Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 na PC było w produkcji

108 postów w tym temacie

pustelnik21 coraz bardziej mi przypomina Romka z LPR-u. Jeszcze troche i zaczniemy sluchac, ze Darwin nie mial racji, a ludzie nie pochodza od małp xDDD, ehhh :/ jeszcze troche i w ogole bedzie ciekawa dysputa. zauwazyliscie, ze praktycznie kazdy topic, ktory jest jakkolwiek zwiazany z x'em i tak krazy wokol pustelnika? to mnie zaczyna troche dziwic. sami robimy hype wokol niego xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 23:16, pustelnik21 napisał:

A więc według ciebie ,ja nie mam prawa głosić własnych opini?Ja według ciebie nie mam
prawa wolności słowa ,nie mam prawa udzielać się na forach,nie mam prawa z prostowywac
informacji,nie mam prawa komentować tematów i pisac własnych przekonan i opini?Prawda?Bo
po co ciekawie jest demokratyczne państwo ,gdzie politycy swobodnie się rzucają "mięsem"
,a internet to kraina uzurpatorów i ich strażników niby sprawiedliowści ,którzy za jeden
błąd ortograficzny ciebie bannują?Po co bannowac sprawiedliwych PCtowców i PS3bojów skoro
można z bannowac fanboya Microsoftu który zdenerwowany oszczerdstwami wypisywanymi przeze
PCtowców i dzieci SONY ,reaguje zbyt nerwowo?Lepiej właśnie z bannowac człowieka który
ma inne zdanie niż większośc i po sparwie.Tak się to robi w panstwie demokartycznym nie
prawda?

Geniuszu, jedynym fanboyem na tej stornie jak i innych jesteś Ty. Plujesz i plujesz jakbyś miał fabrykę jadu. Życzę ci abyś kupił sobie, albo kiedyś dostał PS3 - wtedy byś oceniał gry normalnie (jak i konsole), a teraz piszesz że są dobre opinie, wyrażanie zdania? Zobacz swoje wszystkie wypowiedzi i 9/10 jest tylko PS3 ssie bo jego nie mam a X360 rlz bo leży w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ha ha i tu Cię mam! ;D Z tyłu opakowania przy opisie funkcji jest w rameczce wyszczególnione:

Dnia 28.02.2010 o 23:29, Namaru napisał:

"IMPORTANT: Playstation 2 format software titles do not perform on this system".


Cholera ;-) "You owned me" :P Zwracam honor oczywiście.

> Nie było opisu zawartości opakowania?

Nie. To był prezent gwiazdkowy, więc przestudiowałem wszystko dokładnie, także to co jest małym drukiem. Zresztą spójrz na to tak - nie jestem "hejterem" tej frmy, bo inaczej wybrałbym odtwarzacz innej marki :) A wybrałem ten, bo w domu sam mam sporo sprzętu od "soniacza" i bardzo sobie chwalę - jest "nie do zarżnięcia" (taki walkman mi działa do dziś, tyle że muzyki na kasetach już się nie wydaje). Nie wiem, może to wynika z cięcia kosztów - ponoć SONY zlikwidowało już wszystkie fabryki w Japonii i jak większość gigantów robi wszystko w Chinach i innych "tajwanach" (co IMO może odbić się na jakości) - anyway kabel powinien być. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po co bannowac sprawiedliwych PCtowców i PS3bojów skoro

Dnia 28.02.2010 o 23:16, pustelnik21 napisał:

można z bannowac fanboya Microsoftu który zdenerwowany oszczerdstwami wypisywanymi przeze
PCtowców i dzieci SONY ,reaguje zbyt nerwowo?Lepiej właśnie z bannowac człowieka który
ma inne zdanie niż większośc i po sparwie.Tak się to robi w panstwie demokartycznym nie
prawda?


Ty zdenerwowany oszczerstwami od innych w kierunku Twoim i Twojej konsoli???
Przecież to Ty pierwszy wyjeżdżasz z tekstami obrażającymi itp do innych forumowiczów.
Sam się plączesz w tym co zaczynasz i jak widzisz przegrałeś kolejną bitwę.

Szkoda tylko, że masz "respawna" i jeśli skończy się Twoja kariera tutaj jako pustelnik21 to wrócisz pod innym pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:15, Longer napisał:


> Jesteście beznadziejni... ludzie z pc macie już takie kompleksy na punkcie swojej
platformy,
> że tylko najazd na inne konsole sprawia wam przyjemność. Ogarnijcie się ; /
> Halo to genialna seria a 3 jak najbardziej zasługuje na miano gry epickiej. Nie
mówię,
> że to najlepszy fps ale jest naprawdę kozacki a osoby które się z tym nie zgadzają

> po prostu tępe (przepraszam innych tępaków) można powiedzieć, że się nie podoba,
ale
> ta gra najzwyczajniej w świecie jest dobra i tyle.
Nie będę pisał, że jest dobra skoro dla mnie jest słaba! Nie mam żadnych kompleksów na
punkcie peceta bo sam zamierzam kupić w maju PS3 albo Xbox360. Piszę tak jak uważam,
i nie zamierzam kłamać i pisać pod publikę.
> A to, że nie powstało na PC? Nic dziwnego, ta gra od samego początku była tworzona
na
> xbox''y i na pc po prostu się nie sprawdza.
WŁAŚNIE. Nie sprawdza się, więc dla mnie jest to zwykły FPS, nic ciekawego. Nie podoba
mi się i tyle.


Ale jakby nie było to nie jest zwykły fps ale genialny fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 23:33, Czaroxxx napisał:

Ale jakby nie było to nie jest zwykły fps ale genialny fps

Yyyy... Raczej bym powiedział, że tylko bardzo dobry FPS. Z genialnością nie ma nic wspólnego. No chyba że, masz jakąś inną definicję genialności niż ja. Nawiasem mówi Ci to posiadacz xboxa, który grał w trójkę i ODST i chętnie wykorzystuje każdą okazję by pokazać wyższość konsol nad PC... Przegrywasz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 23:41, Albii napisał:

> Ale jakby nie było to nie jest zwykły fps ale genialny fps
Yyyy... Raczej bym powiedział, że tylko bardzo dobry FPS. Z genialnością nie ma nic wspólnego.
No chyba że, masz jakąś inną definicję genialności niż ja. Nawiasem mówi Ci to posiadacz
xboxa, który grał w trójkę i ODST i chętnie wykorzystuje każdą okazję by pokazać wyższość
konsol nad PC... Przegrywasz. ;p


Pff... gdybym posłuchał tego co mówisz to bym naprawdę przegrał... widać, że nie znasz prawdziwego potencjału tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem jak sie robi gre albo się mówi ze była robiona to po co sie nie wydaje a potem zbedne artykuły ta gra była ale nie została wydana . Komu takie informacje potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować