Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Niech zgadnę jaki to bug: talia Syntetów i urok z niemożliwością wykonania umiejętności danej istoty + 1 damage dla właściciela istoty? Mam taki deq. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grałem z jakimś typem co znalazł nowego buga do pierścienia. Robi tak że nieda się wstać nawet jak by się chciało stracić te 4 życia i eteru."

Też z kimś takim grałem. Grał tkaczami i pierścieniem paraliżu. Sparaliżoawł mi całą armię:-(. Jednak teraz mam sposób. Uśmiercam swoją armię w której mam stworki które w pewnych okolicznościach trafiając na cmentarz znów wracają do gry:-).

Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 08:04, HumanGhost napisał:

Niech zgadnę jaki to bug: talia Syntetów i urok z niemożliwością wykonania umiejętności danej istoty + 1 damage dla właściciela
istoty? Mam taki deq. :-D


Tak tak - to jest ten bug. Bug bierze urok za zdolność jednostki :P wykożystałem ten urok 0/0/0 bo jest najtańszy z nie bugowych jeśli chodzi o eter :). Mozna powiedzieć że wygrałem z jakimś 6 lev tym dekiem 2/1. Mam rep''a miał koboldy. Jednak kombo nie użyłem ani razu :) musze potestować częściej. narazie w walkach tym dekiem 2 wygrane 0 przegranych - zawsze 2/1. Mam mocny zapas - jednak nie wiem jak z pszczołami :P. Zobaczymy się na serwie to pokaże :).
----> Budo - o tej godzinie nie byłem jeszcze w pracy
PS: dopiero teraz mi net działa w pracy. Bo nie działał w piątek i do teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ta talię. Wygrałem nią kilka walk. W tym raz z pszczołami. Nawet niezły trzeba przyznać. Ale jest raczej bez szans jak ktoś gra z Kinetami i przeciwnik ma większe rozproszenie. Użyte we właściwym momencie eliminuje cię z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 12:19, HumanGhost napisał:

Mam ta talię. Wygrałem nią kilka walk. W tym raz z pszczołami. Nawet niezły trzeba przyznać. Ale jest raczej bez szans jak
ktoś gra z Kinetami i przeciwnik ma większe rozproszenie. Użyte we właściwym momencie eliminuje cię z gry.


hiehie. Ja mam takcza i 3 + ochrone przed czarami :P większe rozproszenie może nie zadziałać :) mam jeszcze żelazną sqre (spec.) na wszelki w gdyby ktoś chciał rozproszyć urokiem kineckim i kamizelke w deq podstawowym :) bariera w zapasie :) chyba - jeśli nie w podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protestuję:-). Moim bohaterem jest Superlaska Syntetów:-).
Ale się zastanawiałem kiedy się skapujecie - miałem z tego niezły ubaw:-).
Ale nicka nie zmienię bo jest jajcarski i może jeszcze się ktoś nabierze:-)

Podajcie mi jaka jest w tali Syntetów najbardziej wkurzająca karta na trupki. Czy to ta która zadaje dla wszystkich trupków po 3 dmg? Jednak zostają co silniejsze trupki:-(. Jakiś urok próbowałem na trupki zastosować, to trupki mi niszczą ten urok. To raczej musi być czar lub stworek...
Proszę - trupki mnie wkurzają:-(

Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu łatek włanczam gre i wybieram gre wielosobowa i gre przez internet i co dalej ??
wpisuje pseudo ale zadnego numeru hosta nieznam a jak nie wpisze numeru to przenosi mnie do wyboru nacji tali a jak naciskam V to nic sie nie dzieje.
a jak prubuje sie zarejestrowac to musze podac jakis klucz CD ale w CDaction niema zadnego klucza ani na płycie a nie w gaziecie pomuszczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:32, Superlaska napisał:

Protestuję:-). Moim bohaterem jest Superlaska Syntetów:-).
Ale się zastanawiałem kiedy się skapujecie - miałem z tego niezły
ubaw:-).
Ale nicka nie zmienię bo jest jajcarski i może jeszcze się ktoś nabierze:-)>
Podajcie mi jaka jest w tali Syntetów
najbardziej wkurzająca karta na trupki. Czy to ta która zadaje dla wszystkich trupków po 3 dmg? Jednak zostają co silniejsze
trupki:-(. Jakiś urok próbowałem na trupki zastosować, to trupki mi niszczą ten urok. To raczej musi być czar lub stworek...
Proszę
- trupki mnie wkurzają:-(

..
>Jak się patrzy ile jest expa a ile brakuje na awans?

Skoro już wszystko jasne to nie pisz "Pa" bo sobie źle ludzie pomyślą o tobie :P Przynajmniej w tym topiq gdzie jest wszystko jasne. Co do kart o których piszesz to nie są karty syntetów - to są trupie karty - ma ja każdy deck. Fala jest dobra na najbardziej upierdliwe stwory, pozostają jeszcze fanatycy, rycerze -> na te najpepsza jest śmierć lub trupia zmiana i trupy zjadające i te same karty + kalectwo. Trupy są wqrzające --> jak chcesz poznać dobre strategi przeciwko nim zrub trupi deck i nim pograj troche --> zobaczysz fajne komba i strategi przeciwko trupom hehe. Oczywiście zagraj z 3 lev w góre hehe. Napewno coś ciekawego zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:34, Superlaska napisał:

Jak się patrzy ile jest expa a ile brakuje na awans?


Na www.etherlords.com w zakładce multiplayer 300 exp, 600 exp, 1000exp, 1500 exp 2100exp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 13:56, iro1979 napisał:

Klucze do gry z cda były na oficjalnej stronie cdaction.pl w wirówce czy prajce. Wpisz etherlords i powinno ci znaleźć.


ok dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz jest podany na naklejce która jest przyklejona do instrukcji. Znajdź instrukcję i zobacz okładkę. Później jak się zarejestrujesz /po wgraniu patchów/ wchodzisz w grę wieloosobową. Następnie wybierz "Serwer Główny/Trening" i wybierz lub stwórz sobie talię. Jak chcesz pograć to ze stworzoną talią wejdź na "Serwer Główny/Pojedynek" odchacz ptaszka na zielono i czekaj.

Nie piszę "Pa":-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować