Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 08:03, Melchah napisał:

> Problem w tym że to nie ja odbierałem :/
A tymczasem w regulaminie jest chyba fragment, że otwierać trzeba przy dostawcy paczki... Kiepsko
Cię widzę z tą reklamacją nagrody.

Regulamin czytałem, ale liczę na ich uczciwość. Jak do tej pory wszystkie nagrody i gry dostawałem w nienagannym stanie, aż do tej pory:/. Jednak łatwo się nie poddam, zbyt długo czekałem na start kompani, a ta kierownica marzyła mi sie juz od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak łatwo się nie poddam, zbyt długo czekałem na

Dnia 09.09.2007 o 17:39, Mychaa napisał:

start kompani, a ta kierownica marzyła mi sie juz od roku.

Spokojnie - w "magazynku" ;) Cenegi pewnie poniewiera się kierownica bez pedałów i kabelków ;p więc bez kłopotu powinni te reklamację uznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Cenega = wielki bull shit, a dlaczego? dlatego że jej polonizacje gier są bezsensowne, tak jak bezsensownym jest kompania graczy...Cenedze mówimy NIE! Po tym jak spiepszyła polonizację Far Cry''a nie zamierzam kupowa od niej żadnego produktu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz... każdemu zdąża się błęndy człowiek to nie maszyna. Wtedy gdy cenega wydała Far Cry nie była jeszcze na tyle doświadczonym studiem, ale po 4 latach wszystko się zmieniło Cenega robi coraz lepsze i bardzo dobre polonizacje czasami nawet przerasta CDP. Powiem krótko z nowymi patchami do FC wyszło wszystko super i tak jest też z nowymi grami które wydaje cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:48, Carl92 napisał:

Przesadzasz... każdemu zdąża się błęndy człowiek to nie maszyna. Wtedy gdy cenega wydała Far
Cry nie była jeszcze na tyle doświadczonym studiem, ale po 4 latach wszystko się zmieniło Cenega
robi coraz lepsze i bardzo dobre polonizacje czasami nawet przerasta CDP. Powiem krótko z nowymi
patchami do FC wyszło wszystko super i tak jest też z nowymi grami które wydaje cenega.



CDP przynajmniej jakoś po ludzku wydaje te gry czego nie można powiedzie o Cenedze, zresztąCenega była już znanym dystrybutorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:55, bartez743 napisał:

CDP przynajmniej jakoś po ludzku wydaje te gry czego nie można powiedzie o Cenedze, zresztąCenega
była już znanym dystrybutorem...


A co według Ciebie znaczy po ludzku?

A co do Twojego zarzutu, to takie polonizjacje jak Dreamfall, Space Rangers 2 czy Bard''s Tale pozwalają uznać, że polonizacje Cenegi stoją na bardzo wysokim poziomie. A ostatnio wogóle mają więcej gier, które mnie ciekawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:55, bartez743 napisał:

CDP przynajmniej jakoś po ludzku wydaje te gry czego nie można powiedzie o Cenedze, zresztąCenega
była już znanym dystrybutorem...

Po ludzku? :D tzn. jak? a Cenega wydaje po zwierzęcemu? :)
Jedna i druga firma wydaje gry w dobrej jakości, choć niektóre rzeczy to raczej kwestia gustu - np. kolorystyka EKN...


Widać, że wszystkim się spodobały długopisy SH, bo już ani 1 nie ma, dobrze, że wziąłem 1 niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:12, bartez743 napisał:

CDP ma kolorowe instrukcję, ładne pudełko i takie tam...tak tak, cenega nie wydaje ich po zwierzęcemu,
ci którzy pracują w cenedze to zwierze....


W żadnej grze, ani z CDP, ani z Cenegi nie mam kolorowej instrukcji. A w Twojej dalszej wypowiedzi nie ma żadnych konkretów.

A swoją drogą jeśli chcesz porównywać Cenegę do CDP to może w tym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&u=6221

Zanim obu nas tu zbanują.

A żeby do końca nie był off -topic. Wolę Klub Gracza niż WPLN''y. Tych drugich mam już 40 i sobie leżą... i się kurzą... Gry lepiej kupować w odpowiednich sklepach, a wtedy jest dużo taniej. A w klubie gracza za zebrane dotąd punkty przynajmniej mogę dostać jakąś nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:39, Mychaa napisał:

Regulamin czytałem, ale liczę na ich uczciwość. Jak do tej pory wszystkie nagrody i gry dostawałem
w nienagannym stanie, aż do tej pory:/. Jednak łatwo się nie poddam, zbyt długo czekałem na
start kompani, a ta kierownica marzyła mi sie juz od roku.

Pozostaje liczyć na ludzki odruch. Nie dziwię Ci się, człowiek się nakręci, zależy mu na czymś a tu w paczce przychodzi katastrofa zamiast wymarzonego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne, to tak jakby wypominac błąd swojemu koledze przez całe życie. Do Far Cry`a powstało kolejne (podobno lepsze, ale jak dla mnie stare jest lepsze) spolszczenie, czego dowodiz ich staranie się o lepszy produkt. Że co? Masz to gdzieś, bo polonizacja ci się nie podoba? Masz pecha, akurat Cenega wydaje mnóstwo dobyech gier, jeżelu wzywasz do bojkotu firmy i nie chcesz kupowac ich produktów... to nie kupuje, nitk się nie rozpłacze. Tylko Ty na tym stracisz, nie grając w hity, bo CDO wydał ostatnio tylko jednągrę wartą uwagi- Company of Heroes i wyda jeszcze jedną, World in Conflict. Cenega, wyda więcej hitów, już sam Bioshock i Assassin Creed mówią za siebie. Bądź mężczyzną i nie wypłakuj się wszystkim, jak to Ci polonizcja w Far Cry`u przeszkadzała. Mi n p. przeszkadza twoja wypowiedź, ale jakoś nikomu się nie wypłakuję po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo brakuje statusu przesyłki z Kompanii gracza - nie wiem czy zamówiony gadżet został już wysłany, jeżeli tak to jaki jest numer nadania (abym mógł monitorować stan przesyłki i umówić się z kurierem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 10:53, Darek Jedi napisał:

Mi bardzo brakuje statusu przesyłki z Kompanii gracza - nie wiem czy zamówiony gadżet został
już wysłany, jeżeli tak to jaki jest numer nadania (abym mógł monitorować stan przesyłki i
umówić się z kurierem).

hehe, z kurierem możesz się umówić codziennie ;) - z tego co ludziska na forum piszą to Cenega wysyła pocztą więc jak masz znajomego listonosza (doręczyciela)... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:12, bartez743 napisał:

ci którzy pracują w cenedze to [...]

Nic nie usprawiedliwia obrażania ludzi, bez względu na to gdzie pracują. -1 do statusu. Liczę na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z osób, która nie dostała maila, że nagroda zostanie wysłana tą nagrodę już otrzymała? Zaczynam się niepokoić, a Cenega na maile nie odpisuje... Oj, chyba będę musiał zadzwonić, choć to zaczyna wyglądać niepoważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poszedł Oblivion za 626 punktów, a niewiele brakowało i bym go zgarnął, no ale niestety drobny błąd taktyczny :)i użytkownik Rick zgarnął nagrodę, za którą moze mu sie i tak 15p. zwrócić.
A mi dzisiaj doszedł z Allegro Warhammer Mark of Chaos, trzeba przyznać, że wydanie samej gry bardzo przyzwoite jak dla mnie, a z sama grą trzeba do nowego sprzętu poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 14:28, Arclight napisał:

Czy któraś z osób, która nie dostała maila, że nagroda zostanie wysłana tą nagrodę już otrzymała?


Ja. Zamówiłem, żadnego potwierdzenia nie otrzymałem, ale dziś wszystko doszło. Wrzucam zdjęcia.

http://img250.imageshack.us/img250/1892/img1889ih1.jpg

http://img250.imageshack.us/img250/1672/img1890ye9.jpg

20070910154227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 15:40, kordzio1 napisał:

No i poszedł Oblivion za 626 punktów, a niewiele brakowało i bym go zgarnął, no ale niestety
drobny błąd taktyczny :)i użytkownik Rick zgarnął nagrodę, za którą moze mu sie i tak 15p.
zwrócić.


Prawie mi krew popsułeś, bo domyślałem się, że jak zostanie 30 sekund do końca ktoś na pewno złoży ofertę, ale chyba się udało.

20070910154357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 15:44, rick90 napisał:

> No i poszedł Oblivion za 626 punktów, a niewiele brakowało i bym go zgarnął, no ale niestety

> drobny błąd taktyczny :)i użytkownik Rick zgarnął nagrodę, za którą moze mu sie i tak
15p.
> zwrócić.

Prawie mi krew popsułeś, bo domyślałem się, że jak zostanie 30 sekund do końca ktoś na pewno
złoży ofertę, ale chyba się udało.

No udało, miałem zrobić trochę inaczej, no ale nie wyszło. Odświeżyłem stronę i zobaczyłem, że została 1 sek, a moja oferta jest najwyższa... a planowałem jeszcze ewentualnie 1 złożyć, w sumie szkoda, bo na samego obliviona kasy mi szkoda, aby sprawdzić, a tak bym miał nówkę, do tego z ładną monetką na półkę :D
Wcześniej planowałem złożyć 5 sekund przed końcem trochę wyższą ofertę, ale nie pamiętałem jak szybko działała strona, czy nie ma jakichs opóźnień i lekko spanikowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować