Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

"Usunięto błąd związany z siłowaniem się na rękę z Bartoszem Szkutą. Gracze nie mogą dłużej bez końca wzbogacać się na siłowaniu z tym przeciwnikiem."

Że niby pigułki na demencję młodzieńczą? Parę tysięcy na nim zrobiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Superowo, patch 1.3 już jest!!!! Od kilku dni co kilkadziesiąt minut wchodziłem na oficjalną stronę wieśka i sprawdzałem czy ta upragniona łatka w końcu wyszła.

Zobaczcie ile od razu komentarzy pojawiło się pod news''em o patchu, widać, że mnóstwo ludzi czekało tak jak i ja.
W końcu będę mógł zacząć swoje drugie podejście do W2, już na poprawkach, od początku do końca na 1.3.

Kurcze dobrze zaczął się nam ten dzisiejszy dzień, najpierw info, że koszulki zaczęły być wysyłane. Teraz wyszedł patch. Ciekawe co dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z poprawek w patchu 1.3:

Spoiler

"Usunięto Triss, Roche’a i Iorwetha podczas końcowej animacji tuż przed rozpoczęciem wyświetlania napisów końcowych"



Czemu ma to służyć? Dlaczego Geralt nie może wyjść z jednym z bohaterów? Dlaczego to zmieniono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:33, KERMIy napisał:

Czemu ma to służyć? Dlaczego Geralt nie może wyjść z jednym z bohaterów? Dlaczego to
zmieniono?


Chodzi o dosłownie ostatni kadr, jak po napisach Geralt gapi się w Loc Muinne i odchodzi w dal. W drzwiach miasta się trepy klinowały.

@down - nie kurna, 4:3 nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:23, KERMIy napisał:

Superowo, patch 1.3 już jest!!!!

Wow, super.. no naprawdę ekstra.. po prostu magia..:x
Instaluje go zaraz, ciekawe czy jest tak za*ebisty jak pisze ostrowiak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Może mi ktoś zahostować save z miejsca gdzie gra się najbardziej tnie? Chodzi mi o to, aby mieć jakiś punkt odniesienia w którym mogę mieć pewność, że gorzej już nie będzie;] Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:09, ChrisBgnr napisał:

Mam prośbę. Może mi ktoś zahostować save z miejsca gdzie gra się najbardziej tnie? Chodzi
mi o to, aby mieć jakiś punkt odniesienia w którym mogę mieć pewność, że gorzej już nie
będzie;] Z góry dzięki.

W sumie najgorzej gra chodzi w pierwszym akcie. Wystarczy się przebiec po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:11, Net_com napisał:

W sumie najgorzej gra chodzi w pierwszym akcie. Wystarczy się przebiec po lesie.


No to już chyba zależy od konfiguracji. Mi na przykład w lesie prawie w ogóle nie cięło, za to w mieście, a szczególnie kiedy był deszcz to ścinało niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:20, SongoX napisał:

(...) za to w mieście, a szczególnie kiedy był deszcz to ścinało niemiłosiernie.

Możesz wrzucić save?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: W Wiedźmina 2 pierwszy raz zagram za jakiś tydzień lub dwa, jeśli będę chciał poprawić sobie rozgrywkę to muszę ściągnąć wszystkie patche i je poinstalować czy tylko tego najnowszego 1.3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że aktualizacja automatyczna czystej, premierowej wersji gry z płyt jest u mnie niemożliwa.
Po weryfikacji ściąga 28mb od nowa i tak w nieskończoność :)

20110720124300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:43, DambialkoX napisał:

Mam pytanie: W Wiedźmina 2 pierwszy raz zagram za jakiś tydzień lub dwa, jeśli będę chciał
poprawić sobie rozgrywkę to muszę ściągnąć wszystkie patche i je poinstalować czy tylko
tego najnowszego 1.3 ?



http://pl.thewitcher.com/patch1-3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować