Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 06:35, Evil Khan napisał:

Jupi wygrałem w 3 konkursach Cenegi :)
Mistic wygrał G DATA Internet Security 2008


Gratulacje !!!

ale wydaje mi się, że powinni jednak robić losowanie, żeby mieli wszyscy równe szanse a nie tylko Ci co są w necie w danym momencie, co z tego, że konkurs trwa od do jak w ciągu kilku minut kilkadziesiąt osób wyśle odpowiedzi i po zawodach, wiem taki zasady, prawo buszu i etc. Nie żebym zazdrościł bo też się zdarza coś wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 09:50, Emillo2 napisał:

ale wydaje mi się, że powinni jednak robić losowanie, żeby mieli wszyscy równe szanse a nie
tylko Ci co są w necie w danym momencie, co z tego, że konkurs trwa od do jak w ciągu kilku
minut kilkadziesiąt osób wyśle odpowiedzi i po zawodach, wiem taki zasady, prawo buszu i etc.
Nie żebym zazdrościł bo też się zdarza coś wygrać.

Ja odpowiedzi wysłałem dzień po pojawieniu się konkursu - szczerze mówiąc nie wierzyłem w wygraną - Myślałem, że już za późno skoro wygrywa 20 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wygrałem :/. No, ale i tak mi na tych nagrodach specjalnie nie zależało. Fajne były by konkursy z pakietami gier z KK :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 06:35, Evil Khan napisał:

Jupi wygrałem w 3 konkursach Cenegi :)
Mistic wygrał G DATA Internet Security 2008


Rofl, dzięki za informację ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kopania graczy to wielki sukces! Ja dostałem już mój pierwszy "Kompan"! Jestem tak długo (mniej niż na gram.pl)
Ale dostałem już gazetę Kompana i nawet git z niej. Dema są fajne, i te inne programy są git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, jedyne co denerwuje mnie w tych konkursach, to fakt, że wygrywają pierwsze 20 zgłoszeń (bądź więcej/mniej). Konkursy na Kompani zauważyłem dopiero kilka dni później, co zmieniło moje szanse na wygraną do zera ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:54, milten6 napisał:

Gratuluję, jedyne co denerwuje mnie w tych konkursach, to fakt, że wygrywają pierwsze 20 zgłoszeń
(bądź więcej/mniej). Konkursy na Kompani zauważyłem dopiero kilka dni później, co zmieniło
moje szanse na wygraną do zera ^^.


to pisz do Kompani, niech poznają Twoją opinię, ja wysłałem, może zmienią zasady na inne (losowanie), druga sprawa, że zanim co nie którzy otrzymali gazętkę, gdzie było info o konkursach było już po zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:43, Emillo2 napisał:

to pisz do Kompani, niech poznają Twoją opinię, ja wysłałem, może zmienią zasady na inne (losowanie),
druga sprawa, że zanim co nie którzy otrzymali gazętkę, gdzie było info o konkursach było już
po zawodach

No, a niektórzy, np. ja, jeszcze nie otrzymali gazetki ;). Ciekawa jest jakaś?? Lepsza/gorsza niż CDPI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:49, mesiu59 napisał:

No, a niektórzy, np. ja, jeszcze nie otrzymali gazetki ;). Ciekawa jest jakaś?? Lepsza/gorsza
niż CDPI??


Trudno rzetelnie porównać. Rzekłbym: równie śmieciowa. Jak każda reklama. Marnowanie papieru na ulotki powinno być objęte specjalnym podatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 06:35, Evil Khan napisał:

Jupi wygrałem w 3 konkursach Cenegi :)
Mistic wygrał G DATA Internet Security 2008


A czy jest jakis konkurs/promocja, ktorych nie obstawiasz? To chyba jaksa forma wampiryzmu...
Ciekawe, jak to jest, ze Ty ciagle wygrywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:48, BuckRogersXXV napisał:

> Jupi wygrałem w 3 konkursach Cenegi :)
> Mistic wygrał G DATA Internet Security 2008

A czy jest jakis konkurs/promocja, ktorych nie obstawiasz? To chyba jaksa forma wampiryzmu...
Ciekawe, jak to jest, ze Ty ciagle wygrywasz...

Nie ciągle - w lotka nie mam farta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 11:26, Evil Khan napisał:

Ja odpowiedzi wysłałem dzień po pojawieniu się konkursu - szczerze mówiąc nie wierzyłem w wygraną

Ja wysłałem 15 i po troszku liczyłem na tego antyvira ;P Nie, taki żarcik. Ale też jestem za tym, aby odbywało się losowanie, przynajmniej miałbym jakieś szanse.
Jeszcze jedno : ile miałeś punktów na swoim koncie podczas wysyłania zgłoszenia do konkursu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:50, Gryczka napisał:

> Ja odpowiedzi wysłałem dzień po pojawieniu się konkursu - szczerze mówiąc nie wierzyłem
w wygraną
Ja wysłałem 15 i po troszku liczyłem na tego antyvira ;P Nie, taki żarcik. Ale też jestem za
tym, aby odbywało się losowanie, przynajmniej miałbym jakieś szanse.

Raz losowanie raz nie.

Dnia 19.12.2007 o 17:50, Gryczka napisał:

Jeszcze jedno : ile miałeś punktów na swoim koncie podczas wysyłania zgłoszenia do konkursu
?

A co to ma do rzeczy ? Około 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:07, ser pleśniowy napisał:

Udało się wygrać antywirka :) ciekawe kiedy przyślą :) Czekamy na kolejne konkursy!!! :)

gratulacje! Oby to był dobry antywirusik, ale i tak gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Już mija trzeci miesiąc od złożenia zamówienia na Kompanii Graczy pada za punkty z zarejestrowanych gier. Setki maili, dziesiątki telefonów... Mają przysłać później + ,,coś extra'''' (dokładniej nieokreślone), ale ja już zwątpiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:29, lewak napisał:

No tak... Już mija trzeci miesiąc od złożenia zamówienia na Kompanii Graczy pada za punkty
z zarejestrowanych gier. Setki maili, dziesiątki telefonów... Mają przysłać później + ,,coś
extra'''' (dokładniej nieokreślone), ale ja już zwątpiłem...

Pisałeś do natha ? Ja nigdy nie miałem problemów, szczególnie jak przysyłali/nagradzali "czymś ekstra" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować