Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[PLOTKA] Pierwsze foty Xbox 360 Slim?

70 postów w tym temacie

Ja tam myślę że nie do końca warto czekać na sprzęt tyle czasu. Takie rzeczy nie powinny nas ograniczać a wymiana sprzętu na inny nie jest takim złym pomysłem i ja osobiście nie żałuję mojego jaspera. Jak wyjdzie slim to kiedyś na pewno kupię ale teraz po co się tym przejmować? ;] Starego premium wymieniłem w sumie tylko dlatego że się psuł. Bez xbox live to 20gb wystarczało bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:22, Michal_1232 napisał:

Możesz mi powiedzieć po co prowokujesz? Żałosne

Nie prowokuję. Tak się zachowuje ta firma i to jest fakt. Na szczęście mojego Xa sprzedaję właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda podobnie:
http://images.trustedreviews.com/images/article/inline/3837-1.jpg

Na tym drugim zdjęciu ktoś chciał wywołać wrażenie, że to urządzonko trzymane w rękach jest większe niż w rzeczywistości. A już myślałem, że MS ściągnęło od SONY patent na kontrolowane przecieki, a tu tylko fake ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 21:51, Tom_pl napisał:

> > Pewnie jakiś fake, bo jakoś M$ nic się nie chwali.
>
>
> Wytłumaczę Ci to na przykładzie. Wyobraź sobie, że kupujesz Xboxa. Nagle, dowiadujesz

> się, że Microsoft za 2 miesiące wypuszcza nową, ulepszoną wersję. Co robisz? Kupujesz

> starą (po normalnej cenie) czy czekasz na kolejny model? Oczywiście, że poczekasz.
I
> nie Ty jeden byś tak zrobił...

Ta, tylko że w tym przypadku M$ nic nie zapowiadał.



oł maj gosz! Przecież Ci wytłumaczyłem. Gdyby zapowiedział sprzedaż starych Xboxów spadłaby kilkukrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fake. MS pracuje nad xboxem720 i raczej nie zajmował by się tworzeniem odchudzonej wersji swojego starszego już dziecka. Ale mogę się mylić może MS poprzez takie zagranie chce zwiększyć liczbę posiadaczy Xboxa360 co w przyszłości może rzutować na zwiększenie sprzedaży nowego xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Nawet jeśli tak wygląda odchudzony X, to zapewne wszystko wyrzucili do zasilacza i nowy będzie wyglądał jak cała obcena konsola. Tak więc na to samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno to zdjęcie nie jest w siedzibie microsoftu.. co jak co ale M$ tak brzydko położonej podłogi na pewno nie ma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 23:27, MrGregorA napisał:

> > > Pewnie jakiś fake, bo jakoś M$ nic się nie chwali.
> >
> >
> > Wytłumaczę Ci to na przykładzie. Wyobraź sobie, że kupujesz Xboxa. Nagle, dowiadujesz

>
> > się, że Microsoft za 2 miesiące wypuszcza nową, ulepszoną wersję. Co robisz?
Kupujesz
>
> > starą (po normalnej cenie) czy czekasz na kolejny model? Oczywiście, że poczekasz.

> I
> > nie Ty jeden byś tak zrobił...
>
> Ta, tylko że w tym przypadku M$ nic nie zapowiadał.


oł maj gosz! Przecież Ci wytłumaczyłem. Gdyby zapowiedział sprzedaż starych Xboxów spadłaby
kilkukrotnie...


Ot to normalne zachowanie producentów ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo to nie fake ze względu na to że "choćby skały srały" płyta główna X360 nie wejdzie do tej obudowy. Chyba że jest pusta, wtedy to co innego. Po drugie, pudło za konsolami - karton bardzo zwykły bez dodatkowego info tak jakby przysłali im to do oceny/wew. testów + ta taśma Microsoft na nim.

Btw. większych głupot niż Xbox 720 (patrz wyżej) nie słyszałem, równie głupiej nazwy dla konsoli również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:42, byverter napisał:

Nie prowokuję. Tak się zachowuje ta firma i to jest fakt. Na szczęście mojego Xa sprzedaję
właśnie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt
"W sensie filozoficznym fakt jest to zaistniały stan rzeczy."

Może na prawdę jest to slim. Tylko, że w slimie to najczęściej zmienia się wygląd, a tutaj to tylko go zmniejszyli. Ja jednak uwierzę dopiero gdy pokażą zdjęcia z przodu i jak działa. Teraz nie ma powodów do wierzenia, bo może być to białe pudło.

PS Pierwsze co pomyślałem o tym to właśnie HD-DVD :P. Tylko jest mała różnica, bo jest taka czarna listwa, ale równie dobrze mógł sobie to pomalować. Tak jak wyżej napisałem uwierzę, jak pokażą przód i jego w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę do przystawka HD-DVD ma wywietrzniki w obudowie nad napisem xbox 360 a tu są pod ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe może okaże się ładniejsze od dużej wersji Xboxa, bo urodą to on nie grzeszy. Nazwa "Napoleon" świetna :)

Ps. ludzie, którzy teraz chcą kupić Xboxa, zapewne by się zatrzymali z zakupem do czasu premiery Slima, gdyby Microsoft to ogłosił. IMO muszą jak najszybciej zdementować te plotki, a potem po stosownym czasie, zapowiedzieć i od razu za ciosem wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować