Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nie odpowiedział na petycje graczy

80 postów w tym temacie

Kiedyś ten Live w Polsce będzie. Z tym, że jakoś nie widzę spadku piractwa tylko dlatego że niby legalnie będzie można grać po sieci i ściągać DLC. Raczej by trzeba było wydać firmware, którego nie będzie się dało obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec 2010. Informacja M$, Live dostępny w Polsce, wystarczy ściągnąć łatkę. Po ściągnięciu. Sorry, you can''t run the console in your country.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co majkrosoft ma robić w Polsce live skoro już mu płacicie udając amerykanów i brytyjczyków? Odpada im koszt supportu i płacicie mu więcej niżby mógł brać w złotówkach.
Żadne akcje w internecie nie są w stanie ruszyć korporacji ich obchodzą tylko pieniądze, a te już od was dostają. Trzeba glosować portfelem i to jedyne wyjście, bo tylko to ich boli.
Jak skuteczne są akcje internetowe mogliśmy się przekonać np przy bojkocie mw2, wszyscy narzekali, a w dniu premiery poszli i kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie http://img12.imageshack.us/img12/2696/msanswer.jpg (link znaleziony gdzieś na polygamii) z oficjalną odpowiedzią:
"Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów , w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wktórce mogą się spodziewać informormacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom."

Niech ktoś powie, że to nie jest śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:55, marcinsud napisał:

Jak skuteczne są akcje internetowe mogliśmy się przekonać np przy bojkocie mw2, wszyscy
narzekali, a w dniu premiery poszli i kupili.

Ha! Dokładnie.

Co z tego, że się tu jeden lub drugi lub trzeci właściciel Xbox oburza? I tak dalej będą płacić a tylko o to tu chodzi. Ja bym się pozbył X''a i kupił PS3. I wysyłał maila do M$ Polska z powodem rezygnacji z usług.

Namaru: Tak śmieszne, że aż brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem http://www.youtube.com/watch?v=kNLA0ixlVRQ

A jak się komuś nie chce wchodzić to specjalnie dla niego przepisze tekst (który jest aluzją do odpowiedzi MS), który wiernie oddaje sposób odpowiedzi MS ;]

pytający - "Jak to jest być skrybą? Dobrze?"

odpowiadający - "Eee.. Wie Pan.. Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenie w życiu najbardziej, powiedziałbym że ludzi.. eee.. ludzi którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzecz, ponieważ je znalazłem i dziękuje życiu, dziękuje mu. Życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tą radość, a ja odpowiadam, że to proste - to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dziś na przykład buduje maszyny, a jutro kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot.. choćby.. sadzić.. marchew"

(w tym momencie powinniśmy jeszcze raz popatrzeć na pytanie - i dochodzimy do wniosku - TAK, to nie była odpowiedź na pytanie ;] )

Gratulację dla MS, lanie wody opanowali bezbłędnie ;] Maturę z polskiego pewnie zdali na 100% XD

p.s - btw.. nie wiem jak reszta, ale ja się innej odpowiedzi nie spodziewałem ;] ale sobie MS minusów zbiera.. XD

dobrze że nie mam Xbox'a.. XD i nie planuje mieć.. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2010 o 21:08, Namaru napisał:

Niech ktoś powie, że to nie jest śmieszne ;)


Spłakałem się... Nie wiem jednak, czy tylko i wyłącznie ze śmiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończy się na tym, że M$ Polska zapowie, że będziemy mieli Natala i wszystko będzie cacy, a o Livie nie wspomną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem byłoby zainteresowanie UE cała sprawą (niech te owocowe marchewki i rybie ślimaki winniczki się do czegoś w końcu przydadzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za lanie wody to własnie odejmują punkty na Maturze z Polskiego :D Najlepsze jest to, że wodolejstwo w jakiejś pracy to ROZBUDOWANIE gdzie indziej. Ehh.... Nienawidzę tego.

Widzę, że obaj lubimy skrybę z Asteriksa.

Co do M$ - Mnie już opuściła nadzieja. Nadal mam X360 ale tylko dla młodszego brata coby to pograć z nim czasem w GoW2, F09 albo Halo. M$ - I wish i never know you... jak mówi pewna piosenka.

Marco_Polo - jeszcze doszłoby do misji pokojowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli sprzedaje xboxa. nie od razu, bo nie stac mnie, aby z miejsca kupic ps3. ale na pewno nie doloze juz ani zlotowki MSowi. bo niestety na moje oko, to po prostu chca, abysmy zapomnieli o tym, bo do E3 jeszcze ze 3,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że jednak wybrałem PS3 :) nawet nie wiedziałem o tych problemach :) Nie trzeba być człowiekiem uczonym aby stwierdzić, że ulubieniec tłumów MSzmal po prostu napisał pierdoły i w sumie jak ludzie stwierdzali, lepszy tekst napisał by bot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to jak kupowałem PS3, to nie bardzo wiedziałem co to jest PSN, tym bardziej X-box live, na szczęście wolałem przeboleć i dołożyć te pare groszy. Teraz nie pluje sobie w brode i bez kombinowania korzystam z dobrodziejstw gry online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować