Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reklama telewizyjna Bad Company 2 jest "osom"

53 postów w tym temacie

Jeszcze kilka dni i rozpocznie się sieka... ale nie dla mnie, bo około 130 zł za grę jest dla mnie jak na razie zbyt dużą sumą. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z serii Battleforce tanieją po bardzo długim czasie, a po wielu latach i tak ich cena nie spada (jak zresztą praktycznie wszystkich gier EA) poniżej 50zł.

Za CODa wg mnie nie warto tyle dać, ale za BFa owszem - EA zapewnia im wsparcie przez bardzo długi czas. Także jakichś dużych obniżek bym się nie spodziewał, a Medal of Honor będzie kosztować podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wolę reklamy z BD1, a kupuję na x''a ponieważ tam żądze a mój piec nie pociągnie zbytnio ( mam jakiś dziwny niebieskawy ekran)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 02:33, nVid napisał:

> Jak cholera denerwują mnie tak durne posty ;/
O''rly? Sprzedaż gier na konsole pokazuje, że mam rację, więc nie wiem czego się czepiasz,
kolego. ;]

Czepia się sformułowania "bezmyślne nawalanki", które jest czystą złośliwością wobec konsolowców. A wysoka sprzedaż może wynikać z kilku innych rzeczy: mniejszego piractwa, większej aktywności graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:50, Zionc napisał:

A ja powiem tak - BC2 jest kompletną klapą, już wolę grać w BF2142 albo BF2 bo tutaj
gra sie tak do d... Przynajmniej wg mnie. W CODMW2 przynajmniej miało się jakieś szanse
przy dużym zróżnicowaniu poziomu a tu - wyskakuje na mnie koleś z 7 lvl a ja z 2 i on
mnie ma na hita ja go na dwa magazynki.....



To nie kwestia poziomów, a tzw. l2p issues ;D


Co do samego trailera, może aż TAK "osom" nie jest, ale daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:58, Namaru napisał:

> > Jak cholera denerwują mnie tak durne posty ;/
> O''rly? Sprzedaż gier na konsole pokazuje, że mam rację, więc nie wiem czego się
czepiasz,
> kolego. ;]
Czepia się sformułowania "bezmyślne nawalanki", które jest czystą złośliwością wobec
konsolowców. A wysoka sprzedaż może wynikać z kilku innych rzeczy: mniejszego piractwa,
większej aktywności graczy.

Na mojego posta odpowiedziały 3 osoby i żaden nie zrozumiał :P

1. Jestem tak samo konsolowcem jak i pctowcem, więc nie było tutaj żadnej złośliwości z mojej strony
2. W sprzedaży chodziło mi o to, że mimo wszystko na konsole tytuły są prostsze i lepiej niż ambitne tytuły sprzedają się"bezmyślne nawalanki", dlatego od długiego już czasu, nie opłaca się robić niczego ambitniejszego. Gdyby nie gigantyczna reklama Heavy Rain (w morzu nawalanek, wyróżnia się mimo wszystko) pewnie sprzedało by się żałośnie, bo lepiej dodać broń i poziomy z hordami wrogów. Ale jeszcze nic straconego.
3. Gdy ktoś gra w proste nawalanki to od razu jest idiotą? To Wy jesteście złośliwi.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:31, nVid napisał:

3. Gdy ktoś gra w proste nawalanki to od razu jest idiotą? To Wy jesteście złośliwi.


No kilku PCtowców głosi tutaj takie poglądy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 10:36, Muradin_07 napisał:

Tak, tylko że ci co grali w betę (nie wiem czy grałeś czy nie) to wiedzą prawie na 100
% czy to co jest pokazane w tej reklamie jest zgodne. Co do CoD''a to prawda. Fragmenty
które były ciągle pokazywane jako najbardziej efektowne tak naprawdę były lipne (chociaż
favela czy chyba jak dobrze pamiętam etap "Dwa Słońca" to naprawde fajne zrobione poziomy).



w BETĘ nie grałem, ale mam demo na dysku. Niezbyt mi się spodobała. co do etapu "Drugie Śłońce" :) to rzeczywiście - szczena opadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:03, Xjumpaytech napisał:

> 3. Gdy ktoś gra w proste nawalanki to od razu jest idiotą? To Wy jesteście złośliwi.


No kilku PCtowców głosi tutaj takie poglądy :).



"Wielkość rodzi zazdrość, zazdrość rodzi zawiść, zawiść sprzyja kłamstwom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 13:31, nVid napisał:

2. W sprzedaży chodziło mi o to, że mimo wszystko na konsole tytuły są prostsze i lepiej
niż ambitne tytuły sprzedają się"bezmyślne nawalanki", dlatego od długiego już czasu,
nie opłaca się robić niczego ambitniejszego. Gdyby nie gigantyczna reklama Heavy Rain
(w morzu nawalanek, wyróżnia się mimo wszystko) pewnie sprzedało by się żałośnie, bo
lepiej dodać broń i poziomy z hordami wrogów. Ale jeszcze nic straconego.

Na PCtach strzelanki nie są raczej bardziej "myślne", a też się świetnie sprzedają. I nie ma co przesadzać ostatnimi czasy wychodzi sporo "nie strzelanek", fakt, że tendencja do dodawania akcji jest widoczna, ale nie ma tragedii. No Heavy Rain to bardziej gra niszowa i nowa marka, takie gry nie sprzedają się dobrze ale pamięta się o nich latami, jak np. o ICO czy SotC (oczywiście nie wiem czy HR bo w nią nie grałem, ale możliwe, że tak jest).

Dnia 27.02.2010 o 13:31, nVid napisał:

3. Gdy ktoś gra w proste nawalanki to od razu jest idiotą? To Wy jesteście złośliwi.

"Proste" nie, ale "bezmyślne" to już zdecydowanie bardziej to sugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować