Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2007 o 11:30, kordzio1 napisał:

> W KG trochę nowych gadżetów SpeedLinka
Podoba mi się ten długopis SH4 http://kompania.cenega.pl/images/nagrody/nagroda_220.jpg tylko,
że nie zapłacę 10, czy więcej złotych za dostawę, bo aby to było dla mnie opłacalne to musiałbym
chyba z 10 zamówić :)

Fakt. Ale jako dodatek do większego zamówienia - jak znalazł. Czyżby początek uzupełniania oferty sklepu? Bo i gadżecik od Razora sie pojawił i Cenega pare rzeczy dorzuciła...:)
PS. Do długopisu - notatnik z SH - fajny komplecik by był ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 11:40, axe1971 napisał:

> > W KG trochę nowych gadżetów SpeedLinka
> Podoba mi się ten długopis SH4 http://kompania.cenega.pl/images/nagrody/nagroda_220.jpg
tylko,
> że nie zapłacę 10, czy więcej złotych za dostawę, bo aby to było dla mnie opłacalne to
musiałbym
> chyba z 10 zamówić :)
Fakt. Ale jako dodatek do większego zamówienia - jak znalazł. Czyżby początek uzupełniania
oferty sklepu? Bo i gadżecik od Razora sie pojawił i Cenega pare rzeczy dorzuciła...:)
PS. Do długopisu - notatnik z SH - fajny komplecik by był ;p

Zastanawia mnie jak wyglada możliwość łączenia zakupów w sklepie cenegi z zakupami KG, jakby można było sobie dołączyć do zamówienia ze sklepu c* to można by było sobie dokładać jakieś bonusy do paczek, a jak nie to będzie trzeba pozbierac na różne interesujące nas rzeczy i zamówić wszystko w 1 rzucie :)
Notatnik sam w sobie całkiem ładny, szkoda, że nie pokazali jak wygląda w środku, ogólnie powinni dawać więcej fotek nagród, ale długopis pewnie kiedyś bym wziął, na uczelni sie przyda, a do tego stylowo wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 11:54, Ali G napisał:

dostalem gadzety z KG i nic nie pacilem za wysylke :]

Tzn. w sensie takim, że:
a) nikt przy zamówieniu nie prosił o zapłatę i paczka ot tak sobie doszła?
b) odebrałeś osobiście ?
c) wysłali mimo tego, że nie zapłaciłeś, a wcześniej prosili o wpłate
d) akurat rozbił ci się pod domem wóz kurierski i wypadły z niego nagrody z KG ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, czyżby wzięli sobie do serca uwagi ludzi i sami opłacili przesyłkę? :O
A może to taki myk - zamawiający drobne rzeczy nie płacą, ale mnie za przesyłkę z kamerą internetową przyjdzie zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2007 o 12:01, kordzio1 napisał:

Tzn. w sensie takim, że:
a) nikt przy zamówieniu nie prosił o zapłatę i paczka ot tak sobie doszła?

nom

Dnia 06.09.2007 o 12:01, kordzio1 napisał:

b) odebrałeś osobiście ?

nom

Dnia 06.09.2007 o 12:01, kordzio1 napisał:

c) wysłali mimo tego, że nie zapłaciłeś, a wcześniej prosili o wpłate

nie

Dnia 06.09.2007 o 12:01, kordzio1 napisał:

d) akurat rozbił ci się pod domem wóz kurierski i wypadły z niego nagrody z KG ; )

wszystko musisz wypaplac zabralem tylko nagrody Evil Khana ;]

Na paczce ja wol pisze "oplata pobrana bla bla bla"
Pewnie placic sie bedzie tylko za kuriera jak bedzie sie zamawiac glosniki i inne drozsze, gabarytowe paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:12, Ali G napisał:

Na paczce ja wol pisze "oplata pobrana bla bla bla"
Pewnie placic sie bedzie tylko za kuriera jak bedzie sie zamawiac glosniki i inne drozsze,
gabarytowe paczki

Hmm to jakby tak było, to KG w moich oczach by znacznie zyskał, bo jest kilka takich fajnych pierdółek które chętnie bym wziął, ale jak trzeba doliczyć opłatę a przesyłkę, to przestaje to to być już takie opłacalne.
Jak kolejni, którzy zamawiają tylko drobiazgi też nie zapłacą nic to może sobie kilka drobnostek wezmę, bo po co mi chomikowac punkty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:12, Ali G napisał:

> d) akurat rozbił ci się pod domem wóz kurierski i wypadły z niego nagrody z KG ; )
wszystko musisz wypaplac zabralem tylko nagrody Evil Khana ;]

Ha ! Mam Cię bratku - wiedziałem że coś długo przesyłają te nagrody ale że są "na testach" u Ali G tego nie podejrzewałem. Jak już ci się słuchawki i karta muzyczna znudzi odeślij na mój adres priorytetem (z dopiskiem "opłata pobrana bla bla bla") ;)
PS: Jak pasek ? Dobra jakość ? nie jest to jakiś dziecięcy rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie. Ciekawe co z moją klawiaturą w takim wypadku >.<

Ani nikt nie odpisze tam na maile. Boją się czy jak? Drugi mail napisałem w końcu w łagodniejszym tonie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:27, Evil Khan napisał:

Ha ! Mam Cię bratku - wiedziałem że coś długo przesyłają te nagrody ale że są "na testach"
u Ali G tego nie podejrzewałem. Jak już ci się słuchawki i karta muzyczna znudzi odeślij na
mój adres priorytetem (z dopiskiem "opłata pobrana bla bla bla") ;)


sie zastanowie ;]

Dnia 06.09.2007 o 12:27, Evil Khan napisał:

PS: Jak pasek ? Dobra jakość ? nie jest to jakiś dziecięcy rozmiar ?


rozmiar chyba L-ka czyli dla mnie super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:25, kordzio1 napisał:

może sobie kilka drobnostek
wezmę, bo po co mi chomikowac punkty? :)

Hmmm... na konkretne nagrody a nie na popierdułki jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2007 o 12:30, Evil Khan napisał:

Hmmm... na konkretne nagrody a nie na popierdułki jakieś ?


gadzety fajna sprawa pasek bajer, kosta tez (wysypalem to to ,a tu puzzle 3D duma nie pozwolila mi zostawic ich poki nie wlozylem ich z powrotem do kostki :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:30, Evil Khan napisał:

> może sobie kilka drobnostek
> wezmę, bo po co mi chomikowac punkty? :)
Hmmm... na konkretne nagrody a nie na popierdułki jakieś ?

eee tam, na razie nie widzę nic konkretnego, co mógłbym zamówić, a kilka popierdółek bym sobie chętnie wciągnął :) Właściwie jedyne co myślałem wziąć to klawiaturkę jakąś (wyszstkie rozgrabili, zanim łaskawie mail z hasłem doszedł), myszki - własciwie nie wiem po co by mi była kolejna, ale mógłbym wziąć, podkładki pod mysz - jak zrobię przemeblowanie i zaczne korzystac z kompa przy biurku to sie przyda. Ewentualnie moge pomyślec o odtwarzaczach mp3, tylko, że narazie jestem w połowie drogi do nich :) a jak narazie nie mogę się zebrać na zamówienie czegoś, mógłbym wziąć jeszcze jakieś słuchawki gdyby nie to, że mam łącznie z 6-7 par działających całkiem sympatycznych + 2 pary bardzo dobrych, tylko z kabelkiem do połatania :), więc narazie to bym się chyb an apopierdółkach skupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 11:54, Ali G napisał:

dostalem gadzety z KG i nic nie pacilem za wysylke :]


No cóż, swoje nagrody zamówiłem nieco później, bo dopiero tydzień po starcie klubu, więc przyjdzie mi "trochę" poczekać :/. Co do nowych nagród - jak dla mnie to są gadżety, dla ludzi mniej zasobnych punktowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jutro sie dowiemy za ile pójdzie ta dość ciekawa i wartościowa aukcja z EK, a do aukcji Infernala mogli chociaż dać jakieś zdjęcie w normalnej jakości, bo albo u mnie się coś walnęło albo wygląda tak, że woła o pomstę do nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:29, kordzio1 napisał:

No jutro sie dowiemy za ile pójdzie ta dość ciekawa i wartościowa aukcja z EK, a do aukcji
Infernala mogli chociaż dać jakieś zdjęcie w normalnej jakości, bo albo u mnie się coś walnęło
albo wygląda tak, że woła o pomstę do nieba :)

U mnie jest wyświetlane poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:29, kordzio1 napisał:

No jutro sie dowiemy za ile pójdzie ta dość ciekawa i wartościowa aukcja z EK, a do aukcji
Infernala mogli chociaż dać jakieś zdjęcie w normalnej jakości, bo albo u mnie się coś walnęło
albo wygląda tak, że woła o pomstę do nieba :)

miniaturka - faktycznie, ale otwarte w osobnym oknie - OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować