Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Micro Machines wracają na multum platform

43 postów w tym temacie

Ehhh jestem weteranem elektronicznej rozrywki. Micro m. pamię tam jeszcze z Amigi 600 :D. Potem gralem w to na PC i Play Station 1 (bo o dwojce nkt jeszcze nie slyszal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie mam nic do ostatniej części, któa została wydana na Playstation, gdzie grało sie jakimiś ludzikami to mam nadziieje że gra wróci do korzni i znó bedzie można pogra różnymi pojazdami. A tak wogóle to jedna z moich ulubionych gier wyścigowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, pamiętam jak lata temu siedziałem sobie na takim kursie komputerowym i po zajęciach pykaliśmy sobie w tego typu mini-gierki (zawsze wszyscy się sprzymierzali przeciwko mnie :( ). W to właśnie też,a le krótko. Graliśmy w jakiś Żużel (polega na wciskaniu jednego przyciku do skręcania), Ugh (lata się takim pojazdem do latania na pedały i transportuje się jaskiniowców-współplemieńców). Był też Jazz Jackrabbit i Worms Armagedon. Ech, łezka się w oku kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z fajniejszych gierek jakie mialem na amige600 :,) lezka leci. Mam nadzieje ze powstanie cos przy czym bede mogl znow sie zbierac z kumplami przy klawiaturze zeby sie dobrze bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyścigów nigdy nie lubiłem ;) tak w MM cieliśmy u kumpla na 2 na klawiszach jeszcze w podstawówce ... a na amisi chyba w 4 koledzy pogrywali ... No zobaczymy co pokaże nowa odsłona serii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogloby byc fajne gdyby nie "wiele broni, którymi utrudnimy zwycięstwo przeciwnikom (w tym zamontowany na dachu pojazdu wielki młotek)", mi sama trasa na kuchennym stole z powylewana oliwa wystarczala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to byly czasy... Micromachines to byla jedna z gier w ktore mozna bylo grac w wiecej niz 2 osoby ! Ja gralem w dwojke na starym dobrym 486mhz dx 100 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować