Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Smutne, ale prawdziwe - może spotkamy się przy następnej odsłonie Etherlorde - mi też sięzaczynają nudzić ale jeszcze czasem zaglądam. Xardax jak chcesz qpićfajną gre i masz na ten cel 100-120 zł. Dobrego kompa i łącze 512kb/s lub lepsze to polecam szczerze Joint Operations. Tam napewno się spotkamy ;) - jestem tam cały czas. Gre mam dłużej od E2 i dopiero zaczyna mi sięnaprawde podobać. Więcej o tej grze znajdziesz w wątq o niej założonym przeze mnie. jednak mało ludzi się tu dopisuje pomimo że mówie polakom z serwerów o gram.pl (pewnie nie patrzą tu bo grają non-stop w JO hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 14:49, iro1979 napisał:

Treant mówił że przeszedł na najtrudniejszym.. teraz to się zastanawiam czy nie zmienił w którymś momencie kampani na łatwiejszy ;P

O ile dobrze kojarzę, to uparłem się kiedyś, żeby przejść i to na najtrudniejszym poziomie całość. Biały Lord na końcu Etherlords I to było wyzwanie (miał Niewrażliwość), zaś ten z dwójki to łatwiejszy przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iro zanim odejdziesz to napisz mi jak działa pauza. Mam skopiowaną naszą rozgrywkę, tylko jeszcze nie załapałem jak działać zatrzymaniem czasu żeby samemu się nie nadstawić.

A jest jeszcze jakaś sensowna giera karciana CD bazująca na MtG lub podobnych? MtGO odpada - tam trzeba dużo kasy płacić za nowe karty:-)))

Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę:-))) Zwłaszcza, że teraz mam trzy nowe kontrolne deki. Jeden syntecki i dwa kineckie. Te kineckie to są zabójcze:-))). Jak pierwsze karty wejdą do gry, to przeciwnik czasami nie może zrobić żadnego ruchu do końca gry - bo i nie może:-)). Np pierwszym kineckim dekiem kontrolnym to się gra tak żeby, przeciwnik miał zawsze 0 pkt eteru i unieruchomione wszystkie istoty. Zainspirował mnie śmieszny dek Lorda_of_Chaos. Niestety był bardzo niedopracowany. Musiałem podmienić 2/3 kart i działa znacznie lepiej. Niedługo opiszę ten dek. No niestety przy wymyślaniu i testowaniu tych deków spadłem znów na 1 lvl. Ale się opłacało, teraz nadrobię:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem żółtodziobem jeżeli chodzi o granie w Etherlords, dlatego mam pytanie. Grając w pojedynek z pewnym graczem, ja zaczynałem i w pierwszej rundzie rzuciłem kartę "Posiłki" a on od razu dostał 2 ogry. niestety nie chciał mi powiedzieć jak to się stało. czy to jakiś artefakt tak działa? z góry dziekuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 19:00, Rolonik Zygmunt napisał:

Witam, jestem żółtodziobem jeżeli chodzi o granie w Etherlords, dlatego mam pytanie. Grając
w pojedynek z pewnym graczem, ja zaczynałem i w pierwszej rundzie rzuciłem kartę "Posiłki"
a on od razu dostał 2 ogry. niestety nie chciał mi powiedzieć jak to się stało. czy to jakiś
artefakt tak działa? z góry dziekuje za odpowiedź


Posiłki discardują wszystkie karty jakie masz na łapie i karty przeciwnika - w zamian dostajecie same karty stwory. Ogry mają taką właściwość (jest w opisie karty) że jak zostaną zdiskartowane to pojawiają się na polu bitwy. Widać miał 2 ogry na łapie kiedy rzucałeś posiłki... niefart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 20:46, Rzezniczek napisał:

To jest dobra talia. 2/3 walk wygrywałem. Talia przegrywa z chaockim uzupełnianiem pasm eteru
i z syntecką kradzieżą pasm eteru, gdzie dodatkowo są kradzieże pasm eteru.

Niestety może się też nie sprawdzić w walce z nastawionym na rozpraszanie uroków Kinetą. Brakuje mi w niej takiego czaru, co za 1 punt eteru wysysa do 5 puntów z zapasu przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 21:26, Treant napisał:

Niestety może się też nie sprawdzić w walce z nastawionym na rozpraszanie uroków Kinetą. Brakuje
mi w niej takiego czaru, co za 1 punt eteru wysysa do 5 puntów z zapasu przeciwnika.


A co byś z tali podstawowej wywalił, żeby to wstawić??? Warto by było poeksperymentować.

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał do tej talii jedną trupią zamianę, czy jak to się tam nazywa. To z niszczeniem trupa i wyciąganiej istoty z cmentarza. Może się przydać, kiedy przeciwnik wystawi mocniejszą istotę trupią. Dobre w połączeniu ze śmiercią. Łatwisz istotę śmiercią a potem kiedy przeciwnik wystawia następną to traktujesz ją tym czarem i kradniesz silniejszą z cmentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Następna talia na stronie:
http://www.rzezniczek.lh.pl/index_zold.htm

Jest to bardzo sympatyczna talia. Super i przyjemnie się nią gra. Najwięksi wrogowie tej tali to Większe Rozproszenie kinetów, ochrona przed urokami i stworki z rozpraszaniem których nie zdążymy unieruchomić a wróg ma dużo eteru. Ale i tak talia często wygrywała. A poza tym można pokochać tą talię, bo jest fajna:-)))

Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 20:27, Rzezniczek napisał:

Następna talia na stronie:
http://www.rzezniczek.lh.pl/index_zold.htm

Wydaje mi się, że można wymienić 1 strachliwość na tkacza. Oprócz możliwości skopiowania większości uroków, po manifestacji mógłby się przydać do zablokowania ataku istoty z rozpraszaniem uroków na wrogim bohaterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich po bardzoooooooo długiej przerwie;) Miałem wirusa i kłopoty z netem niestety straciłem swoje decki i musze budować je od początku:(A jak wam idze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z was w twierdze online??Podoba mi się single ale ile razy można przechodzić to samo od początku a w multi coś nie moge się połączyć;/ pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 12:53, bobik173 napisał:

Witam wszyskich po bardzoooooooo długiej przerwie;) Miałem wirusa i kłopoty z netem niestety
straciłem swoje decki i musze budować je od początku:(A jak wam idze??


Powoli odpadamy, zaglądamy coraz żadziej na serwer, gra przestaje mieć tajemnice. Przestałem grać na klanowym koncie (zatrzymałem się na 6 lev). Zresztą nie opłaca sięgraćbo wczoraj jak odpaliłem gre i chciałem zagrać z pierwszamiem co miał ksywe na D.. (nie pamiętam) to wcisnął gotowość i już nawet deq nie wybierał. Czekałem 3 minuty. Zrobiłem ture i jego tura ... 1 minuta i zrezygnowałem. Poddałem walke bo nie będe siedział 3 godziny żeby wygrać z gościem co sobie poszedł na dwór :/. Po poddaniu walki znowu wcisnął gotowość - czyli cały cas siedział i brał na przetrzymanie. Nie zagram z nim juz więcej (dofus czy coś koło tego miał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 12:57, bobik173 napisał:

Gra ktoś z was w twierdze online??Podoba mi się single ale ile razy można przechodzić to samo
od początku a w multi coś nie moge się połączyć;/ pomożecie??


A to darmowa gierka? skąd można ją pobrać? Jak zobacze o co chodzi to może mi się uda to odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc widze że lipa;/Szkoda lubiłem etherlords;)A może poradzicie jkąś fajną strategie online nie koniecznie karcianke chętnie bym sobie pograł z kimś myslącym a nie z tępym kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować