Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Just Cause 2 trafił do amerykańskich sklepów

17 postów w tym temacie

Niedawno zakupiłem CDA i tam była recka JC2. Wspomnieli też o JC1. Z tego co wyczytałem, to chyba grali w inną grę niż ja. Bo ta gra nie miała żadnych plusów. Ale jak przeszli do właściwej treści, czyli JC2, to czytając odniosłem wrażenie, że mam deja vi. To co tam opisali pasowało jak ulał do 1-nki. Wniosek? To jest tak samo nudna i pusta gra jak jedynka z lepszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 16:25, Karanthir666 napisał:

Niedawno zakupiłem CDA i tam była recka JC2. Wspomnieli też o JC1. Z tego co wyczytałem,
to chyba grali w inną grę niż ja. Bo ta gra nie miała żadnych plusów. Ale jak przeszli
do właściwej treści, czyli JC2, to czytając odniosłem wrażenie, że mam deja vi. To co
tam opisali pasowało jak ulał do 1-nki. Wniosek? To jest tak samo nudna i pusta gra jak
jedynka z lepszą grafiką.


Wniosek jest taki, że poddaje pod wątpliwość wiarygodność recenzji w CDA. Z tego, co można wyczytać w sieci, to jest to gra na ~100 godzin. Ponadto nie ma nic wspólnego z jedynką. Oferuje totalna swobodę. Chcesz dostać się na szczyt tamtego wieżowca? Nie ma sprawy. Chcesz na szczyt tej góry w chmurach? Spoko. Chcesz zrobić cos zwariowanego, jak przyczepienie pojazdu wroga do startującego Boeing''a? Nie ma problemu. Itd. itp. W zasadzie zero ograniczeń. Chcesz iść "na rambo"? Nie ma problemu. A może być cichym zabójcą? Pewnie. Nie wiem, co oceniało CDA, ale chyba nie Just Cause 2, a przynajmniej nie u siebie, tylko co najwyżej grając na jakimś zaproszeniu dewelopera. Nie wierzę, że oni już skończyli grę w połowie marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bawiłem się demkiem Just Cause 2. Wyłączyłem sobie limit czasowy i od 8 rano do 12:30 grałem w zasadzie bez przerwy i chwili znudzenia. Odkryłem wszystkie miasteczka w demie, zdobyłem wszystko co trzeba i zniszczyłem wszystko co trzeba. Zabawa była przednia. Nowe możliwości haka są po prostu zajebiste. Karanthir666 nie czytaj jakiś idiotycznych recenzji tylko pograj. Demko jest dostępne za free. aope ma dużo racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynkę, grałem dużo, w dwójkę bardzo dużo w demko(koło 10h). I powiem, że nie jest to gra dla hardkorów, tylko dla tych chcacych się pobawić. Nie wyobrażam sobie jak mógłbym grać w to 100h. Kretyńska fabuła, kiepskie dialogi(Ta Bolo Santozi tak fatalnie akcentuje, że... chciałem jej przywalić) i tępi bohaterowie. Pogram, napewno, na dniach będę mieć tą grę na półce, a wtedy i ja zrecenzuję. Choć ze zdaniem CDA zgadzam się tylko w kwestii monotonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz aope kazdy ma inne wymagania odnosnie gier.Jesli gra np ma kilka wad nie mozna jest postawic najwyzszej oceny,co nie znaczy ze w takie gry nie da sie pograc.Pamietajcie ze w ocenie gry nie liczy sie tylk otwoja opinia tylko trzeba postawic ocene mniej wiecej odpowiadajaca jakosci.Oczywiscie czasem autor recenzji z uwagi ze np nie podobna mu sie gra wstawi jej ocene o punkt mniejsza co chyba jest normalne -_-kazdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SarenkaB: z plusem. Przynajmniej tak wyczytałem w sieci.

@Kirabaxior: z tego, co można znaleźć w sieci wynika, że gra na początku jest stosunkowo prosta, ale później, jest to "hardkor". Zależne też od wybranego stopnia trudności. Fabuła...no cóż ;) A misje są ponoć ciekawe, zróżnicowane. Ogólnie opinia jest taka, że po 20 godzinach gry, jest ukończone ok. 15-18 procent. Nie można się oderwać, tak jak napisał @TobiAlex, zabawy z hakiem co niemiara. Dwójka jest zupełnie inną grą od jedynki - bardziej rozbudowaną, ciekawszą, a sama wyspa jest ponoć OGROMNA (pokonanie jednego boku zajmuje myśliwcem kilkanaście minut, samochodem kilkadziesiąt). Voice Acting jest też bardzo dobry. Przekonamy się już w piątek, ten weekend należeć będzie do JC 2 :) A CDA...ciekawi mnie, skąd oni mieli grę, bo samo jej skończenie to dobrych kilkadziesiąt godzin, a pismo do druku oddaje się co najmniej tydzień przed dostępnością na półkach. Nie czytałem tej ich recenzji i nie chcę czytać, ale śmierdzi mi to graniem u wydawcy/dystrybutora, a nie w redakcji. Mogę się mylić, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:12, WH88 napisał:

Jesus...pisma dostaja gry nawet miesiac przed premiera....


Chyba żartujesz :) Często w ostatniej chwili przed drukiem, a nie miesiąc przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem demko i mogę rzec - twórcy odrobili pracę domową :] gra daje masę frajdy. Gdy inni stawiają na realizm JC2 wyskakuje jako taki "renegat" i daje więcej frajdy niż inne gry akcji ostatnio wydane.
Nie powiem "razem wzięte" bo mnie dzieci zjedzą :D

A tym którzy słuchają recenzji CDA czy innego GOLa - słuchajcie ich dalej a będziecie zimą w sandałkach (z białymi skarpetkami) chodzić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:18, WH88 napisał:

Hm nie zawsze ale czasem tak misiaczku -_-


Czym sobie zasłużyłem na takie względy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem co przeczytałem. Ale JC1 w ogóle mi nie podszedł. Teren duży, fakt, ale 90% to same lasy. Jazda samochodem trwa wieki, fabuła praktycznie nie istnieje, a freeride nudzi się po kilkunastu minutach. Tamta gra nie miała nic, czym by mnie przyciągnęła. Po takich wrażeniach, do JC2 podchodzę z wielką nieufnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:54, Karanthir666 napisał:

Ja tylko napisałem co przeczytałem. Ale JC1 w ogóle mi nie podszedł. Teren duży, fakt,
ale 90% to same lasy. Jazda samochodem trwa wieki, fabuła praktycznie nie istnieje, a
freeride nudzi się po kilkunastu minutach. Tamta gra nie miała nic, czym by mnie przyciągnęła.
Po takich wrażeniach, do JC2 podchodzę z wielką nieufnością.


Moje wrażenia co do JC1 są takie same. Kupiłem grę w tańszej serii, ale tak jak kolegę szybko mnie znudziła i żałuję nawet tych 25 złotych.
A co do nowego JC to na razie w ogóle o nim nie myślę ze względu na mój XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować