Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2011 o 15:22, sawik0222 napisał:

czesc mam problem z gra spiellforce 2 po instalce odpalam gre prosi o cd key wpisuje
ale niema pola akceptuj moe wiesz jak to ogarnac z gory dzieki


nie jestem ekspertem ale to objaw gdy nie podajesz całej liczby , najlepiej dopytac w BOK gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 14:40, sirufok napisał:

Czy macie może konkretny termin powrotu punktu odbioru w Kielcach? I czy planujecie dodać
więcej punktów w świętokrzyskim?


od 18 lipca D3M będzie juz działał normalnie . Planujemy jeszcze jeden PW ale raczej wyspe w centrum handlowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści na temat nowych Punktów Odbioru w Lublinie? Jak już wcześniej pisałem szczególnie interesuje mnie wasz oddział na Witosa. Liczę na Pana, Panie Krzysztofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 10:29, actionkot napisał:

od 18 lipca D3M będzie juz działał normalnie . Planujemy jeszcze jeden PW ale raczej
wyspe w centrum handlowym .


29 lipca a punktu jak nie było tak nie ma. Jakieś wyjaśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:33, sirufok napisał:

> od 18 lipca D3M będzie juz działał normalnie . Planujemy jeszcze jeden PW ale raczej

> wyspe w centrum handlowym .

29 lipca a punktu jak nie było tak nie ma. Jakieś wyjaśnienie?


PW jest ,działa ale bład w IT że nie właczyli na sklepie tej lokalizacji - dziekuję za info teraz juz jest widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zapytać ile dni paczka zostaje w salonie sferis. Mam zamiar zamówić w sklepie gram.pl przez odbiór osobisty w jednym z salonów a na pewno nie będę mógł odebrać w dzień który będzie dostępna.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 13:29, Laston napisał:

Jakieś wieści na temat nowych Punktów Odbioru w Lublinie? Jak już wcześniej pisałem szczególnie
interesuje mnie wasz oddział na Witosa. Liczę na Pana, Panie Krzysztofie.


Uruchomiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 08:16, Jedimax napisał:

Witam,

Chciałbym się zapytać ile dni paczka zostaje w salonie sferis. Mam zamiar zamówić w sklepie
gram.pl przez odbiór osobisty w jednym z salonów a na pewno nie będę mógł odebrać w dzień
który będzie dostępna.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam


lezakuje 5 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 14:10, actionkot napisał:

Uruchomiony

Dziś rano po zalogowaniu na gram.pl wyskoczyło mi okienko z tą radosną nowiną. Dziękuję, na pewno skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 17:14, dreamer94 napisał:

A co z tym nieszczęsnym Przemyślem ?


temat powrócił - niby jest dogadane ale osoba decydujaca znany polityk z regionu ciagle jest w rozjazdach . Poczekamy do konca sierpnia jak sie nie uda podpisac umowy to zaczniemy szukac innego chętnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie czemu Action (poza kwestią ceny) zaczyna korzystać z DB Shenker ? Pytam bo nie słyszałem za dużo dobrego o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 12:29, L33T napisał:

Jedno pytanie czemu Action (poza kwestią ceny) zaczyna korzystać z DB Shenker ? Pytam
bo nie słyszałem za dużo dobrego o tej firmie.


Tu niestety działa zasada 3*C.... cena czyni cuda - ale ulepszamy własne narzedzia do monitorowania przesyłek i czasów ich doreczen przez co bedziemy mogli szybciej reagowac i wskazać DBS słabe ogniwa - może oni też poprawia dzięki temu swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do tego DB Shacker, gdzie wyście ich wynaleźli. Zamówiłem przesyłkę biorąc ten sam adres co zawsze, dzisiaj z rana patrzę, przesyłka w dostarczaniu, oki siedzę i czekam, już wieczór więc po raz 20 sprawdzam status i co widzę? Przesyłka niedostarczona, zły adres. Powiem jedno, łał nawet nie wiedziałem, że adres na który dojeżdżali ZAWSZE kurierzy z UPS nagle jest zły, i co ja mam niby teraz zrobić? Zresztą nie wiem ale chyba podaję numer telefonu więc jeśli nie mogą trafić (jak np. dostawca pizzy) to mogli zadzwonić i się zapytać.
Nie wiem jakim cudem adres może nie istnieć skoro kurierzy z UPS dostarczali mi przesyłkę już chyba z 10 razy, nie ma co, miałem darmową przesyłkę to straciłem przez jakąś badziewną firmę kurierską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
Postanowiłem napisać w tej sprawie do DOK, piszą, że postarają się naprawić ten problem i dostarczyć mi moje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 19:25, skodr napisał:

Ja mam pytanie co do tego DB Shacker, gdzie wyście ich wynaleźli. Zamówiłem przesyłkę
biorąc ten sam adres co zawsze, dzisiaj z rana patrzę, przesyłka w dostarczaniu, oki
siedzę i czekam, już wieczór więc po raz 20 sprawdzam status i co widzę? Przesyłka niedostarczona,
zły adres. Powiem jedno, łał nawet nie wiedziałem, że adres na który dojeżdżali ZAWSZE
kurierzy z UPS nagle jest zły, i co ja mam niby teraz zrobić? Zresztą nie wiem ale chyba
podaję numer telefonu więc jeśli nie mogą trafić (jak np. dostawca pizzy) to mogli zadzwonić
i się zapytać.
Nie wiem jakim cudem adres może nie istnieć skoro kurierzy z UPS dostarczali mi przesyłkę
już chyba z 10 razy, nie ma co, miałem darmową przesyłkę to straciłem przez jakąś badziewną
firmę kurierską :/


Niby niemiecka duza korporacja ... a tu jakos solidonosci nie ma , no ale niestety nie mozemy sie wycofac ze wspolpracy . jedynie mozemy probowac podnosić ich standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować