Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Greenberg: W tym roku Xbox 360 wygra z PlayStation 3

56 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2010 o 14:38, pustelnik21 napisał:

Micrososoft rządzi ,Sony błazny które nie umieją nic oprócz PRowych gadek.Microosft zwycięży
biali ludzie zwyciężą.

Wyjątkowo mętne, ale i subtelne propagowanie rasizmu. Do tego dochodzi radosna twórczość uprawiana w kilku innych wątkach. To wszystko sumuje się na solidny Degrad -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma choć trochę oleju w głowie, ten wypowie się jak człowiek w każdym temacie; Skoro Greenberg tak wieszczy, to ja z jeszcze większym zaciekawieniem będę obserwował karierę x360 w tym roku; Sony nie trzyma się źle, mnóstwo godnych uwagi premier na ten rok; Ciekawe czy wie coś, o czym my nie wiemy i M$ ma jakieś asy w rękawie oprócz Halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już teraz mniej buńczucznie wypowiada się Aaron a pod koniec roku zupełnie złagodnieje :) Project Natal niestety nie uratuje X360 oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże, a co ma niby mówić przedstawiciel MS? :o
"Tak wiemy że Sony da nam w dupe w tym roku"?
Moim zdaniem konsola MS nie ma na horyzoncie zbyt wielu dobrych premier. Natomiast zabaweczki w stylu Natal, Arc, Wii - mnie kompletnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 15:23, Gregario napisał:

już teraz mniej buńczucznie wypowiada się Aaron a pod koniec roku zupełnie złagodnieje
:) Project Natal niestety nie uratuje X360 oj nie


Uratuje? :D hahaha dobre... ;D bez natala i tak xbox ma dużą przewagę nad ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gdzie ma niby ten xbox przewagę ? Jedyna gra na wyłączność w jaką bym zagrał to Alan Wake, tu trzeba przyznać, że właściciele x-a dostaną pewnie świetny produkt. A co do reszty to bieda, w Splinter Cell Conviction np zagram na PC. PS3 ostatnio przoduje jesli chodzi o exy przynajmniej w moim odczuciu i dlatego bez wahania wybrałem tą konsolę, w tytuły multiplatformowe i tak gram na PC a większość tego co na x-ie jest i na PC. Ogólnie to wybór konsoli powinien podyktowany indywidualnymi upodobaniami w jakie gry się woli grać. No ale oczywiście fanboye nie odpuszczą...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whtv...

Ja powiem, ze chce jak najwiecej exclusivow, ktore beda system sellerami! Dlaczego? A dlatego ze mam obie konsole i chcialbym grac w jak najlepsze gry na nich, a te ktore sa system sellerami do takowych naleza :)

Teraz czeka mnie okres przeproszenia sie z czarnulka wraz z Heavy Rainem oraz God of War 3. Probowalem posiedziec przy swoim chlebaku przy MAG ale nie udalo sie... ciagle za to siedze na x pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qbon11 Dlatego posiadaczów wyłącznie XBoxa najbardziej denerwuje to
że gracze którzy mają pod strzechą PS3 i PC zagrają PRAKTYCZNIE WE WSZYSTKO
a bez tych kilku exclusivów się po prostu obejdą smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadki władzy zawsze są śmieszne... PS3 zjada na śniadanie X''a jeśli chodzi o exy jeśli weźmiemy pod uwagę nas gramowiczów, pośród których 90% ma PC, na których cisną w większość tytułów. Chociaz z drugiej strony Natal w dobrych rękach może okazać się prawdziwym system sellerem... Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SONY: Ten rok będzie rokiem Playstation!
Microsoft: W tym roku Xbox 360 wygra z PlayStation 3!
Nintendo: Leje na was i tak ten rok jak i każdy inny należy do mnie...
;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brednie. Ot co. Takie newsy to tylko propaganda wszystko wiedzących. Sony czy M$ to i tak obie firmy IMo są na równi, choć Sony ma lepsze gry (Zaznaczam że moim zdaniem, bo po prostu nie dostrzegam fenomenu niektórych Xboxowych gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy kto wyciągnie cięższe działa na E3. Ale MS w ogóle nie wspomina o Nintendo, czyżby nie widział w nim konkurenta, czy w ogóle już przestał wierzyć, że kiedyś je przebije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować