Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

ale uważaj przy grze w multi. Ludzie na serwerze sa zwykle bardzo dobrzy i na pewno wiele razy przegrasz zanim w końcu wygrasz jakaś walkę. Warto podpatrywać przeciwników jak graja - można się wiele nauczyć. No i nie zniechęac się przegranymi. Ja na jednym koncie miałem przegrane i wygrane w stosunku 1:1. Dopiero na koncie gildiowym miałem znacznie lepsze wyniki po kilku tygodniach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z grafika w grze. Kilka miesiecy temu kupilem CD-Action z dolaczonymi plytkami z Etherlords 2. Plytki wyladowaly wtedy na polce, a teraz chcialbym w ta gierke pograc, niestety ujawnia sie u mnie jakis bug. Ale do rzeczy. Po kilku minutach gry niektore tekstury zaczynaja migotac - najpierw powoli, pozniej coraz szybciej. Z czasem migoczacych tekstur jest bardzo duzo i komputer sie zawiesza. Zainstalowalem najnowsze sterowniki do karty graficznej i patche ze stronki polskiego wydawcy - CD-Projektu. Niestety te zabiegi nie rozwiazaly problemu. Prosze o pomoc! Czy ktos tez mial taki problem? Jesli tak, to jak go rozwiazal? Mam karte graficzna firmy Sapphire oparta na Radeonie x700 Pro. Za wszelkie rady serdecznie dziekuje.

P.S. Jezeli pojawil sie gdzies post o podobnej tresci to przepraszam. Uzylem opcji szukaj, ale niczego konkretnego nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


/.../

Hmm, nie spotkałem sie z niczym podobnym. Spróbuj poszukać rozwiązania na gram.pl w pomocy technicznej, albo wysłać bespośrednio mejla do cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz pecha. Gra nie działa poprawnie z niektórymi kartami Radeon x700 i x700 Pro. Nie wiem czy zostało to rozwiązane, ale wątpię, bo tą grą juz sie nikt od dłuzszego czasu z Nival nie zajmuje. Tylko serwer utrzymują, ale to w sumie mały wydatek. Pech jak nic. Nie da się przewidzieć, ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2006 o 12:05, Budo napisał:

Hmm, nie spotkałem sie z niczym podobnym. Spróbuj poszukać rozwiązania na gram.pl w pomocy
technicznej, albo wysłać bespośrednio mejla do cdp.


Dzieki za rade, ale plytki sa kupione razem z czasopismem. CD-Projekt chyba nie zajmuje sie takimi rzeczami, bo na formularzu pomocy technicznej w gram.pl trzeba podac numer rejestracji elektronicznej. Nie posiadam takiego (no, przynajmniej nie widze tego nigdzie na opakowaniu ani w zawartosci plyty). Tak czy siak dzieki za szybka odpowiedz :) moze ktos sie jeszcze odedzwie i cos poradzi. pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 12:12, HumanGhost napisał:

Masz pecha. Gra nie działa poprawnie z niektórymi kartami Radeon x700 i x700 Pro. Nie wiem
czy zostało to rozwiązane, ale wątpię, bo tą grą juz sie nikt od dłuzszego czasu z Nival nie
zajmuje. Tylko serwer utrzymują, ale to w sumie mały wydatek. Pech jak nic. Nie da się przewidzieć,
ale się zdarza.


No to klops! Ech...No nic. Ide skoczyc z mostu. :) dzieki za informacje. przynajmniej nie bede juz tracil czasu na szukaniu patchy, przegladaniu najprzerozniejszych forow i zawracaniu wam glowy. pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam pytanie lekko z innej beczki czy da rade z kompaktów od tej gry wyciągnąć cd key? Posiadam obydwie orginalne płytki i nawet już poszperałem w necie i dowiedzialem się, że firma StarForce zaimplementowała cd key prosto w cd dzięki czemu gra nie pyta się podczas instalacji o numerek, jednak teraz dojrzalem, że by pograć w necie musze go wpisać i mam problem bo karton od gry wywaliłem i tam pewnie był cd key.
Czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 12:59, wygrac napisał:

Czy jest to możliwe?


Hm mtego to nie wiem. Ale poszukaj na stronie CDAction - swojego czasu udostępnili tysiące kluczy, więc coś pewnie jeszcze znajdziesz. Powpisuj po kolei, może w końcu któryś zadziała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 13:43, HumanGhost napisał:

Hm mtego to nie wiem. Ale poszukaj na stronie CDAction - swojego czasu udostępnili tysiące
kluczy, więc coś pewnie jeszcze znajdziesz. Powpisuj po kolei, może w końcu któryś zadziała.
:-)



Twa mądrość i wielkość nie zna granic:) Stokrotne dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświerze topic. Bo mam takie pytanie odnośnie kampani.
Przeszedłem wczoraj kampanie Witalów->Syntetów i teraz pojawiła się kampania Diamandy. Słyszałem też, że po skończeniu kampani Chaotów->Kinetów również kampania Diamandy się ukazuje. I tutaj moje pytanie czy te dwie kampanie Diamandy się różnią czy są takie same? Bo jeżeli są takie same, to bym teraz grał Chatów->Kinetów i na koniec zostawiłbym sobie "główną" kampanie Diamandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w następnych misjach różnicy nie ma żadnej? Bo jeżeli dalej nie ma różnic, to chyba zaczne kampanie Chaotów->Kinetów. Tylko zrobie sobie Zapis gry po kampani Syntetów i gdy juz Kinetami zakończe gre, to odczytam i przejde 1 misje Diamandy 2 razy (po Kinetach i Syntetach).

ps. czy mi się wydaje czy moje wypowiedzi zdają się być trochę chaotyczne? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:49, Slug napisał:

A w następnych misjach różnicy nie ma żadnej?

Tego nie wiem, jednak spodziewam się, że w pierwszej misji zdobywasz inne karty, co powoduje, że kolejne misje w pewnym stopniu będą się różnić. Najlepiej sprawdź sam. Jeśli gra Ci się podoba, to nie widzę przeszkód.

Dnia 18.04.2006 o 21:49, Slug napisał:

ps. czy mi się wydaje czy moje wypowiedzi zdają się być trochę chaotyczne? :/

Ależ skąd. Raczej czuć od nich syntezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:33, Treant napisał:

> A w następnych misjach różnicy nie ma żadnej?
Tego nie wiem, jednak spodziewam się, że w pierwszej misji zdobywasz inne karty, co powoduje,
że kolejne misje w pewnym stopniu będą się różnić. Najlepiej sprawdź sam. Jeśli gra Ci się
podoba, to nie widzę przeszkód.


No właśnie obawiam się, że granie po raz drugi na tej samej mapie, może mnie lekko znużyć ;) Bo nie lubie grać dwa razy w to samo, ale któż to wie. Po Twojej wypowiedzi zaczynam się poważnie zastanawiać czy jechać Chaotami czy Diamande teraz.

Dnia 18.04.2006 o 22:33, Treant napisał:

> ps. czy mi się wydaje czy moje wypowiedzi zdają się być trochę chaotyczne? :/
Ależ skąd. Raczej czuć od nich syntezę ;)


Od razu widać w co ostatnio grałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 18:51, Maestro1992 napisał:

Może się myle, że to są dodatki. Oto link:


Jak napisał Treant - mylisz się. Po co chcesz instalować coś co już jest w grze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 08:04, HumanGhost napisał:

> Może się myle, że to są dodatki. Oto link:

Jak napisał Treant - mylisz się. Po co chcesz instalować coś co już jest w grze? ;-)



Szkoda myślałem, że to jest cos nowego. ;) Niektórych czarów nie widziałem. Np leczenie pomalowanie na niebiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować