Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2005 o 23:52, xardax napisał:

Propo czarnej listy,czekam na kogosz do gry a tu podchodzy Vamp14 teraz ma 15lv no i chce walczyć ze mnom.
Ktosz tutaj napisał
że zagrywa ruszem pszczól (hehehe) no to miśle zagram Burzę na Mscicelach(wyecie o co my chodzy,nie).
1 runda w 5 tur,gromy
po pszczolach,groby+lańcuch,hehehe
2 runda miśle sobie on uciekne ne trupi jak nic.To pomislawem rozegram tak: on niek zagra
trupamy to ja przegram ale w treciej on napewno wróci na pszczołi bo pomisli że ja zrobie kontre na trupy,to gą dorwye.
3
runda po trupach w drugej zagrał znowu ruszem.Hehehe
2:1 dla mnie
LOL:))
P.S. hehehehehe


To mi sie podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 08:17, HumanGhost napisał:

Gratuluje wygranej. Hehe też tak kiedyś wygrałem z rushem. :-D


Ja już się tak rusha pszczół nie boję, gorzej radze sobie z rushem fanatyqw. Mam 2 różne decki jeden sobie radzi z rushem pszczół a 2 z rushem fanatyqw. Chyba czas obniżyć lev i zrobić deck bardziej elastyczny :/. Zmiksuje rush na parzącym eterze tak że dodam całe nietoperze na gromie do zapasu lub na odwrót. Wczoraj miełem fajną walkę - gościu zrobił cyklosów + fanatyqw, rycerzy i wojownika ja miałem rush parzący eter, ale dodałem po 1 przegranej rundzie szczura i płonące groby. Fajny widok jak ktoś ma pełno trupów 5/5 i 8/8 w aspekcie śmierci :P a cmentarz pusty trupy x/3 padały od fali a hordy cyklosów od gromu (mam tam 1 ;)) i płonące groby lub szczur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) jak fajnie że ktoś nowy. Co do tego forum to jest jedyne miejsce w sieci gdzie można pogadać o tej grze. A tu dowiesz sięwszystkiego. Jak widać ostatnio można siędowiedzieć kto gra jaką talią i czy pierwszak jest rzeczywiście pierwszakiem. Polecam ten wątek ;). Jaki nick w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 10:45, hansolo11 napisał:

Witam wszystkich. Etherlordls 2 ma z 1,5 roku, ale neta od niedawna.Dzięki zato Forum, zachęciło mnie do grania w multi.

pozdrawiam


Fajnue. Nasze grono stale rośnie, jak będziesz miał jakies pytania, to wal tutaj pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 10:49, iro1979 napisał:

:) jak fajnie że ktoś nowy. Co do tego forum to jest jedyne miejsce w sieci gdzie można pogadać o tej grze. A tu dowiesz
sięwszystkiego. Jak widać ostatnio można siędowiedzieć kto gra jaką talią i czy pierwszak jest rzeczywiście pierwszakiem.
Polecam ten wątek ;). Jaki nick w grze?



Jeszcze się nie zastanawiałem, ale sadze że taki sam jak na forum.
Nie kumam specjalnie o co chodzi z lvl.
wchodząc pierwszy raz zaczyna się od którego poziomu?Gdzieś na forum czytałem, że początkujący powinien na 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lvl to poziom doświadczenia gracza. Im więcej wygranych walk tym wyższy. Na początku ma się zawsze 1lvl i 100 punktów doświadczenia (exp''a). Za każdą wygraną dodajesz sobie exp''a a za każdą przegraną tracisz trochę. Natomiast robiąc talię to poziom bohatera najlepiej ustawić na 10. Nie opłaca się zjeżdżać niżej niż 8 i nie bierz nigdy 11, bo przaktycznie nic nie daje prócz większej ilości życia. Przejrzyj wątek, jest tu zamieszczonych sporo talii jakimi często gramy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 10:58, hansolo11 napisał:

Nie kumam specjalnie o co chodzi z lvl.
wchodząc pierwszy raz zaczyna się od którego poziomu?Gdzieś na forum czytałem, że początkujący
powinien na 10?


Poczatkujacy ma 1 lvl. Level swiadczy tylko o zdolnosciach, mozliwosci tworzenia deku (ilosc zapasow) kazdy ma takie same. Wygrana z wyzszym poziomem daje wiecej expa. Przegrana z niższym zabiera wiecej. Ilosc expa potrzebna na kolejny level rosnie expotencjalnie.
Przy okazji awatary dostaje sie zaleznie od stosunku wygranych do przegranych (na 1. > 50%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się początkowymi porażkami ;P to jest normalne. I graj narazie z 1 lev, jak coś to możemy spotkać się na treningu - przegrane nie mają wpływu na exp i inne statystyki. Wszyscy forumowicze zagrają z toba na treningu jeśli kogoś z nas zobaczysz na serwerze. Z tym aqrat nie ma problemu. Możesz wtedy poprawić rażące błędy w deq jeśli takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka "Przy okazji awatary dostaje sie zaleznie od stosunku wygranych do przegranych (na 1. > 50%)." Wystarczy na pierwszego mieć 1 walkę wygraną więcej niżprzegranych np. 11/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 11:13, iro1979 napisał:

Poprawka "Przy okazji awatary dostaje sie zaleznie od stosunku wygranych do przegranych (na 1. > 50%)." Wystarczy na
pierwszego mieć 1 walkę wygraną więcej niżprzegranych np. 11/10


Czyli 11/21 = 52%
52 > 50
:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 12:52, iro1979 napisał:

...
x+1 / x (wygrane/przegrane) lepiej :P

PS: Jak masz 11/21 wyg./przeg. to nie masz fotki ;)


Ale procent liczy sie wzgledem calosci wyg / (wyg+prz)

Poprostu mysle ze avatary zaleza od procentowej ilosci wygranych we wszystkich walkach, jak ustale pare progów to zamieszcze wzór (jeśli sie go uda znaleźć). Bedzie mozna wyliczyc ile Cancerowi brakuje do ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee. Moim zdaniem jest to od do (więcej wygranych od przegranych) 1-4 (pierwszy), 5-24(drugi), 25- ??? nie pamiętam dalej ale chyba 99, czwarty zaczyna się od 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jak do was dołączyć? Wejść w grę wieloosobową? Zarejestrować się. I później wejść w "internet TCP/IP" czy w "główny serwer"? Jak dołączyć do gry i tworzyć nową talię? Kampania pojedyncza zakończona - a tutaj jakoś się problemy mi porobiły:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 20:31, Superlaska napisał:

Cześć!

Jak do was dołączyć? Wejść w grę wieloosobową? Zarejestrować się. I później wejść w "internet TCP/IP" czy w "główny
serwer"? Jak dołączyć do gry i tworzyć nową talię? Kampania pojedyncza zakończona - a tutaj jakoś się problemy mi porobiły:-(


Żeby odpalić grę na necie musisz zainstalować patha 1.3 (najnowszy), w razie problemów z jego zainstalowaniem musisz wywalić plik settings.ini z katalogu z grą. Żeby się zarejestrować/utworzyć konto klikasz na główny serwer i tam na "rejesercja" wypełniasz i to wszystko. Żeby mieć możliwość gry z nami to bierzesz serwer główny bo to tcp/ip to będzie sięużywało jak nam serwer zamkną ;). Żeby dołaczyć do gry klikasz na ptaszka "V" żeby zapalił się na zielono i czekasz aż ktoś też będzie gotowy. Jak kogoś spotkasz na pojedynq z nas to potreujemy. Zazwyczaj jesteśmy właśnie tam - jedynie treant walczy na losowej tajemnicy. Nową talię tworzy się na singleplayer / pojedynek/ nowy i nowa talia czy coś koło tego :P lev ustaw od 8-12 innych nie używaj zresztą na początek polecam 10 lev.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze są ludzie których wydze pierwszy raz a mają level 5-6.Najbardzej dzywny jest Beware_of_cheaters
6lv,33 walky,32:1 wygranych.Sęk w tym że w statach oprócz wytalów 1:1 (wigrana/przegrana) na innych ma 0:0.
Nyby ciągle mu uciekały z servera czy jak? Dzywne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować