Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Stoczyłem wczoraj walkę z jakimś chaotem dobre 2 godziny walczyłem i pociłęm się 1 runda dlamnie 2 dlaniego a 3...dlamnie:)Masakra w 1 1hp mi zostało a w 3 5 hp mam szacunek dla kolesia:.Tak chciałem się pochwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 09:35, bobik173 napisał:

I znów mam 2 lvl:) z minimalną nadwyżką expa.....ide go stracić;).


O tej poże nie ma z kim - koło 8:45 widziałem 2 kolesi ale widać zwątkili jeden miał chyba 12 lev a drugi 1lev :P. Teraz nikogo nie ma - nawet ciebie ;) - patrzyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 09:47, iro1979 napisał:

> I znów mam 2 lvl:) z minimalną nadwyżką expa.....ide go stracić;).

O tej poże nie ma z kim - koło 8:45 widziałem
2 kolesi ale widać zwątkili jeden miał chyba 12 lev a drugi 1lev :P. Teraz nikogo nie ma - nawet ciebie ;) - patrzyłem
:)

Byłem..ale nikogo nie było:P.Ide zobaczyć czy ktoś jest chciałbym nabić troche expa zeby czxuć się bezpieczniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem z jednym pierwszakiem :). Grał witalami a ja tą bardzo szybką talią na nietoperzach :P. On miał węże + trupy + drzewiaki hehe. w 2 rundzie nie zadał mi obrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 10:17, iro1979 napisał:

Ja zagrałem z jednym pierwszakiem :). Grał witalami a ja tą bardzo szybką talią na nietoperzach :P. On miał węże + trupy
+ drzewiaki hehe. w 2 rundzie nie zadał mi obrażeń :)

Hehe ja tam pobawiłem sie z 5 lvlv w losowej tajemnicy nie było źle 2;1 w plecy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo śmieszną talię na wężach. Jest bardzo łatwo rozjeżdrzalna ale możan być w ciężkim szoq w 1 rundzie :). No chyba że ktoś ma coś na słabe istoty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2005 o 19:42, HumanGhost napisał:

10. 4 levelu raczej nie stracę a jak się uda wygrać to jestem nieźle do przodu. :-)


Gratuluje cierpliwości,ja sobie nie odmawyam,właśnie pogralem z GuardNewLife 11lv,jestem znowu na 2lv ale jestem bardzo zadowolony.Gość z tego lewelu powiedzal do mnie GG, a do nie dawna bylo by Fasted Noob(hehehe).
P.S.piękna szybka walka na chaotach,a w drugej turze dobilem gą do 3pkt. życia,zabraklo my 1 pkt. many i bym gą dobil do 0.Jestem bardzo zadowolony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 08:23, iro1979 napisał:

Tylko nie pisz mi że to nie jest bug tylko takie są właściwości artefaktu i dlatego jest drobi.

Dobrym rozwiązaniem, które niszczy te bugi byłby brak możliwości kopiowania efektów z artefaktów.
Drobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 01:08, TYHE napisał:

postaraj się zmniejszyć liczbę literówek i błędów w swoich postach, bo są .... słabo czytelne....

Serbem jestem,no i literky i lub y; l lub ł; w lub v; u lub ó itp.. cięszko rozrużniam w mojim języku ich niema(miśle na ł,ó,ś,ą,ę,y, ch zamiast h?).Na pociesienie trzeba zobaczyć gości z którymi chcę się dogadać po angielsku...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A z Puaro nie grajcie już mówiłem komuś na serwie.

Wczoraj po walkach z mnom,Puaro 2lv gral z Morfeuszem 22lv, dwa razy.Wynik Puaro 10lv Morfeusz 19lv????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 11:39, xardax napisał:


A z Puaro nie grajcie już mówiłem komuś na serwie.

Wczoraj po walkach z mnom,Puaro 2lv gral z Morfeuszem 22lv, dwa
razy.Wynik Puaro 10lv Morfeusz 19lv????


Wow nie gadaj! To się nie zdarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 08:23, iro1979 napisał:

To tyle. Z bugiem ciężko wygrać ale nie jest to
nie możliwe.

Złe się wyrazylem mysłalem czy można oszukiwać,spreparowana talija lub cosz w tym rodzaju.Bo dek z którym Puaro gra jest nieszczególny tylko że jemu lepe palce dzialają 7-8 razy pod rząd i to prawie raz za razem???
Kiedy ja stosuje w niektórych dekach Lepkie Palce to nigdy tak nie działa nawet przeciwko kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 11:45, xardax napisał:


> Wow nie gadaj! To się nie zdarza!
Popatcz na staty


Możliwe że to cheater. W każdym razie nie grajcie z nim. Z Morfiusem kiedyś grałem, wygrał, nie pamiętam ile, ale łatwo się nie poddałem. Więc ciężko uwierzyć że tak łatwo poszło Puaro- chyba że to kolejne wcielenie Mashutki czy innego Cancera.
A co do lepkich palców to jeśli twój heros nie ma tłumienia to może działać nawet co turę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 11:47, xardax napisał:

Budo chodz na trening,mam nowa talije z chaotamy chcę je wyprobować,czyli chodzy mi przedewszystkim czy dobrze zrobiłem
zapasy


Ok to chodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 11:43, Budo napisał:

> > > A z Puaro nie grajcie już mówiłem komuś na serwie.
> > > Wczoraj po walkach z mnom,Puaro 2lv gral z Morfeuszem
22lv, dwa
> razy.Wynik Puaro 10lv Morfeusz 19lv????

Wow nie gadaj! To się nie zdarza!


Hehe a ja z tym noobem Puaro wczoraj wygrałem 2/0 :P mam reaplaya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puaro - no cóż ma 10 lev - teraz. Ale patrzyłem na jego wygrane/przegrane to poprostu wydaje mi się teraz że to ani chater ani mastuka czy kto tam jeszcze. Poprostu Morfius wziął jakiś dziwny deck na pierwszaka i to wszystko, może karty mu nie podeszłylub był baaardzo zmęczony itd.
---->BUDO zobacz reaplaya - i sam oceń czy tak gra Cancer czy ktoś inny :P dobry. Pierwszą rundę to ja bym wygrał gdybym miał jego karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować