Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2005 o 11:45, Todryk napisał:

A ja dopiero dziś stwierdziłem, że mam tę gierkę z CDA. Autentycznie chciałem kupić ją w NXK ;) Jeśli mój
nawalający ostatnio czytnik pozowli na instalację to zacznę się bawić od czwartku.


Popieram gierka jest inna niż wszystkie produkowane hurtowo. Wciąda jak huragan mrówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 08:51, Delfin napisał:

A jeszcze jedno w moim egzeplarzu gry a mam ją z CDA w singlu w zakładce misje nie ma rzadnych misji czy to normalne?

Niestety tak. W Etherlords I było kilkanaście plansz do single i multi, natomiast druga część koncentruje się na pojedynkach, a szkoda :( Chyba jedyny sposób zagrania w single to stworzenie własnej mapy w edytorze lub skorzystanie z gotowej, ale chyba trzeba jej poszukać w sieci, bo na stronie gry żadnych scenariuszy nie znalazłem. Fajnie by było gdyby wyszła 3 część, która łączy elementy strategiczne z I i zasady pojedynków z II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trzecią częśc nie ma co liczyć w ciągu dwóch następnych lat. W przyszłym roku wychodzi Heroes of Might and Magic V i Nival skupi się teraz nad tą grą i dodatkami. Jak mówiłem ja gram jeszcze chociaż do momentu zakupu Heroes V. Może nie czesto ale od czasu do czasu mozna sobie zagrać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie okazało się, że Etherlords III odetnie się całkowicie od 1 części. Tak może się niestety zdarzyć, żeby gra nie stanowiła konkurencji dla HoMM V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy w ogóle wyjdzie 3 część. Bo niestety 1 i 2 część okazały się niewypałem (chodzi mi o ilość zarobq na poszczególnym egzemplarzu i ilość sprzedanych kopii). Bardzo ubolewam z tego powodu bo gra moim zdaniem przewyższa Hom&m (całą serię - na równo konqrue jedynie z 3 częścią). Wiem co piszę bo grałem w herosów od 1 części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówie wam że szkoła to obłęd i pomyłka.
Zazdrosze wam że juz ja skończyliście.dzisiaj pisałem sprawdzian z angla i nauczycielka powiedziała że ściągam bo miałem ręke przy buzi.Imam złamanego palca,wiec miałem go pod bluzą i dalszy ciąg jest jasny powiedziała że gadam i mam ściągi.Trafiła mnie nerwica i mało jej nie zbluzgałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:00, zari2 napisał:

mówie wam że szkoła to obłęd i pomyłka.
Zazdrosze wam że juz ja skończyliście.dzisiaj pisałem sprawdzian z angla i nauczycielka
powiedziała że ściągam bo miałem ręke przy buzi.Imam złamanego palca,wiec miałem go pod bluzą i dalszy ciąg jest jasny powiedziała
że gadam i mam ściągi.Trafiła mnie nerwica i mało jej nie zbluzgałem


Hehe wyluzuj tutaj studenci i pracujący. Temat o szkole drugie drzwi na lewo. ;]
HumanGhost musze kurde zobaczyć te Twoje ogniki!! pisz na gg jak będziesz miał czas na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle z tymi ogrami. Się dałem zrobić. :-) Ale w drugiej rundzie już lepiej, nie sądzisz? A zapas mam taki że moge wymieniać karty na kilka rund. Jak nie zabijesz w 8-10 to nie wygrasz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:06, HumanGhost napisał:

Nieźle z tymi ogrami. Się dałem zrobić. :-) Ale w drugiej rundzie już lepiej, nie sądzisz? A zapas mam taki że moge wymieniać
karty na kilka rund. Jak nie zabijesz w 8-10 to nie wygrasz. :-)


nieźle mi też mógłbyś pokazać te ogniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:06, HumanGhost napisał:

Nieźle z tymi ogrami. Się dałem zrobić. :-) Ale w drugiej rundzie już lepiej, nie sądzisz? A zapas mam taki że moge wymieniać
karty na kilka rund. Jak nie zabijesz w 8-10 to nie wygrasz. :-)


No ogniki fajne. Co drugi kineta wpada na tym dynksie z ogrami więc się nie martw :)
Aha zrobiłem dwa nowe deki- jeden drzewiaków z siłą lasu i tkaczami, a drugi netoperki ze wzmocnienim- chętnych zapraszam na testy. Aha oba deki mają niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:37, Budo napisał:

Aha zrobiłem dwa nowe deki- jeden drzewiaków z siłą lasu i tkaczami, a drugi
netoperki ze wzmocnienim- chętnych zapraszam na testy. Aha oba deki mają niespodziankę ;)

Z chęcią jak mi sie skończy szlaban:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaja nie grałem :) byłem na serwerze kilka razy ae nikogo nie było i nie chciało mi się czekać, aż ktoś skończy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem raz rano. Potem wolałem nie ryzykować, bo jakiś koleś skosił samochodem skrzynkę telekomunikacyjną na osiedlu i co chwila traciłem połączenie z netem. Teraz jest już dobrze, ale już mi sie nie chce grać. Jak się uda wygrać następną walkę to chyba wskakuje na 4lvl. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 21:36, iro1979 napisał:

Lipa zarałem raz i przy stanie 1/1 wywaliło mnie z serwera :/

Mnie do tej pory wywaliło 2 razy, ale to dokumentnie: komputer się zresetował. Na dodatek oba razy z tym samym przeciwnikiem. Więcej z nim nie gram, bo szkoda ryzykować spadek w rankingu.
A czekanie na przeciwnika często mi się zdarza. Najbardziej nie lubię, jak wchodzi 2 do poczekalni i mówią, że grać będą tylko ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 01:05, Treant napisał:

Najbardziej nie lubię, jak wchodzi 2 do poczekalni i mówią, że grać będą tylko ze sobą.


Takie to według mnie są pojedynki z góry ustawione. Jeden gracz traci punkty żeby drugi mógł awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem błąd :) jad wężowy (ten za 2 dmg) jest napisane że kosztuje 0 a w rzeczywistości przy kopiowaniu i wchłanianiu wynika że kosztuje normalni - tyle co trutka witalów 4 eteru. Ale nie to jest najdziwniejsze bo o tym wie każdy (chyba) jednak kiedy pteros chce usunąć trutke (koszt usunięcia uroq = odpoczynek i koszt uroq) usówa go za darmo. Powinni się na coś zdecydować Albo ma kosztować 0 dla wszystkich albo 4 dla wszystkich, a nie tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:01, zari2 napisał:

ostatnio stwrdziłem że mam zrąbany ranking bo mam tyle walk odbytych a tak niski poziom


To tak jak ja na poprzednim koncie. To wina tego, że od razu rzuciłem się na głębokie wody bez przejscia nawet kampanii single player. Teraz jest już na szczęście tysiąc razy lepiej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować