Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 na PC było w produkcji

108 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 13:17, aope napisał:

@Longer: A podoba Ci się Crysis2 i Doom 4? Pytam, bo jako jeden z nielicznych potrafisz
oceniać gry, w które nie grałeś i których na oczy nie widziałeś. Powiedz, o wyrocznio
- dobre są?

Nie oceniam człowieku Halo 3 a poprzednie części. Skoro gra mi się nie podoba to chyba logiczne, że nie będę pisał inaczej. Wam się podoba to super, mi niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:33, pustelnik21 napisał:

Jest ,ale tak niewielkie że nikt nie zawraca sobie tym głowy

Ciekawe.
http://www.tvn24.pl/12690,1640365,0,1,wielka-narada-microsoftu-jak-ballmer-potraktuje-polakow,wiadomosc.html
Pan Jacek Murawski (szef polskiego oddziału MS) stwierdził:
Zdecydowanie większy poziom piractwa jest na rynku konsolowym niż PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2010 o 13:33, pustelnik21 napisał:

Jest ,ale tak niewielkie że nikt nie zawraca sobie tym głowy..Zreszta liczby świadczą
MW 2 8 mln sporzedanych na Xboxa 360 ,100 tys na PCta.Ponad 4 mln z piarconych gier na
PCta nie całe 900 na Xboxa 360 .

>

No nie pustelnik jestes moim mistrzem, napisac ze na xboxie nie ma piratow albo jest ich malo to trzeba byc poprostu debilem albo jakims slepcem, jest ich duzo! Ba jest ich tak duzo ze wlasnie Z TEGO powodu twoj kochany m$ nie wprowadzil jeszcze live do polski. Gratki ziom, jeszcze tak zaslepionego fanboja nie widzialem :)

PS. Ludze nie robcie z siebie debili, czy juz nikt nie wie co to ironia?? ("Na xboxie nie ma piractwa" - Kaucz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle PCtowcy wymyslaja bajeczki żeby sobie zaimponować.Ale prawda taka jest że w zachodnim świecie nikt nie gra na PCtach ,a domowym komputerem powoli staje sie MAC.Tam jeśli człowiek kupuje maszynke do grania to kupuje Xboxa 360 199 $ lub PS3 299 $ po co ma składac sprzęt do grania za ponad 3000 $,skoro jakośc gier jak i usług ma lepsze na konsoli?Zreszta sam rynek PCtowy w polsce kurczy się i to w zastarszającym tempie teraz spadł do 65 procent.Jak i większość wspaniałych gier co raz częściej omija PCta.Zresztą co teraz PCtowocm zostało gry Blizzarda i nic więcej.Dlatego dzieciaki czas kupowac konsole.Lepsza jakośc usług ,lepsze gry,lpesze usługi,jak i lepszy komfort grania.PCty to zmierzch przeszłości,nie dośc ze ypierają go powli MAci to jeszcze w grach przegrywa z konsolami.Ale tak już jest kiedy 4mln ludzi piraci jedną gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:32, Econochrist napisał:

Tylko PS3 i ew Wii jest wolne od piractwa.

Wpisz sobie New Super Mario Bros na google. Jestem pewien, że w propozycjach wyjdą same "new super mario bros torrent/rapidshare". Nie dawno szukałem jakiegoś sklepu, więc co drugi link był z torrentami. Co do innych. Najpierw sprawdźcie sobie w ilu mln sztuk sprzedają się gry na Xboxa 360, a dopiero później ile jest ich na torrentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa tygodnie miałem pożyczonego Xboxa 360 i miałem okazję nagrać się w Halo 3. Gra jest... dobra. Nie jest przełomem, ani rewolucją, ale mile wspominam czas spędzony przy niej. Tak czy owak, po roku od tamtego czasu zdecydowałem się kupić PS3. Trochę żałuję, że nie zagram w Halo, ale za to mam całą masę innych, świetnych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jest ,ale tak niewielkie że nikt nie zawraca sobie tym głowy."

haha, a ostatnia śmieszna akcja "Nie przerabiam nie kradnę"? Podajesz jakieś wydumane informacje i ci co nie wiedzą o co chodzi może się na to złapią.
Pecety wypierane przez Maki? xD
Rynek gier się kurczy? Swoją drogą chciałbym, żeby tak było. Żeby zasrany Microsoft, EA, Ubisoft przestali wydawać gry na peceta, większość ostatnich produkcji to komercyjny chłam. Wtedy miały by szansę inne studia, może bardziej entuzjaści niż biznesmeni i znowu pojawiły by się dobre gry ;)
Rynek na pewno nie upadnie, bo gdzie jest choć cień zarobienia grosza, znajdzie się ktoś kto go będzie chciał zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:15, Xjumpaytech napisał:

> Tylko PS3 i ew Wii jest wolne od piractwa.
Wpisz sobie New Super Mario Bros na google. Jestem pewien, że w propozycjach wyjdą same
"new super mario bros torrent/rapidshare". Nie dawno szukałem jakiegoś sklepu, więc co
drugi link był z torrentami. Co do innych. Najpierw sprawdźcie sobie w ilu mln sztuk
sprzedają się gry na Xboxa 360, a dopiero później ile jest ich na torrentach.


Jak pewnie widziałeś zrobiłem w trójce 2 achievementy, więc chyba nawet grałem mniej niż godzinę :].
Co do Halo na PC, na pewno mniejsze byłoby grono odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 15:42, mistshoo napisał:

Jak pewnie widziałeś zrobiłem w trójce 2 achievementy, więc chyba nawet grałem mniej
niż godzinę :].

Ja nabiłem coś koło 8, a przeszedłem całą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo jest moją ulubioną grą na multi. Dla niej kupiłem Xa i dla wielu innych gier. Czekam na bete reach.

Co do piractwa na Xboxie, tak jest małe w skali światowej, acz w Polsce ogromne niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie karmić troll ale...

Dnia 28.02.2010 o 14:07, pustelnik21 napisał:

Jak zwykle PCtowcy wymyslaja bajeczki żeby sobie zaimponować.Ale prawda taka jest że
w zachodnim świecie nikt nie gra na PCtach ,a domowym komputerem powoli staje sie MAC.Tam
jeśli człowiek kupuje maszynke do grania to kupuje Xboxa 360 199 $ lub PS3 299 $ po co
ma składac sprzęt do grania za ponad 3000 $,skoro jakośc gier jak i usług ma lepsze
na konsoli?

...nie wiem gdzie Ty masz komputery za 3000$ i co lepsze - <ironia mode ON>tańsze i lepsze<ironia mode OFF> maki.
Możesz podać linki piracie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:09, loczyn napisał:

Miałem nie karmić troll ale...
> Jak zwykle PCtowcy wymyslaja bajeczki żeby sobie zaimponować.Ale prawda taka jest
że
> w zachodnim świecie nikt nie gra na PCtach ,a domowym komputerem powoli staje sie
MAC.Tam
> jeśli człowiek kupuje maszynke do grania to kupuje Xboxa 360 199 $ lub PS3 299 $
po co
> ma składac sprzęt do grania za ponad 3000 $,skoro jakośc gier jak i usług ma lepsze

> na konsoli?
...nie wiem gdzie Ty masz komputery za 3000$ i co lepsze - <ironia mode ON>tańsze
i lepsze<ironia mode OFF> maki.
Możesz podać linki piracie :)?



Rozumiem że trudno ci jako Pctowca pogodzic sie z prawda.Ale właśnie taka prawda jest.MAc jak wiemy jest łatwiejszy i przyjemniejszy w opsłudze niż PC ,jak i jakość wykonania MACa świadczy że nie rozleci sie nam w 2 dni jak "składakowy komputerek PC z osiedlowego sklepu wujka Stacha".I dlatego właśnie ludzie zachodu wybierają rozwiązania najlepsze a zarazem najbezpieczniejsze.Tam PC uważany jest za maszynke piratów i złodzieji.Więc nic dziwnego że tak jest.Skoro w Polsce i praktycznie w całej Europie środkowo-wschodniej jak i azji 70 procent graczy piraci a reszta gra w oryginały ale tylko gier Blizzarda i najwyżej Bioware''u.I dlatego właśnie tzrba cenić jakość i pewnośc którą min innymi oferuje xbox 360.Rtsy,klasyczne RPGi,fpsy te wszystkie gatunku są na Xboxie 360 a jak wiemy te gatunki są rdzennie PCtowe Xboxo 360 wam je już zabrał, zostały wam juz tylko mmorpgi ,ale jakość grywalności w takie gry i poziom grających tam użytkowników np. WoW utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu że PCtowcy to piraci i nooby.Dlatego jeszcze raz piszę ,kupujcie konsolę a do tego macbooka i bedzie grać w każdą grę jaka wyjdzie na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Blablabla

RPGFan, a czy kupiłeś marchewkę?! I czemu nie używasz tutaj swojej "genialnej" oraz "niebanalnej" ksywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:30, QandQ napisał:

>Blablabla

RPGFan, a czy kupiłeś marchewkę?! I czemu nie używasz tutaj swojej "genialnej" oraz "niebanalnej"
ksywki?


Tak jasne jestem RPGfane,lordepilotem,bambolo82 ,fatalityo1,playacyk,jestem każdym z nich i siedzę okrągłę 24 h na donbę na internecie i porowadze informacyjna krucjatę,tak jasne ale pomrzayć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:24, pustelnik21 napisał:

Rozumiem że trudno ci jako Pctowca pogodzic sie z prawda.Ale właśnie taka prawda jest.MAc
jak wiemy jest łatwiejszy i przyjemniejszy w opsłudze niż PC ,jak i jakość wykonania
MACa świadczy że nie rozleci sie nam w 2 dni jak "składakowy komputerek PC z osiedlowego
sklepu wujka Stacha".

Tak, opsłudze.
Kolega swego czasu testował maca. Wrażenia były takie: komputer dla kogoś, kto się na komputerach kompletnie nie zna. Wszystko jest tam maksymalnie uproszczone. Mi taki komputer nie odpowiada, dlatego zostaję przy PC.

Dnia 28.02.2010 o 16:24, pustelnik21 napisał:

Tam PC uważany jest za maszynke piratów i złodzieji.

Z ciekawości: z jakiego komputera pisałeś tego posta? ;)

Dnia 28.02.2010 o 16:24, pustelnik21 napisał:

Więc nic dziwnego że tak jest.Skoro w Polsce i praktycznie w całej Europie środkowo-wschodniej
jak i azji 70 procent graczy piraci a reszta gra w oryginały ale tylko gier Blizzarda
i najwyżej Bioware''u.

O.O
Hmmmm, czyli mój CoD4, CoD: Deluxe, MoH:AA, itp. to są piraty? :o
Dziękuję za uświadomienie...

Dnia 28.02.2010 o 16:24, pustelnik21 napisał:

I dlatego właśnie tzrba cenić jakość i pewnośc którą min innymi oferuje xbox 360.

Pewność? LOL. Kupując Xboxa nawet nie jestem pewny czy będę mógł w końcu grać po sieci czy nie. No bo, z jednej strony w internecie piszą, że w Polsce Live nie działa, z drugiej na pudełku Xa nic nie ma na ten temat napisane. Ty to nazywasz pewnością?

Dnia 28.02.2010 o 16:24, pustelnik21 napisał:

Rtsy,klasyczne RPGi,fpsy te wszystkie gatunku są na Xboxie 360 a jak
wiemy te gatunki są rdzennie PCtowe Xboxo 360 wam je już zabrał, zostały wam juz tylko
mmorpgi

o.O
To w co ja niedawno grałem? Crysis to MMORPG? Wolfenstein to MMORPG? Skoro twierdzisz, że już tylko MMORPGi nam zostały, to może rzeczywiście te gry nimi są...

Dnia 28.02.2010 o 16:24, pustelnik21 napisał:

Dlatego jeszcze raz piszę ,kupujcie konsolę a do tego macbooka i bedzie grać w każdą grę jaka wyjdzie
na rynek.

W Crysisa chyba sobie jednak nie pogram. Starsze gry może i uruchomię na Macu przez Wine, ale z tym też bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze PCet nie rozpadnie sie w pare dni/ miesiecy (chyba ze składał go jakis imbecyl). PC w przeciwienstwie do konsol ma o wiele wieksza moc obliczeniowa ( crysisa jakos konsole nie potrafiły ruszyc..). Pc to wielofunkcyjna maszyna dla prawdziwych graczy. Pozwala samemu rozwiazac czesc problemów np wpadka przy polsiej wersji Mass effect2 (brak wersji kinowej) na PC wystarczy pozmieniac pare plikow i problem z glowy a na xklocku dupa nie mozna nic zrobic. Następne nic nie zastapi myszki w graniu w FPS. A czy myslisz ze poziom ludzi grajacych na konsolach w mmpg byłby lepszy nie sądze. Pc nigdy nie upadną bo maja potencjal tylko szkoda ze szargany piractwem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:48, KapiX napisał:

Pewność? LOL. Kupując Xboxa nawet nie jestem pewny czy będę mógł w końcu grać po sieci
czy nie. No bo, z jednej strony w internecie piszą, że w Polsce Live nie działa, z drugiej
na pudełku Xa nic nie ma na ten temat napisane. Ty to nazywasz pewnością?

Jest napisane, że w niektórych krajach usługa Xbox Live jest niedostępna, a pełna lista obsługiwanych krajów znajduje się na stronie xbox.com/"cośtam". Jak dla mnie wystarczająca informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować