Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Miałem bardzo ciekawy pojedynek. Grałem z Herecy na 5lvl i wygrałem 2:0. Znów jestem na 3lvl. :-D
Ale walka była nezła. W pierwszej rundzie całkowita deklasacja. Koles wziął Obserwatorów i nie mół nic zrobic na paraliż. Druga runda była dobra. Zmienił deck na same trupy i tu już miałem cięzko, bo blokował moje posunięcia. Zlikwidował ochrony przed czarami i wystawił kilku magobójców. Ja miałem tego trupka co likwiduje eter i zadaje obrażenia. W ostatniej turze było 55:2 dla mnie. Koleś sprzątnął mi wszystkie trupy oprócz magobójcy na trupim paraliżu i tego trupka od eteru sparaliżowanego pierścieniem. Miał jeszcze karty na ręku ale nie wykorzystał ich pomimo, że zostało Mu 2 eteru. Hehe chyba się nie kapnął, że mogę podnieść trupka sparaliżowanego pierścieniem i go zabić. Po walce powiedział, że miałem szczęście. Ja mu na to, że popełnił błąd a on pyta jaki błąd(!). Hehe źle policzył i tyle. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłem przestać grać jak ty skończyłeś, bo od tamtej poty same porażki 4x z 6 lev (i mi lev spadł), potem wygrałem 2/1, i wtopa (nie pamiętam ile) i na koniec wtopa z 1 levelem :D miał mechanozaury a ja słabe jednostki (wtopa 2/1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa co do wczorajszych porażek. Grałem z solar_x (9 lev - miał). Myślałem, że już oddzyskam większość straconego expa a tu lipa. Wywaliło mnie z gry :C a on dostał 10 lev. Dostał bym prawie 200 expa a tak to mi spadł o jakieś 100 :C czyli bym miał ze 300 więcej niż teraz :C buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 10:24, HumanGhost napisał:

Się zdarza. Ale mnie jakoś ostatnio nie wywala z gry. :-) Zacynam odrabiać straty. Obym tylko nie zapeszył.. ;-)


Wczoraj szarika też wywaliło 2 x. Co do tego wywalania to czemu mnie nie może wywalić jak przegrywam? Wtedy nic by się nie stało :D. Chociaż zdaża się że jak przegrywam to wywala przeciwnika :D. Może zawsze wywala wygrywającego :P - oczywiście zdażają się sytuacjie , że wywala koboś jak przegrywa ze mną ale to raczej zasługa disconnektów (niektórzy mi nawet piszą że zaraz zrobią diska :))
PS: Miałem dzisiaj wyjechać na weekend do Kielc- wyjazd poczeka bo tam nie mam kompa. Więc jeszcze dzisiaj będę na serwerze. Potem lipa :C. Dopierro w niedziele wieczorem, mam nadzieje że oddzyskam 6 lev, bo będę miał weekend popsuty. Wczoraj jak grałem z tym blindmanem to za 4 razem wziął rusha pszczół - a ja myślałem że sie przestał mnie bać po 3 zwycięstwach (2x2/0,1x2/1 więc jest dobry albo trafiał w decki). No ale ten rush... Powiedziałem mu że jest najlepszy :). Hehe on mnie prowokował mówiąc, że jak nie zagram to jestem chicken :) (ja zagrałem), a jak wziął ruscha to mu powiedziałem to samo :)))) Trzęsie portkami i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mnie własnie przyszedł do głowy na deck Syntetów. Coś czego jeszcze nie było. Tak śadze, bo jeszcze nie widziałem podobnego. Zobacze zaraz czy uda się złożyć z tych zaklęć o których myslę. Napisze później jakie efekty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie Was czytam i się zastanawiam na którym serwerze gracie :)
Wczoraj wygospodarowałem trochę czasu ok. 22.00, wchodzę na serwer, a tam jakieś niedobitki na losowej tajemnicy i dwoch na pojedynku :( Zero znajomych z forum :(
Chciałem potrenować bo w końcu jakąś talię ułożyłem i komputer w miarę rozwalam :)
Mam nadzieję że dziś też mi się uda wieczorem zajrzeć (21.00 - 02.00)
Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stworzyłem deck na bramie światów,trupiej otchłani i mniejszej ochronie przed czarami,ale jak ktoś ma jakieś śćiany w trupim aspekcie i inne jednostki to jeśli je manifestuje to chyba powinien dostać jakies obrażenia.bo jak grałem z iro1979 to za manifestacje jednej śćiany dostałem 7pkt.obrażeń!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 11:47, Cazcader napisał:

> Mam reaplaya, jest conajmniej ciekawy, proszę się zgłaszać :)
Zgłaszam się :)


Reapleya podeśle jak wróce do domu. Będę na serwere od 18:00 do 23:00 (tak około). Co do tego że nikogo nie było to byłeś za późno, ale o 21:00 powinni być jeszcze ludzie. Później serwer sięwyludnia (jest tylko 1 serwer :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:15, zari2 napisał:

stworzyłem deck na bramie światów,trupiej otchłani i mniejszej ochronie przed czarami,ale jak ktoś ma jakieś śćiany w trupim
aspekcie i inne jednostki to jeśli je manifestuje to chyba powinien dostać jakies obrażenia.bo jak grałem z iro1979 to za
manifestacje jednej śćiany dostałem 7pkt.obrażeń!!


Tak jest. Jeśli ściana wychodzi lub każda inna jednostka to się dostaje obrażenia za każdą aktywną bramę :) (no chyba że ktoś ma barierę, ale przy tym deq łatwo ją zdjąc jak ktoś mam magobójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś opublikowac talię syntetów z mechanozaurami? Taką co sqtecznie zwalcza jednostki w trupim aspekcie, bo sam nie umiem zrobić a mam pomysł co w niej zmienić :D (talia była by naprawde super :P). Powiem o co biega, chce wstawić zamiast bariery - ścianę i urok co przenosi obrażenia z bohatera na właśnie tą ścianę. Jakie musi być zaskoczenie dla chaotów na łańcuchu :) bariera zdejmuje 3 damage a ściana wszystkie :). Tylko właśnie trzeba trupy niszczyć sqtecznie (bardzo sqtecznie bo nici z tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale wykrakałem. Przegrałem 2:0 z yin-na czy jakoś tak. Zaskoczył mnie zupełnie. Pierścień paraliżu to teraz jest chyba w co drugiej talii. :-/ I akurat musiałem wziąć nowy deck Kinetów. Przez to straciłem awatara i znów mam ściane :-/
Ta Syntecka talia nie wypaliła. Jest tania, ale gra sie strasznie. Skutecznosc to jakieś 25%. Dałem sobie spokój z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy nie uważacie że gdyby deq na trupich bramach itd.byłby skuteczniejszy na vitalach......choć przed chwilą wygrałem nią na syntetach to uważam że lepiej bybyło grać vitalami bo jest ciekwasze pole manewru,przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:59, HumanGhost napisał:

Kurcze, ale wykrakałem. Przegrałem 2:0 z yin-na czy jakoś tak. Zaskoczył mnie zupełnie. Pierścień paraliżu to teraz jest
chyba w co drugiej talii. :-/ I akurat musiałem wziąć nowy deck Kinetów. Przez to straciłem awatara i znów mam ściane :-/
Ta
Syntecka talia nie wypaliła. Jest tania, ale gra sie strasznie. Skutecznosc to jakieś 25%. Dałem sobie spokój z nią.


Postaram się opublikować talię MEB''a. Na pierścieniu paraliżu :) jej sqteczność okteślam na 95%. jeszcze jej nie zrobiłem ale mam 3 reaplaye a on zmieiał karty więc nie będzie problemu z jej odtworzeniem. To jest talia PALE podobna do mojej, no ale ten pierścień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to czekamy.
Za każdym razem jak gram jakąś nową talią to przegrywam. Mam wrażenie, że moje stare talie sa jednak najlepsze i nie uda mi się już wymysleć nic lepszego. Ale zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 13:13, zari2 napisał:

czemu pod niektórymi pseudonimami są takie określenia typu obywatel,przodownik itd.......co to oznacza


To są statusy na forum. Cos jak ranga. Określają staż na forum i ilość postów. Im wyższa ranga tym wyższy staz i więcej postów. Zobacz tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:18, iro1979 napisał:

> > Mam reaplaya, jest conajmniej ciekawy, proszę się zgłaszać :)
> Zgłaszam się :)

Reapleya podeśle jak wróce
do domu. Będę na serwere od 18:00 do 23:00 (tak około). Co do tego że nikogo nie było to byłeś za późno, ale o 21:00 powinni
być jeszcze ludzie. Później serwer sięwyludnia (jest tylko 1 serwer :D)


No to cienko :(
Ja zazwyczaj nie wyrabiam się wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wpadłem.......nie wiem co mnie podkusiło żeby grać z Hexrule na 9lev(chyba)może chciałem zobaczyć czym gra??ale mniejsza z tym koleś tak mi dowalił ognikami,że aż sie przestraszyłem,grałem cieniami w sumie jakaś rewelacyjna to talia nie jest chyba że mogę ją jakoś jeszcze ulepszyć ale nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować