Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze chcą polskiej nacji w Civilization V

41 postów w tym temacie

Wspaniale! Jestem za i też dzisiaj napiszę parę słów na tym forum 2K. Znakomita inicjatywa ze strony polskich graczy. Jaka jest ich oficjalna strona bądź forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by twórcy wysłuchali Polskich graczy i dodali Polską cywilizację do najnowszej odsłony. Jednak wszystko jest możliwe, i pozostaje mieć nadzieję, że jednak w grze znajdziemy swój naród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze CHCĄ polskiej nacji. . .
Niech sobie CHCĄ! Kto ich niby wysłucha?
Twórcy? Wydawca? Wolne żarty. .
I jeszcze kolejna petycja. . która pomoże tyle że HEJ.

palpatine -> czym niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebista inicjatywa;] Jestem optymista i mysle ze to moze poskutkowac jeżeli wiecej osób wejdzie na forum i wesprze inicjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 11:40, Niewiernus napisał:

Co jak co, ale tam na forum starają się. Życzę powodzenia fanom.


Owszem starają, nawet bardzo ładnie opisują wszystkie rzeczy, ale czy to wystarczy by przekonać producenta? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawce Polski nie będzie. Ma być 18 cywilizacji które mają reprezentować większość regionów świata a Europa i tak ma już silną reprezentację. Trzeba zostawić miejsce na cywilizacje antyczne, dalekowschodnie, amerykańskie, afrykańskie. W Europie środkowo-wschodniej rywalizujemy z Niemcami i Rosją a raczej trudno, by te cywilizacje odpadły. Ale w dodatkach... czemu nie? Tak czy inaczej, będą mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 11:02, Econochrist napisał:

Gracze CHCĄ polskiej nacji. . .
Niech sobie CHCĄ! Kto ich niby wysłucha?
Twórcy? Wydawca? Wolne żarty. .
I jeszcze kolejna petycja. . która pomoże tyle że HEJ.

palpatine -> czym niby?



Tym żę przez niemal 300 lat byliśmy jednym z najpotęzniejszych krajów w europie?
Historie znacznie bogatszą i ciekawszą ot choćby takich amerykanów?
Wielkich patriotów?
Zwyciestw pod wiedniem, cud nad wisłą, grunwald?

W cywilizacji były i są narodowości o tak minimalnym znaczeniu, że polska spokojnie miała by miejsce w tym gronie.

Troszeczke więcej patriotyzmu i wiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram, byłoby miło mieć naszą cywilizację w grze, post na forum 2K też jest przemyślany

ale nie ma co się łudzić, w Civ5 będzie jedynie 18 nacji i pomimo naszej bogatej historii nie należmy do 18 najważniejszych nacji na świecie (plus europejskich nacji jest od groma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by sypneli groszem to pewnie producent by posłuchał a tak to sobie moga pisac po forach i dręczyć samego producenta wykonawczego i tak nie zmieni zdania. Tak czy siak doceniam wysiłki polskich fanów na forum, tylko żeby nie obiecywali sobie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 11:02, Econochrist napisał:

Gracze CHCĄ polskiej nacji. . .
Niech sobie CHCĄ! Kto ich niby wysłucha?
Twórcy? Wydawca? Wolne żarty. .
I jeszcze kolejna petycja. . która pomoże tyle że HEJ.


Petycja była przy dodatkach do Civ IV. Teraz jest dyskusja na oficjalnym forum. Tak jak napisałem już innym - kto nie gra, ten nie wygra. Ponieważ polskie elementy w Civ są od pierwszej części, myślę, że dałoby się Polskę wywalczyć w dodatku. Rosja, jako reprezentacja wszystkich Słowian to wolny żart.

BTW: autor listu - Asio (x3;) - jest jednym ze współtwórców moda dodającego Polskę w Civ IV i autorem niezliczonych modeli przeróżnych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem wcześniej, że taka petycja się pojawi? ;)

A wracając do tematu: mam nadzieję, że coś da. Chciałbym chociaż raz zobaczyć nasz kraj jako liczącą się stronę konfliktu w jakiejś grze strategicznej (samo Total War się nie liczy!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować