Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 15:58, Lex napisał:

Dwa pytania odnośnie kodów zniżkowych do sklepu C*. Długo czeka się na otrzymanie zniżki?
Czy kody -50% na gry PS3/X360 można zamówić więcej niż raz? Dzięki za pomoc.

Igor mylisz się, kody można zamówić kilka razy. Ja już dwa razy zamawiałem i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Malcollm
Staramy się odpisywać na maile najszybciej jak to możliwe

@Harrolfo
Dane użytkowników, którzy zamówili ostatnio prenumeratę CDA poszły już do wydawnictwa Bauer

@Lex
Zwykle na kody zniżkowe czeka się do tygodnia. Jeśli ma się odpowiednią ilość pkt. można je wykupić więcej niż raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 11:47, KompaniaGraczy napisał:

@Harrolfo

Ok, to świetnie, ale ja się pytałem, kiedy będzie w katalogu nagród do kupienia prenumerata CD-Action...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś o gitarę i prenumeratę i dostałeś odpowiedź: "Katalog KG jest aktualizowany na bieżąco, więc prosimy logować się jak najczęściej i sprawdzać co mamy nowego w ofercie :)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zrozumiał Twój post że pytałeś o to kiedy się zacznie prenumerata zamówiona bo jakieś problemy z tym ostatnio były. Sam nie dostałem numeru który powinienem już dostać, tylko dopiero następny dostanę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś zamówiłem 3 rzeczy to kiedy mogę się spodziewać kuriera i czy musze jakoś potwierdzac zamowienie czy cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu zamówienia dostajesz meila z informacją że do 30 dni kalendarzowych, ponad to taka informacja zawarta jest również w FAQ na stronie. Na przyszłość zerknij w tak podstawowe miejsca...
Nic nie potwierdzasz, potwierdziłeś już klikając "Weź nagrody" po wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, otrzymanie maila z potwierdzeniem zamówienia oznacza, że w ciągu 30 dni zostanie do Ciebie wysłana nagroda na adres podany w czasie rejestracji w KG.

Inna sprawa, że staramy się nagrody duuużo szybciej wysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 17:20, Zagul napisał:

Hmm zamawiając było napisane że Ram będzie 1600 mhz, a doszedł 1333 :/

To napisz maila albo zadzwoń a nie tutaj na forum piszesz. Przecież takie problemy to trzeba załatwiać kontaktując się bezpośrednio z Kompanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ta zniżka 40% dotyczy też pre-orderów a dokładniej TDU2? Osobiście wątpie bo promocja z okazji świąt a TDU by nie doszło no ale wolę zapytać, żeby później się nie okazało, że taka możliwość istniałą a ja z niej nie skorzystałem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich gier poza kolekcjonerkami i nalicza się od ceny detalicznej (tej najwyższej). Najbardziej opłaca się z niej korzystać do nowości, preorderów i stałych serii typu Premium Games, PKK itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio kody rejestracyjne są wysyłane o wiele szybciej, niż miało to miejsce dawniej, to pytam:
Ile teraz czeka się na kod dający 50% zniżki na zakup gry?
Tak w sumie, to powinno to być IMO automatyczne - system sprawdza, czy odpowiednia gra została kiedyś zakupiona i zarejestrowana, aby mieć uprawnienie do skorzystania ze zniżki i od razu wysyła na maila kod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie trochę, że prawie za każdym razem gdy otrzymam kod za paragony, to wysyłam jeszcze ram e-maila, że np. na 60 pkt juz mam zarejestrowany, mogliby nie robić ograniczeń na te kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bo to jest zrobione w myśl zasady wprowadzonej ze 2 lata temu że można rejestrować tylko 1 egz. gry z danego wydania ale przynajmniej KG idzie na rękę i jak ci się kod powtarza to zamiast 60 pkt dadzą ci powiedzmy 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zniżki -50% na gry. Czy żeby ją aktywować trzeba wcześniej mieć zarejestrowaną jakąś grę konsolową? Ostatnio ta promocja zniknęła, zostało tylko na psp to znaczy, że ją wycofali, czy jest ona na sztuki i się skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 19:17, faraoneek23 napisał:

Mam pytanie odnośnie zniżki -50% na gry. Czy żeby ją aktywować trzeba wcześniej mieć
zarejestrowaną jakąś grę konsolową?

Tak, na daną konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Przed chwilą dostałem nagrodę z KG - jeden z numerów CDA. Gra była zapakowana w czarną folie, która była otwarta, pozbawiona gry i folii od CDA. Jest to wina KG, poczty czy kuriera - złodzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować