Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft przeprasza za usterkę, kreuje własną rzeczywistość

150 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2010 o 08:14, alexds napisał:

"Cracki w sieciach torrentowych są i działają. Co prawda tylko do Silent Huntera 5"
- to nie jest prawda gra działa i się włancza ale jest "ułomna". Zanim coś ktoś napisze
- Autor - to niech sam potestuje, dziwie się ze nadal nie ma napisu NUKE, ale to chyba
tylko po to aby nie pokazać porażki na całej linii. Onet też kupiło gram ? czy tylko
redaktorów wypożyczyło ?

Jakieś źródło w jakim aspekcie jest ułomna? I o co chodzi z tym NUKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 12:29, Namaru napisał:

zarząd, a dyrektor wykonawczy i sorki, ale chyba nie wierzycie, że ta decyzja jest podejmowana
w próżni. Taka wielka korporacja nie pozwala sobie na kroki typu: "a może spróbujemy
tego najwyżej stracimy mld $". Wszystko na pewno wynika (stety lub niestety) z zimnych
kalkulacji i ekspertyz.


zimne kalkulacje ;), wcale nie... często zależne są od widzimisię i to w wielkich korporacjach.
Znam osoby, które opowiadały jak wygląda dyskusja z zarządem. Jak ktoś się na coś uprze to koniec, klapki na oczy i tak jest najlepiej ;)
Zresztą jak się pogrzebie po sieci to można odszukać raporty jak ogromne kwoty tracą firmy poprzez błędne (głupie!) zarządzanie. Ich to jednak nic nie obchodzi bo straty przerzucą na zwykłych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 12:29, Namaru napisał:

Na gramie jak zawsze samo eksperci. Aeope dziwię się, że Ty jeszcze nie siedzisz w jakimś
zarządzie, taki wybitny ekspert i specjalista ;)


A kto powiedział, że nie siedzę? :) Na szczęście nie w branży rozrywkowej, więc idiotyzm mnie omija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 12:49, aope napisał:

A kto powiedział, że nie siedzę? :) Na szczęście nie w branży rozrywkowej, więc idiotyzm
mnie omija ;)

Ale syndrom oderwania od rzeczywistości na dole masz, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 12:31, Namaru napisał:

Jakieś źródło w jakim aspekcie jest ułomna? I o co chodzi z tym NUKE?

Nuke jest wtedy, gdy relase SCENOWY nie działa/ma błędy/jest źle spakowany/błędnie spakowany/jest "dupe" czyli skradziony od innej grupy itd.
AC2: na chwilę obecną są relki niescenowe, czyli p2p, a za takie coś od razu dostają nuke''i.
Nie ma jeszcze działającego cracka w pełni, i chwilę im to zajmie... ale cóż, crackerzy mogą zrobić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy w ten zbliżający się weekend też piraci zaatakują serwery UBI, i czy w następny też... i może jeszcze w następny po nim...
Zwolennicy UBI piszą "jakie to AC2 ma sprzedarze". Dajcie mi wykresy, liczby oficjalne statystyki (najlepiej sieci handlowych, bo co do wydawcy, to może on mówić co chce)...

Co zwykłych graczy obchodzą piraci, kosmici, trzęsienia ziemi, najazdy diabłów/demonów czy plagi mrocznych pomiotów nawiedzających serwerownię UBI? Jak wydali grę, to niech się wywiązują ze swoich obowiązków i pozwalają graczom grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak ogromnego growego faila, Ubisoft swoją głupotą pojechał uczciwym graczom na maksa. Gry jeszcze nie kupiłem i jest to dla mnie bardziej śmieszne niż wkurzające, ale jakbym kupił grę w dniu premiery, to na pewno bym się nieźle w****ił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy za problemy z Settlers VII też będą przepraszać. Potem pewnie będą przepraszać za problemy ze Splinter Cell: Conviction. Nowy system, nowym systemem, ale jak już przy drugiej/trzeciej/czwartej grze są TE SAME problemy to już jest bardzo źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeglądnołem ostatnio kilka forów pirackich i z tego co tam piszą to na chwilę obecną assasin creed 2 został już w 100 % złamany, trochę to zajęło ale w końcu stało się to co stać się musiało. Ubisoft ma teraz za swoje bo uczciwi nabywcy mają gorzej niż piraci ( pomijając konsolowe wersje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować