Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

...

Dnia 11.11.2005 o 18:01, HumanGhost napisał:

Niedługo Cię iro dogonie. ;-) hehe. Trafiłem przed chwilą na Kinetę na 2lvl. Grał ognikami z pierścieniem
paraliżu. Nie miał szans. Poddał grę po pierwszej przegranej rundzie. Dochodzę do wniosku, że chyba zrobiłem > jedną z najlepszych talii jakimi można grać mając Kinetów. Najbardziej wszechstronna, z kazdym
ma szanse. Nawet jak jedna runda przegrana to istnieje możliwośc zmiany prawei całej talii. :-) Kiedy ten
następny awatar? Zna ktoś jakąś prawidłowosć w zdobywaniu awatarów?


Jedno z dwojga 50 lub 100 różnicy do następnego awarta - nie pamię tam :P. Co do dogonienia to jeszcze jest zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wcale nie jestem skromny-przynajmniej nie po tym czego dokonałem po modyfikacjach tali(dzięki iro):P.
Wygrałem z 3 lvl 2;0 z 1lvl 2;0 i z 1 lvl 2;1 jestem z siebie dumny nie małem jeszcze tyle expa.Czas dostać po dupie ide grać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 19:54, bobik173 napisał:

Dobra wcale nie jestem skromny-przynajmniej nie po tym czego dokonałem po modyfikacjach tali(dzięki iro):P.
Wygrałem z 3
lvl 2;0 z 1lvl 2;0 i z 1 lvl 2;1 jestem z siebie dumny nie małem jeszcze tyle expa.Czas dostać po dupie ide grać:P


hehe - ciesze się że rady pomogły - i widziesz wiedziałem że wygrasz z wyższym levelem :), ale nie wiedziełem że jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w grze tak się cieszyłem że wygrałęm 3 walki pod rząd że nie zauważyłęm że mam 2 lvl życiowy sukces w etherlords online:).Ide go starcić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale wygrywam zawsze z mr_X czy jakoś tak. Teraz można powiedzieć że walka była fair bo nietoperze na nietoperze :) jednak on miał jakieś gorsze :) widać ze szuka w chaotach dziwnych rozwiązań :P. raz miał koboldy z 3x łańcuchami :) teraz nietopeże + urok 3 do wytrzymałości wszystkich stworów,a le niemożliwiający atak :P. Zrobił disca w 2 rundzie (pod koniec), to był na 99% disc bo usunąłem mu wszystkie uroki, zniszczyłem potwory i oczyściłem łape :) i wtedy wywaliło ten komunikat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu przegrałem 0;2 a potem wygrałem 2;0(kapitulacja) i nie odzyskałem 2 lvl:( ktoś mi powie czemu??.
Aha najkrutsza walka w moim życiu zarówno w etherlords jak i w mtg około 10 sekund:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 20:19, iro1979 napisał:

Nie wiem czemu ale wygrywam zawsze z mr_X czy jakoś tak.

>Zrobił disca w 2 rundzie (pod koniec), to był na 99% disc bo usunąłem mu wszystkie uroki, zniszczyłem potwory i oczyściłem łape :) i wtedy wywaliło ten komunikat hehe
Mój jedyny duel też był właśnie z nim. Zmył się w 3 rundzie, bo koboldy z łańcuchem nie zdały egzaminu.
P.S. Cieszy mnie, że jednak zburzyłem twoją pewność co do tego, że na losowej wygrywa fartowniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 21:05, bobik173 napisał:

Bezsensu przegrałem 0;2 a potem wygrałem 2;0(kapitulacja) i nie odzyskałem 2 lvl:( ktoś mi powie czemu??.

Prawdopodobnie podczas tej pierwszej walki gdy byłeś na 2 lev za pokonanie ciebie było więcej exp, niż za pokonanie przeciwnika z ostatniej walki. Ale jesteś blisko powrotu na 2 lev.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 21:23, Treant napisał:

> Bezsensu przegrałem 0;2 a potem wygrałem 2;0(kapitulacja) i nie odzyskałem 2 lvl:( ktoś mi powie czemu??.
Prawdopodobnie
podczas tej pierwszej walki gdy byłeś na 2 lev za pokonanie ciebie było więcej exp, niż za pokonanie przeciwnika z ostatniej
walki. Ale jesteś blisko powrotu na 2 lev.

dzięki za wyjaśnienie ide wygrać 1 walkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 21:31, HumanGhost napisał:

Hehe widzę, że bobik się wciągnął ostro. 8-D Powodzenia w dalszych grach!

nom wciągnąłem sie w moim mieście mtg umarło (prawie) więc gram w etherlords i dupa wywaliło mnie z serwera i teraz musze wygrać 2 albo 3..ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:20, bobik173 napisał:

ostatnie pytanie na dzisaij:) jak dostać avatara??i ile ich jest?? chodzi mi o vitalów;)


Musisz mieć chociaż 1 walkę więcej wygraną od walk przegranych :/ (cieżko będzie) - wtedy dostajesz pierwszego awarta. Pojawia się jeśli ci jakąś rasą idzie najlapiej ( u mnie witalowie, u ghosta kineci, u budo chaoci/trupy). Sprawdź sobie staty będziesz wszystko wiedział. Acha za wygraną walkę z pierwszakiem dostajesz 20 expa jak masz 1 lev, więc braqją ci 4 walki ... do 2 lev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:24, iro1979 napisał:

> ostatnie pytanie na dzisaij:) jak dostać avatara??i ile ich jest?? chodzi mi o vitalów;)

Musisz mieć chociaż 1 walkę
więcej wygraną od walk przegranych :/ (cieżko będzie) - wtedy dostajesz pierwszego awarta. Pojawia się jeśli ci jakąś rasą
idzie najlapiej ( u mnie witalowie, u ghosta kineci, u budo chaoci/trupy). Sprawdź sobie staty będziesz wszystko wiedział.
Acha za wygraną walkę z pierwszakiem dostajesz 20 expa jak masz 1 lev, więc braqją ci 4 walki ... do 2 lev

więc nigdy nie dostane avatara......super;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:30, bobik173 napisał:

gdybym wiedzała to nie bawiłbym się na początku przez pierwsze dni:(


Jak coś to wystarczy żebyś wygrał 2/1 każdą inną rasą. ale faktycznie z awartem witalów możesz się pożegnać :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post-anowiłem pokazać nietoperze bo przegrałem nimi tylko raz (w dodatq z pierwszakiem) o ile dobrze pamiętam ale na około 10 walk wygranych z czego 2 z 5 lev i jedna z 4 lev reszta z niższymi.
PS: działają podobnie do węży pierwsza runda wtopa i 2 x win :P
PS: obawiam się ogniqw (z nimi właśnie wtopiłem ale deck został poprawiony) i magiqw chaotów, ale myśle że dam rade jak takiego spotkam (mam taki jeden myk :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:20, bobik173 napisał:

ostatnie pytanie na dzisaij:) jak dostać avatara??i ile ich jest?? chodzi mi o vitalów;)

Każda rasa ma 7 awatarów, ale jeszcze nikt nie ma siódmego. Najwyższy awatar jakiego kiedyś u gracza widziałem to władczyni wampirzyc (chyba 6 z kolei). Musisz wygrać bardzo dużo walk Witalami, jeśli chcesz zobaczyć chwasta (20 walk 2:0). Jest to możliwe, ale niektóre pojedynki możesz wygrać 2:1 lub nawet przegrać. Staraj się nie wtapiać 0:2, a bilans będzie coraz lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować