Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Czy przyjmują Cenega nadal te paragony?
Jeśli tak to mam do was pytanie.
Czy jeśli wyślę paragon z gry Fight Night Round 3 na PlayStation 2 to czy będę mógł wybrać sobie ten kod który obniża cene gry na PS3 o 50%?Czy to mają być tylko paragony z PS3,a te z PS2 się nie liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 15:47, Mike_L napisał:

Co z kodami za Mafię 2? W pudełku oczywiście nic nie ma, zaraz po premierze wysłałem



A od kiedy to miał być jakiś kod w pudełku? Przecież punkty teraz otrzymuje się poprzez przesłanie na odpowiedniego maila skana/zdjecia paragonu z zakupu gry. Każdej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...............

Nie ma, ewentualnie są ale w starych wydaniach zalegających jeszcze w magazynach przed tą zmianą u Cenegi.
To samo jeżeli chodzi o gry typu kolekcja klasyki, superseller itp czyli konkretne reedycje, istna loteria to jest ale problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zależy od zachodniego wydawcy, w grach Take 2 akurat nie ma, w tanich seriach i grach innych wydawców jak dajmy na to, Bioshock 2 czy Borderlands a z nowszych np. Rig''n''Roll, są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś kod do Mafii II? Sam wysłałem maila w dniu premiery, jakiś czas temu znów, a odpowiedzi dalej nie ma. A chciałbym szybko punkty nabić, żeby jeszcze się załapać na prenumeratę CDA, póki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:41, JayL napisał:

Dostał już ktoś kod do Mafii II? Sam wysłałem maila w dniu premiery, jakiś czas temu
znów, a odpowiedzi dalej nie ma. A chciałbym szybko punkty nabić, żeby jeszcze się załapać
na prenumeratę CDA, póki jest.

Nie ma przecież prenumeraty CDA teraz w katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że co miesiąc? Bo nie wiem, czy czekać teraz, czy może normalnie zamówić.

BTW ktoś z Cenegi chyba tu zagląda, bo dostałem odpowiedzi. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak co miesiąc, w lipcu jest pren. zaczynająca się od sierpnia, w sierpniu od września itd.

Z innej beczki, zamawiał ktoś ostatnio kod 50% zniżki na grę na konsolową (tak z 1-1,5 tyg temu) i już dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej czeka się na kod zniżkowy 40% na gry PC? Mam nadzieję, że niedługo, ponieważ mam zamiar zamówić King''s Bounty: Pakiet Dodatków w pre-orderze. Z tego co widzę to system Kompanii Graczy bardzo kuleje pod względem realizacji zamówień na nagrody. Nie wiem dlaczego nie mogą stworzyć automatu generującego kody automatycznie.:/ Zapewne jakieś "zabezpieczenie" przed rozdawaniem tych kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto brać tej zniżki -40% aby kupić ów dodatek. Cena sugerowana tego pakietu to zaledwie 50zł a to oznacza, że wiele w ten sposób nie zaoszczędzisz... Jeśli w ogóle bo przecież będziesz jeszcze musiał pokryć koszty przesyłki. Lepiej będzie jak w dniu premiery przejdziesz się do jakiegoś Media Marktu czy Saturna, bo całkiem prawdopodobne iż tam ta gra będzie sprzedawana za 40zł.
A na kody z tego co słyszałem zwykle się czeka około dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:31, dave03 napisał:

Moim zdaniem nie warto brać tej zniżki -40% aby kupić ów dodatek. Cena sugerowana tego
pakietu to zaledwie 50zł a to oznacza, że wiele w ten sposób nie zaoszczędzisz... Jeśli
w ogóle bo przecież będziesz jeszcze musiał pokryć koszty przesyłki. Lepiej będzie jak
w dniu premiery przejdziesz się do jakiegoś Media Marktu czy Saturna, bo całkiem prawdopodobne
iż tam ta gra będzie sprzedawana za 40zł.
A na kody z tego co słyszałem zwykle się czeka około dwóch tygodni.


50zl - 20zl(40% z 50) to 30 zł. Koszt przesyłki 11,9 zł bodajże. A więc wychodzi tyle za ile gra może być dostępna w media, tylko dodatkowo z dostarczeniem do domu. Mi to pasuje.:) Punktów i tak nie mam zamiaru wydawać na cokolwiek innego niż zniżki, a gry najczęściej kupuje na gram.pl, w sklepie Cenegi bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:13, barsum napisał:

Ile mniej więcej czeka się na kod zniżkowy 40% na gry PC?

Mam to samo pytanie: czekam już 15 dni i nadal kodu nie dostałem :/ A gdy kod zamawiałem, to myślałem, że od razu dostanę i sobię w Mafię II będę pykał a tu kupa :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 22:12, Outlander-pro napisał:

> Ile mniej więcej czeka się na kod zniżkowy 40% na gry PC?
Mam to samo pytanie: czekam już 15 dni i nadal kodu nie dostałem :/ A gdy kod zamawiałem,
to myślałem, że od razu dostanę i sobię w Mafię II będę pykał a tu kupa :F


Na stronie jest informacja, że kody są wysyłane od 3-5 dni roboczych, zwykle w piątki. Jak widać Cenega to Cenega, kupując u nich trzeba być cierpliwym. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trzeba być cierpliwym ostatnio :). Pod koniec lipca kupiłem Mass Effect, pierwszą i drugą część. No to wysłałem maila, żeby skorzystać z promocji "rejestracje gier innego wydawcy". Fajnie było, bo faktycznie przysłali kod, ale... na jedną grę (czyli 30 punktów). A gry są ewidentnie dwie. Wysłany na początku sierpnia mail prostujący to "nieporozumienie" pozostał do tej pory bez odpowiedzi. Chyba wyślę jeszcze jednego (tym bardziej, że w między czasie zrobiłem jeszcze jeden mały zakup). Ktoś nie może się dopatrzeć na paragonie, że ME1 i ME2 to dwie różne gry. A półtora miesiąca to jednak długo, jak na lekturę króciutkiego paragonu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam kiedy zmieniałem mail na koncie. Aby to zrobić musiałem stworzyć nowe konto,a następnie stary e-mail oraz nowy przesłać do nich wraz z danymi adresowymi(w celu weryfikacji). Po około 3 tygodniach i braku odpowiedzi zdecydowałem się wysłać jeszcze jeden e-mail. Po dwóch tygodnie czekania nareszcie otrzymałem odpowiedź na drugiego maila. Co najśmieszniejsze po jakimś tygodniu odpowiedzieli mi również na starszy e-mail. Może pracownicy sklepu mają piątkowe nocne dyżury w kampanii? To wyjaśniałoby szybkość jej systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że tak jest. Aczkolwiek nie wiem dlaczego całym tym interesem zajmuje się tylko jeden pracownik skoro od dawna widać, że się on z tym nie wyrabia. Przecież chyba można by było zatrudnić jeszcze jednego pracownika albo w ostateczności wspomóc tymi co już w firmie pracują. To dla mnie niezrozumiała sytuacja żeby na głupi kod czekało się dłużej niż na nagrodę rzeczową która idzie pocztą. Takie rzeczy powinny być realizowane w ciągu 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować