie Nilfgaardu - zabijając królów pozostawiał Królestwa Północy w chaosie zaś zrzucenie winy na Loże zapewniało że jedyna inna zorganizowana siła polityczna również zostanie wyeliminowana z gry. Sam Letho w zamian miał obiecane przez Emhyra że szkoła wiedźmińska do której należał zostanie z powrotem przywrócona do działalności. Wszystkiego tego możesz się dowiedzieć w ostatniej rozmowie z nim (o ile nie zdecydowałeś się od razu go zabić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zacząłem grę po stronie Iorwetha i muszę przyznać, że skok jakościowy między przygodami po stronie Vernona a tymi po stronie elfa jest ogromny!
Wam też jakoś bardziej przypadły do gustu perypetie po stronie nieludzi?
Bardzo podoba mi się tutaj (co prawda jestem dopiero w II akcie) mnogość możliwości zakończenia misji, np.

Spoiler

ścigamy Loredo lub uwalniamy elfki, dostarczamy Iorwetha lub idziemy "na Rambo", atakujemy z zaskoczenia lub bandą

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:48, Karharot napisał:

Spoiler

Letho zabijał na zlecenie Nilfgaardu - zabijając królów pozostawiał Królestwa Północy
w chaosie zaś zrzucenie winy na Loże zapewniało że jedyna inna zorganizowana siła polityczna
również zostanie wyeliminowana z gry. Sam Letho w zamian miał obiecane przez Emhyra że
szkoła wiedźmińska do której należał zostanie z powrotem przywrócona do działalności.
Wszystkiego tego możesz się dowiedzieć w ostatniej rozmowie z nim (o ile nie zdecydowałeś
się od razu go zabić).


Oczywiście, rozmawiałem z nim ;) Gdy już teraz wiem dokładnie o co chodziło, to zdaję sobie sprawę, że nie połączyłem ze sobą dobrze wszystkich faktów.

Dzięki za wyjaśnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 21:56, Khasim napisał:

/ciach/

Spoiler


Jak doprowadzic do tego, zeby bylo wprost podane, kto ja otrul? Podmiana kielicha wskazuje na kleche, a filmiku o Stennisie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przed questem z samosądem musisz dokończyć zadanie "Sen Baltimore''a", nie idąc na układ z Thorakiem i zabijając go. W jego truchle znajdziesz pokwitowanie na wykonanie kielicha. Potem musisz znaleźć dom klechy. Ktoś, wydaje mi się (ale nie jestem pewny) że Cecil Burdon powie ci, gdzie mieszkał mnich - jest to dom w samym rogu miejsca, w którym są namioty ludzi z Aedirn - stojąc plecami do bramy i patrząc się na namioty idź po skosie w prawo, tam są drzwi do chaty. W środku znajdziesz dowody na winę bydlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 23:53, Khasim napisał:

/ciach/


Spoiler

Owszem, dokladnie tak zrobilem. Z tego wynika, ze klecha mial taki kielich jak Saskia. I tyle. Nie pada stwierdzenie "to on otrul Saskie". Zreszta - podejrzewam, ze w zaden sposob nie da sie rozwiazac tego tak, zeby bylo w 100% pewne kto jest winny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Hmm, ja w dzienniku miałem dokładnie napisane, że to Olsen otruł Saskię. Stuprocentowej pewności nie ma tylko co do Stennisa, ale, o ile pamiętam, w domu Olsena był wycinek z jego dziennika wskazujący na to, że Stennis umożliwił mu podmianę kielicha

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problemik
obejrzałem właśnie

Spoiler

nekromanckie wizje Egana i mam biec do kryjówki asasynów i pytanie którędy? przez mgłę? bo teraz biegnę ale czacha się nie pojawia po wciśnięciu Z i się gubię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury to Ty kolego od samego początku wypisujesz na forum w tym temacie.
Nie wiem, nie widziałem komputera Twojego brata, ale z tego co wypisujesz to ktoś go naciągnął na niezłą kasę, bo z takimi bebechami Wiedźmin powinien na nim śmigać.
A tak na koniec, nie wiem w ogóle co Ty robisz na tym forum, leczysz swoje kompleksy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 00:16, Zand79 napisał:

Witam mam taki problemik
obejrzałem właśnie

Spoiler

nekromanckie wizje Egana i mam biec do kryjówki asasynów i pytanie
którędy? przez mgłę? bo teraz biegnę ale czacha się nie pojawia po wciśnięciu Z i się
gubię ;D



Spoiler

Idź w kierunku wąwozu tą samą ścieżką co w kierunku domów i plaży gdzie wykonywałeś zadanie siostrzyczki i na rozwidleniu gdzie jedna droga prowadzi w kierunku domu, a druga odbija w lewo, pójdź tą drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować