Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Just Cause 2 - demo już dostępne

68 postów w tym temacie

Nie ma sposobu na to, developer stwierdził, że grać w ich twór ma jak najmniej pecetowców. Gra nie obsługuje dx9... co oczywiście jest wymuszone na PC, bo przecież x360 własnie tym operuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 20:42, Arachnos napisał:

przecież tego się nie instaluje. NA steam wszystko jest ready to play po ściągnięciu.



No to super. Steama mam od 2godzin to obeznany taki nie jestem. Tak czy siak lece grać a zaraz zarzucę jakimś screenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, Avalanche naprawdę ma mózg do biznesu! Brak wsparcia dla XP=Mniejsza sprzedaż na PC=Brak kolejnych części na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i ... gra jest NIESAMOWITA. Jeszcze nie doszedłem jak przyczepiać ludzi do motorów , beczek czy samochodów ale i tak jest koks. Tylko szkoda ,że jest ograniczenie czasowe 30minut (albo 40 - nie zauważyłem :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super! Zwłaszcza ekran wczytywania! Na którym gra się zawiesza! Bomba, normalnie jestem oczarowany!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratz, bo jakoś innym wszystko ładnie działa, nawet u kolesia z Vistą x64(!)na kompie mocnym(4850 HD, 3GB RAM) i to jeszcze przy nagrywaniu filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoooooHooooo! Ale jazda! Pograłem z pół godzinki w demo- wrażenia niesamowite. Grafika momentami zapiera dech w piersiach (widok ze wzniesienia na którym zaczynamy grę, woda, CHMURY), wszystko jest szalenie efekciarskie, muzyka zbytnio nie wpadła mi w ucho, ale nie przeszkadza w rozgrywce. Denerwują błędy- zeskoczyłem z motocykla i Rico wtopił się w parkan, "nieco" zgniotłem auto i światło z reflektorów nagle zawisło w powietrzu jakieś 30cm przed owymi reflektorami. Może jutro zgram gameplay na mojego GS''a, teraz się zastanawiam czy czasem nie zamówić tej giery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 22:29, mithrilli napisał:

grafika moze i ladna ale gameplay tragiczny...

I tak lepszy od tego z jedynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 23:42, SwenG napisał:

Pierwsza gra, przy której wydawcy nie zależy na sprzedaży :D No ja nie odpalę ergo nie
kupię.

Tak samo mówili (no prawie tak samo...) jak wyszedł Doom 3 i nie miał wsparcia dla windows 98.
Zresztą zerknij tutaj: http://www.gry.wp.pl/wiadomosci/chcesz-doom-iii-wywal-win98,14149,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 23:42, SwenG napisał:

Pierwsza gra, przy której wydawcy nie zależy na sprzedaży :D No ja nie odpalę ergo nie
kupię.

MW2 trochę ją ubiegło :P
Początkowy nakład PC w UK dla MW2 to było ledwie 30 tysięcy (w zasadzie to praktycznie go nie było, bo to co się pojawiło, to szybko zniknęło), a na steamie był jeszcze przez prawie dwa tygodnie od premiery zupełnie niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolutnie oczarowany tą grą. Może dlatego, że uwielbiam destrukcyjno-wspinaczkowo-kombinatorskie klimaty Crackdown. Gra wygląda pięknie, gra się rewelacyjnie. Sprawdzałem na 7 64bit, Ati i X360 - wersja konsolowa w zasadzie nie różni się w jakości oprawy graficznej (na najnowszych kartach Nvidii wiem, że wygląda lepiej). Po stokroć warto sprawdzić, niemniej jak ktoś oczekuje realistycznej, głębokiej rozrywki, to nie jest gra dla niego ;)
Do narzekających na brak brak wsparcia dla XP - era dinozaurów się kończy. Ten 9 letni system powinien iść na zasłużony odpoczynek i cieszę się, że support dla XP powoli się kończy. A jak komuś szkoda - to niech sobie zainstaluje Windows 98, też dobry system, dla każdego, kto lubi prehistorię.
Z niecierpliwością czekam na premierę, nie spodziewałem się czegoś tak fajnego :)

@hans_olo: tak tak, tak sobie tłumacz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować