Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising - recenzja

52 postów w tym temacie

Jak dla mnie, to dodatek jest znakomity, jednak radochę z zabawy zabijają momentami różne bugi i crashe. Singla jeszcze nie skończyłem, ale już wiem, że bardzo mi się podoba. W multi lubię grę drużynową 3vs3, 1vs1, to często zabawa w ganianego po mapie, a 3vs3 to często na prawdę epickie bitwy. Jednak niestety po wyjściu Chaos Rising, balans, który nigdy nie był mocną stroną gry jest jeszcze bardziej zakłócony, a we wspomninych starciach 3vs3, jeśli za przeciwników mamy 3x Chaos, to już przegraliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny dodatek...na 7 godzin singla. No coz single to nie wszystko. Szkoda ze w multi sie staty zeruja. I troche balans nie tego. Zwlaszcza jest cos nie tak z tymi nowymi jednostkami eldarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w recenzji wspomnienia o licznych bugach, przez co dla wielu gra jest praktycznie niegrywalna i/lub wygląda okropnie. Sam również doświadczyłem części z tych problemów (poza crashami w kampanii), ale grafika i dźwięk nadal są na low. Wystarczy zresztą spojrzeć jak fora zostały zasypane tematami opisującymi te problemy, jeden z przykładów tutaj: http://community.dawnofwar2.com/forums/topic/37830 Dziwne więc, że wady gry nawet o tym nie wspominają, bo dodatek wyszedł naprawdę niedopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawkę bawiłem się wyśmienicie i nawet niedawno przechodziłem singla raz jeszcze:)
No ale na dodatek na razie funduszy brak, więc może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem podstawową wersję gry i bardzo mi się spodobała. Możliwe, że dodatek też kupię, ale dopiero, gdy stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 19:31, Scorpio100 napisał:

Nie rozumiem tego...Czy tylko mnie, fanowi jedynki, nie podoba się ten cały chłam ze
zdobywaniem punktów przez zdobywanie punktów (kontrolnych)?


Nie, nie tylko Tobie - ale DoW1 był najzwyklejszym RTSem jakich jest wszędzie na pęczki i które tylko zmieniają realia świata czy nazwy jednostek.
Dwójka jest czymś znacznie lepszym pod względem powiązania ze światem Warhammera 40K -- który nawiasem mówiąc wielbię całą duszą -- i bardziej spójnym. W końcu mówi się "daj mi100 Kosmicznych Marines lub 1000 innych żołnierzy!" - i ten stosunek sił jest w gierce jak najbardziej widoczny i jest poprawny z systemem :P
Szkoda tylko, że dodatek jest taki krótki.... ale gry tego rodzaju są zawsze za krótkie ;)

Za Imperatora, bracia! Śmierć heretykom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 19:43, Khai85 napisał:

Szkoda tylko, że dodatek jest taki krótki....

Jak bardzo? Noszę się z zakupem dodatku, zastanawiam się jednak czy nie poczekać (Metro 2033 w drodze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 19:46, Marco_Polo napisał:

> Szkoda tylko, że dodatek jest taki krótki....
Jak bardzo? Noszę się z zakupem dodatku, zastanawiam się jednak czy nie poczekać (Metro
2033 w drodze).

Do 10 godzin kampanii, zależy od intensywności gry; choć z drugiej strony nowy content w Last Stand bawi mnie od 15 godzin i nie zanosi się, by szybko mi się znudził.
I popieram recenzenta - fabuła jest niesamowita! Rzuca nowe światło na wiele spraw i jest bardzo zaskakująca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak Chaos Rising jest świetnym dodatkiem i dopełnia podstawkę w każdym aspekcie. Kampania krótka, ale jak się komuś podobała to może zawsze zagrać jeszcze raz. Czarnoksiężnik Chaosu w The Last Stand jest genialnie pomyślany - ma tak żałośnie mały armor, że jest praktycznie chodzącym neonem "SHOOT HERE", ale jego zdolności mają po prostu epickiego "kopa" gdy umie się z nich korzystać i po odrobinie treningu okazuje się, że można pożyć 10 razy dłużej niż taki Marine który ma z 5 razy mocniejszy pancerz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaos rising jest dobrym dodatkiem, niestety kampanii jeszcze nie skończyłem gdyż jak zaczynam walkę z demonem który został uwolniony przez siły chaosu ciągle wywala mnie do Windowsa z raportem o błędzie,do czasu spotkania z nim gra chodziła wręcz perfekcyjnie tak samo poprawnie jak pełna wersja,czy ktoś z was także ma ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 20:19, gracz200 napisał:

Chaos rising jest dobrym dodatkiem, niestety kampanii jeszcze nie skończyłem gdyż jak
zaczynam walkę z demonem który został uwolniony przez siły chaosu ciągle wywala mnie
do Windowsa z raportem o błędzie,do czasu spotkania z nim gra chodziła wręcz perfekcyjnie
tak samo poprawnie jak pełna wersja,czy ktoś z was także ma ten problem??



A jesteś pewny, że grasz w oryginalną wersję gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od podstawki się odbiłem i w najbliższym czasie wracać nie zamierzam, a tym bardziej babrać się z dodatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 20:28, gracz200 napisał:

Oczywiście,zamówiony na gram.pl,gram na samych oryginałach,w kończu nie każdy jest piratem.......



No to zwracam honor;)
Ja grając w podstawkę ORYGINALNĄ również nie natrafiłem na żadne błędy, ale dodatku jeszcze na oczy nie widziałem więc nie wiem.
A po instalacji gry robiłeś aktualizacje DX-a i innych bibliotek? W wielu przypadkach w tym tkwi przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z wywaleniem do windy w dodatku jest znany i wystepuje, jest to bug niestety i nawet na orginale wystepuje. Fabularnie gra naprawde jest ulozona swietnie i robi wiekszy apetyt na kolejny addon. Multi to osobna sprawa i rowniez daje rady, w koncu to czesc gry i wciaga na dlugie godziny. Do pelnego spelnienia brakuje jeszcze Filmu i WH na konsole, ale na to jeszcze bedziemy musieli poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować