Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2006 o 21:48, Wolvi napisał:

> UWAGA !!! Wbijam szpilę, Waszym zdaniem Drodzy Wydawcy większym hitem będzie (jest) Oblivion

> czy HOMM 5 ???


człowieQ wlasnie rozpetales wojnę....



ee tam, obie gry znajda swoje miejsce na polce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:46, Pablor napisał:

UWAGA !!! Wbijam szpilę, Waszym zdaniem Drodzy Wydawcy większym hitem będzie (jest) Oblivion
czy HOMM 5 ???


Ale to dwa różne gatunki gier? To jak chciałbyś porównywać tramwaj z samochodem. I jedno i drugie służy do przemieszczania się a jednak w zupełnie róznych warunkach. A fakt, że obie gry są w klimacie fantasy nie ma chyba większego znaczenia, ponieważ tak samo tramwaj i samochód mają wspólne elementy (np. siedzenia) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:45, Marcuz napisał:

> Nie chce byc niegrzeczny ale bez offtopowania. Ja rozumie, ze CDP i Cenega ale bez jaj Panowie...
> Piszcie konkrety albo na czata na wp albo na interii...
Sorki :), ale racja chlopaki na interii Fajka odwiedzimy :)


Istotnie odbiegliśmy trochę od tematu. Proponuję założyć topic Cenega & CDP ;) Ja co prawda się tego nie podejmę. Marcuz - podejmiesz "wyzwanie" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:49, Marcuz napisał:

> > UWAGA !!! Wbijam szpilę, Waszym zdaniem Drodzy Wydawcy większym hitem będzie (jest)
Oblivion
> > > > czy HOMM 5 ???
> > > > > człowieQ wlasnie rozpetales wojnę....


ee tam, obie gry znajda swoje miejsce na polce :)


z tym sie zgodze :P bo EK juz zamowilem a Obliviona kupie jak bedzie polska wersja jezykowa i jak wymienie kompa (lipiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmierzałem do tego, że kreujecie je jako swoje "motory napędowe", chyba nie zaprzeczysz ? Mam też wrażenie, że grupa docelowa jest jednak bardzo zbliżona. Trzeba będzie przekonać tych którzy będą mieli tylko 100-120pln co mają kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:51, PlushowyMisio napisał:

> UWAGA !!! Wbijam szpilę, Waszym zdaniem Drodzy Wydawcy większym hitem będzie (jest) Oblivion

> czy HOMM 5 ???

Ale to dwa różne gatunki gier? To jak chciałbyś porównywać tramwaj z samochodem. I jedno i
drugie służy do przemieszczania się a jednak w zupełnie róznych warunkach. A fakt, że obie
gry są w klimacie fantasy nie ma chyba większego znaczenia, ponieważ tak samo tramwaj i samochód
mają wspólne elementy (np. siedzenia) :))


Heh, przy wytknieciu bezsensownosci powialo sensem. Z tramwaju i samochodu bez problemy mozna wywnioskowac co jest lepsze. Jestescie zbyt skromni xD. Sadze jednak ze Oblivion bedzie lepszy(chociaz jeszcze go nie sprawdzilem), wole nie wiazac z HoMMV ogromnych nadziei bo jak pogralem chwilke w H4 to wpadlem prawie w depresje bo H3 jest w mojej TOP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:56, Pablor napisał:

Popieram, może wychodzą z założenie że forum CDP jest tak dobre że po co inne.



LoL... szczerze watpie w to, ze tak mysla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:54, Pablor napisał:

Zmierzałem do tego, że kreujecie je jako swoje "motory napędowe", chyba nie zaprzeczysz ? Mam
też wrażenie, że grupa docelowa jest jednak bardzo zbliżona. Trzeba będzie przekonać tych którzy
będą mieli tylko 100-120pln co mają kupić.


Nie wątpię, że HOMM 5 to dla nas wielka premiera, ale nadal porównywanie tych gier jest trochę bezcelowe, ponieważ każda oferuje inny typ rozgrywki. W Oblivionie nie spotkasz elementów rozbudowy miasta, czy prowadzenia swojej armii, a w HOMM 5 nie masz machania miecza w czasie rzeczywistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:56, Pablor napisał:

Popieram, może wychodzą z założenie że forum CDP jest tak dobre że po co inne.


Jak zrobią forum to pewnie rejestracja pod którymś z nicków z forum CDP będzie automatycznie nagradzana degradem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuna fak. sorki za double-posta, ale co za glupie zdanie zlozylem.
"wole nie wiazac z HoMMV ogromnych nadziei bo H3 jest w mojej top 3 i po h4 oczekiwalem gry zaslugujacej na ten tytul, w ktora bede sie zagrywal jak w poprzedniczke. Niestety H4 przyniosla mi tylko stan poddepresyjny"
mniej wiecej tak to powinno brzmiec =P
Chory jestem nie czepiac sie. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:57, Zgodny napisał:

> tramwaj i samochód mają wspólne elementy (np. siedzenia) :))


hmm... tylko które są wygodniejsze :P


Zgodzę się że nie można porównywać tych dwóch gier. Są to dwa różne gatunki, każdy może być hitem we własnej klasie (Obliwin już nim został, HOMM5 - przekonamy się czy pobije kultową, trzecią część serii).
Podobne pytanie mogłoby zabrzmieć: Która gra jest lepsza: "Heroes of Might & Magic III" czy "Baldurs Gate II"?? Oba tytuły są wybitne ale nie można wyłonić zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować