Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

/.../

Dnia 06.10.2005 o 23:21, Treant napisał:

Jak zorientowałeś się, że wywołał tego fanatyka, jeśli był niewidoczny?


To żaden niewidoczny fanatyk tylko błędy tej gry. Spróbuj za pomoca jakiegoś xzaru (np. fireball) zkechać do zera gościa z odrodzeniem- znikną wszystkie twoje stwory. Ta gra ma po prostu serię błędów jak każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:21, Treant napisał:

Skoro wiadomo, kto próbował oszukać, to IMO ten komunikat jest zupełnie bezsensowny.
Mnie coś takiego raz spotkało, ale wątpię żeby to przeciwnik coś kombinował, bo tylko na tym remisie stracił (zagraliśmy
potem jeszcze raz i był do tyłu jeszcze więcej).
Jak zorientowałeś się, że wywołał tego fanatyka, jeśli był niewidoczny?


Wydaje mi się, że czasem lepiej dla przeciwnika jeśli wymusi taki remis - jak przegra straci więcej expa niż jak podzieli się punktami na remisie. Tak mi się wydaje mnie to spotkało już 4 x zawsze gdy przeciwnik był bez szans (było czasem 1/0 dla niego ale po zmianie kart i ostrym dojeżdrzaniu go właśnie wtedy wywalało mi komunikat).
Co do fanatyka to żaden problem. Przywołał 2 x widocznych, przejąłem nad nimi kontrole, i w następnej turze pojawiła się karta w lewym górnym rogu ekranu, że urzył karty fanatyka, były dźwięki przywołania, ale po fanatyq ani śladu :/ wtedy wywaliło próbę oszustwa. Dziwne mi się też wydaje, ze miał 3x fanatyqw na łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 00:42, Seqiu napisał:

Widzę, że niezbędne będzie kupno Etherlords II


W Poprzednim CDaction - 15zł. Może jeszcze znajdziesz ;D. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jeszcze nie zdarzył komunikat o próbie oszustwa. Wogóle jakoś ostatnio mnie rzadko wywala z gry. Już nie pamietam kiedy mnie ostatnio wywaliło. Ale to zawsze miałem komunikat o przerwaniu połączenia, odłączeniu od serwera albo nawet bez niczego. O oszustwie jeszcze nie miałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 07:55, HumanGhost napisał:

Mnie się jeszcze nie zdarzył komunikat o próbie oszustwa. Wogóle jakoś ostatnio mnie rzadko wywala z gry. Już nie pamietam
kiedy mnie ostatnio wywaliło. Ale to zawsze miałem komunikat o przerwaniu połączenia, odłączeniu od serwera albo nawet bez
niczego. O oszustwie jeszcze nie miałem. :-)


To można śmiało powiedzieć, że los ci sprzyja. Co do mojego posta o tych 3 fanatykach w 2 turach - wszystko to się działo na losowej tajemnicy :/. Bardzo wątpliwa sprawa, żeby miał wylosowanych tyle fanatyqw, nie był bym taki podejżliwy gdyby to był pojedynek - wtedy mogło by mieć coś takiego miajsce (dociągi i 4x fanatyk w talii). Od dzisiaj do niedzieli dużo czasu, do odzyskania 6 lev. tuż tuż :D. Wczoraj sklepałem MURIK''a 2/0 2/1 i jedną wtopiłem 1/2 (3lev) + 1 zwycięztwo z 5 lev :D. Murikowi nie pomogło kopiowanie zbugowanego pierścienia paraliżu :D bo i tak jednostki które paraliżował były przeznaczone na cmentarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi coś do mojej rozczochranej :P W trupich kartach jest taki urok co zdejmuje całe obrażenia (działa jednorazowo - nazywa się chyba zbawienie). Zastanawia mnie to czy jeśli mam ten urok i zarzuce łańcuch i następnie katastrofe lub coś koło tego co mnie też powinno kropnąć to czy odbije to obrażenia pomimo że obrażenia nie zostały zadane? Tak jest np. ze specjalnością kamienna sqra - odbija obrażenia pomimo, że nie zostały zadane... Jak znajdzie się chętny żeby to sprawdzić to po 18:00. Takie coś mogło by być bardzo pomocne gdy mam np. 8 hp a przeciwnik 40hp. Mogło by to go zaskoczyć (gdyby działało). Myślał by ze wygra lub conajmniej remis, a tu taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:30, iro1979 napisał:

Przyszło mi coś do mojej rozczochranej :P W trupich kartach jest taki urok co zdejmuje całe obrażenia (działa jednorazowo
- nazywa się chyba zbawienie). Zastanawia mnie to czy jeśli mam ten urok i zarzuce łańcuch i następnie katastrofe lub coś
koło tego co mnie też powinno kropnąć to czy odbije to obrażenia pomimo że obrażenia nie zostały zadane? Tak jest np. ze
specjalnością kamienna sqra - odbija obrażenia pomimo, że nie zostały zadane... Jak znajdzie się chętny żeby to sprawdzić
to po 18:00. Takie coś mogło by być bardzo pomocne gdy mam np. 8 hp a przeciwnik 40hp. Mogło by to go zaskoczyć (gdyby działało).
Myślał by ze wygra lub conajmniej remis, a tu taka niespodzianka :D



Nie mam pojęcia czy takie coś działa. Na dobra sprawę łańcuch podwaja obrażenia które ty dostałeś, jak nic nie dostaniesz to nie ma co podwoić...ale w tej grze jest wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:41, Budo napisał:

Nie mam pojęcia
czy takie coś działa. Na dobra sprawę łańcuch podwaja obrażenia które ty dostałeś, jak nic nie dostaniesz to nie ma co podwoić...ale
w tej grze jest wszystko możliwe.


Obiecałeś się pokazać w weekend na sererze. Jak się spotkamy to może to sprawdzimy. Przygotuje na biegu bylejaką talię pod kętm sprawdzenia tego combosa (więc mnie nie zabijaj bo talia nie będzie taka sqteczna tylko narazie taka o :P).
PS:Thx że o mnie pamiętaliście z humanghostem wczoraj , na premierze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:09, Cazcader napisał:

Dojrzałem :)
Do decyzji o grze multi :)
Dzisiaj (o ile niebo nie zawali się nam na głowy) będzie moja inauguracja :)
Proszę
o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam


Również pozdrawiam. Co do wyrozumiałości to możesz mieć pewność że weźmiemy najlepsze deki żeby Cię przygotować na to co i tak Cię czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 07.10.2005 o 13:09, Cazcader napisał:

Dzisiaj (o ile niebo nie zawali się nam na głowy) będzie moja inauguracja :)

...

Nick taki jak na forum? Proponuje się ugadać z jakimś forumowiczem na trening... bo początkowych porażek nie unikniesz, a potem ciężko będzie ci ugrać obrazek jak będziesz miał ich dużo (a tak napewno się stanie). Polecam trening 10-20x i potem walki z 1 levelowcami na pojedynq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 07.10.2005 o 13:09, Cazcader napisał:

Dzisiaj (o ile niebo nie zawali się nam na głowy) będzie moja inauguracja :)

...

Nick taki jak na forum? Proponuje się ugadać z jakimś forumowiczem na trening... bo początkowych porażek nie unikniesz, a potem ciężko będzie ci ugrać obrazek jak będziesz miał ich dużo (a tak napewno się stanie). Polecam trening 10-20x i potem walki z 1 levelowcami na pojedynq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:21, iro1979 napisał:

...
> Dzisiaj (o ile niebo nie zawali się nam na głowy) będzie moja inauguracja :)
...

Nick taki jak na forum? Proponuje
się ugadać z jakimś forumowiczem na trening... bo początkowych porażek nie unikniesz, a potem ciężko będzie ci ugrać obrazek
jak będziesz miał ich dużo (a tak napewno się stanie). Polecam trening 10-20x i potem walki z 1 levelowcami na pojedynq.


Nick taki sam.
A co do treningów, to w tym włąśnie celu napisałem o inauguracji na forum - mając nadzieję że jakiś forumowicz znajdzie się na serwerze i mnie pobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:31, HumanGhost napisał:

To jak spotkasz któregoś z nas to zagadaj. Na pewno ktoś wpadnie z Tobą na trening. :-)


Wasze nicki na serwerze też odpowiadają forumowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:26, Cazcader napisał:

> To jak spotkasz któregoś z nas to zagadaj. Na pewno ktoś wpadnie z Tobą na trening. :-)

Wasze nicki na serwerze też
odpowiadają forumowym?


Z tych ludzi co znam i często odwiedzają forum, to jest tak, że forum = Etherlords2, ale są wyjątki:
F-->E2
Treant=Petal
Budo=tomala
mirmul=mirmul, ale też ToTylkoJa i kilka innych niqw na których gra częściej niż na odpowiedniq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "Etherlords II" to mam wielki sentyment do tej gry, moja "wife" dzięki niej zaczeła w ogóle grać !!!
A sama gra jest tak grywalna że szkoda że więcej innych gier nie ma takiej grywalności :(
Co prawda sam grałem w EII z 1,5 roku temu, ale może bym pograł po sieci (kiedyś tylko z wife graliśmy).
A i jeszcze jedno pytanko - jest jakieś konkretne forum pl o EII???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:43, ntum22 napisał:

Co do "Etherlords II" to mam wielki sentyment do tej gry, moja "wife" dzięki niej zaczeła w ogóle grać !!!
A sama gra jest
tak grywalna że szkoda że więcej innych gier nie ma takiej grywalności :(
Co prawda sam grałem w EII z 1,5 roku temu, ale
może bym pograł po sieci (kiedyś tylko z wife graliśmy).
A i jeszcze jedno pytanko - jest jakieś konkretne forum pl o EII???


Hehe. To jest najkonkretniejsze, możesz mi wierzyć. Szukałem innych forum, ale to co znalazłem niemiło mnie zaskoczyło. Mało kto odwiedza inne i na odpowiedź musisz na nich czekać kilka dni nie to co tutaj :D. Polskich stron o E2 też nie uraczysz (jest tylko 1 sprawna i mało profesjonalna - zresztą nieaktualicowana wieki, a to co na niej znajdziesz wcale nie ułatwi ci gry). To forum odwiedzają ludzie co mają o grze pojęcie i we wszystkim ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować