Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell: Conviction - co z zabezpieczeniami?

45 postów w tym temacie

Cities XL nie został spiracony, wymagał ciągłego podłączenia do internetu i posiadania konta online, które ciągle było aktualizowane. Możliwe że właśnie zaczyna się nowa era zabezueczeń albo po prostu nikomu nie chciało się tego tytułu crackować... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzeba podłączenia do sieci czy nie to i tak kolejne zabezpieczenie które przetrwa góra kilka miesięcy (jeżeli w ogóle), a potem znajdzie sie na to sposób... według mnie nie tędy wiedzie droga do zwalczania piractwa,
powinno sie stosować koncepcję marchewki a nie bata

efekt tego jest taki że tradycyjnie gracze kupujący oryginał dostaną po tyłku a piraci i tak będą to mieli gdzieś... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisot dązy do zwalczenia graczy legalnych a nie piractwa.Ja bynajmniej nie kupie gry (lub gier) z takim głupim zabezpieczeniem co sie stanie jak im servery padną lub wylacza je po kilku latach gry będą lądowac do kosza.Poprostu super!!! róbcie tak dalej a na chleb nie będzie was stac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodaj jak chcą zrobic zabezpieczenie to niech zrobia zabezpieczenie ktore będzie wymagac nagrywarki dvd lub cd wprowadza aktywacje przed instalacja ktora umozliwiłaby nagranie na oryginalny nosnik odpowiedniego klucza aktywacyjnego ktory umozliwiłby instalacje produktu.oczywiscie wiazało by sie z załozeniem specjalnego konta z danymi na ich stronie dorga pocztowa przyszedł by klucz do aktywacji konta na ich stronie uzytkownik by sie ładnie zarejestrował i do jego danych i zakupionych gier wszystkie dane by sie wprowadziło do aktywatora ktory ladnie by wypalił na zakupionej kopi po czym wprowadzic jedynie podczas grania sprawdzanie kopi i nic po za tym a jak by ktos spiracił lub skopiował juz by miał pały w chacie na dzien dobry to jest dobra walka z pirataciarzami a nie jakis wymog internetu stałego
co wiąze sie z tym ze kiedys moga je wyłaczyc i miec serdecznie nas gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już się zastanawiałem nad zakupem najnowszego splinter cell-a, ale po tej wiadomości nie mam najmniejszego zamiaru.
PS:Podpisujcie petycje może porzucą ten głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:53, Gvynbleidd napisał:

A już się zastanawiałem nad zakupem najnowszego splinter cell-a, ale po tej wiadomości
nie mam najmniejszego zamiaru.


Z takim podejściem niedługo pozostaną ci już tylko warcaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zoczaczymy jak to będzie ale moim zdaniem to oni długo tego nie pociągną, a jak tak to będą tego mocno żałować.:) ale zobczaczymy jak będziemy grać wtedy dowiemy się czy to jest zbędne czy nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2010 o 15:04, Tar-Palantir napisał:

Ale fakt faktem, że zabezpieczenie AC II uderza tylko i wyłącznie w legalnych nabywców.

Tak to już jest,że wszelkiego typu zabezpieczenia uderzają tyko w uczciwych graczy bo piraci i tak to mają głęboko gdzieś.I się tyko z nich śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku też mi wielki problem Ubi niema aż tak świetnych gier żeby mnie to zabolało... Nie chcą moich pieniędzy to nie ja bez ich gier przeżyje. No może szkoda mi będzie Beyond Good & Evil 2 chociaż zanim ono wyjdzie to się zapewne tak przejadą na tych zabezpieczeniach że z nich zrezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2010 o 16:56, MisioKGB napisał:

Z takim podejściem niedługo pozostaną ci już tylko warcaby

może i tak, ale będę miałtę satysfakcję, że moich pieniędzy nie zobaczą. I z tego co wiem, nie tylko moich, bo mało kto płaci za użeranie się z zabezpieczeniami.

A samemu systemowi daję góra tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet EA która zaczęła tę całą farsę z DRM-ami wycofuje się z tego
a Ubisoft grzęźnie w tym aż po same cojones.
Przecież to absurd! Mam internet drogą radiową.
Niech mi tak odetną sygnał, a awarie się po prostu zdarzają
to nie pogram sobie w przyszłe gry Ubisoftu, super rozwiązanie, nie ma co.
Owacje na stojąco dla Ubi za wkład w walkę z piractwem! BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 13:50, sewik23 napisał:

Bardzo dobrze, nienawidzę złodziei. Niech robią zabezpieczenia. A jak wam przerywa to
nowy net.


Mam nadzieję, że jak już kupisz tą grę, to to tobie będzie przerywać internet, jak na złość zawsze wtedy kiedy będziesz chciał pograć. Życzę ci tego z całego serca ty nadęty bufonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sewik23 > Bardzo dobrze, nienawidzę złodziei. Niech robią zabezpieczenia. A jak wam przerywa to

Dnia 22.02.2010 o 13:50, sewik23 napisał:

nowy net.

widze sewik23 ze masz chyba nie równo pod sufitem, ale ludzie czasami tak mają.Dobrze by było gdyby net ci ciagle przerywał lub porty ktore sa odpowiedzialne za łączenie były zablokowane.Wtedy byś sie zastanawiał nad swoją wypowiedzią.Zadam ci pytanie ? Czy jak kupujesz chleb, to kupujesz opakowanie(folie) czy chleb do spozycia bo z tweojej wypowiedzi wynika ze chyba folie. Tak jest własnie z grami. Kupujesz sobie gre z takim zabezpieczeniem grasz od czasu do czasu w koncu net ci sieda gra staje w miejscu i co wtedy chyba sobie nie pograsz.Nie pomyslałes o jednym co sie stanie jezeli przestana wspierac takie zabezpieczenie jednym słowem będziesz mógł sobie gre wsadzic juz nie powiem gdzie poprostu zanim cos napiszesz pomysl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki. Za parę tygodni będziemy czytać posty sweika23 "pomóżcie bo mi się ciągle Splinter Cell: Conviction wysypuje, please..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 13:50, sewik23 napisał:

Bardzo dobrze, nienawidzę złodziei. Niech robią zabezpieczenia.

Gdybyś jeszcze wiedział, że z tymi zabezpieczeniami będą się męczyć tylko ludzie z oryginalna kopią gry, a Ci jadący na piratach będą grali spokojnie, nieważne czy będzie im się net rozłączał, czy nie.

Dnia 22.02.2010 o 13:50, sewik23 napisał:

A jak wam przerywa to
nowy net.

Tak jak Azvar życzę Ci, aby to Tobie net się rozłączał, a najlepiej, żeby zasilacz i karta graficzna spalała ci się zawsze po włączeniu jakiejś gry.

poland1990

Dnia 22.02.2010 o 13:50, sewik23 napisał:

lepsze zabezpieczenia miał batman

Ten nowy? Ekhm, dobre zabezpieczenie to nie takie, które jest złamane 2 dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

życzę żeby wydawca tych wszystkich gier który stosuje te zabezpieczenia upadł i że za kilka lat zapomnieli co to jest Ubisoft.
Przerzucam sie na innych wydawców ,a już nie kupie ani jednej gry tego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:56, MisioKGB napisał:

Z takim podejściem niedługo pozostaną ci już tylko warcaby

Nawet nie masz widać pojęcia jakie są możliwości grania po odcięciu się od elektronicznych molochów. Podpowiem, że szachy i warcaby to kropla w oceanie.

Owacje na stojąco dla ubisoft za propagowanie piractwa! BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie się że tworzone są coraz lepsze/gorsze zabezpieczenia, a weźcie pod uwage skale piractwa. Według danych z www.torrentfreak.com takie CoD MW 2 na X360 pobrano 970 tys. razy, a na PC 4,1 mln. Tak, 4 MILIONY razy. Nie liczcie na to że twórcy pozostaną przy starych rozwiązaniach, które hakerzy łamią w ułamek sekundy. Jak wam aż tak przeszkadzają zabezpieczenia, kupcie konsole. Wkładacie płytę do napędu i hulaj dusza, piekła nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować