Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 19:27, Kathrinee napisał:

Co to jest ten "Złoty Strzał" w tej kompanii graczy?

Jak zbyt często będziesz tam zaglądać to wykorkujesz...
A tak poważnie to coś w rodzaju loterii. Na stronie Kompanii Graczy jest wyjaśnione jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 23:13, Mistic napisał:

Ale to chyba nie jest topic o kolejnym konkursie Cenegi >.<


Ależ skądże, to było a'' propos nagród od Creative''a, które są w sklepie KG. Bo może się okazać, że zamiast wydawać je w Kompanii na X-Fi, lepiej wziąć udział w ich konkursie (wybrnąłem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś pamięta jeszcze promocję KK gdzie do zgarnięcia były słuchawki. Ja swoich długo nie otrzymywałem, w wakacje nie miałem czasu zainteresować sie sprawą. Korzystając z formularza na stonce Cenegi napisałem maila w sprawie. Na drugi dzień przyszła odpowiedź z prośbą o przesłanie maila z potwierdzeniem przyznania nagrody. Oczywiście zrobiłem o co mnie proszono i po bodajże trzech dniach zapukał do drzwi listonosz ze słuchawkami w reku. Duży plus dla Cenegi za szybkie załatwienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:25, boogie85 napisał:

Duży
plus dla Cenegi za szybkie załatwienie sprawy.

...czyli czasem coś im się uda szybko załatwić. Ja też jestem zaskoczony szybkością wysyłki - karta muzyczna już zainstalowana w kompie - daje takiego kopa, że domownicy bluzgają na mnie ;)
Słuchawki (Creative) też już przysłali, ale nie miałem czasu ich odebrać z miejsca przesyłki. Może zatrudnili jakąś firmę zewnętrzną do obsługi przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noż jasna cholera! Wygrałem w aukcji The Elder Scrolls IV: Oblivion za 626 punktów a oto co dzisiaj mnie spotkało. Przychodzę ze szkoły i widzę kopertę wielkości pudełka z grą. Szybko ją chwyciłem jednak od razu nie poczułem pudełka. Po rozpakowaniu okazało się, że w środku jest... znaczek Speed link! No Oni chyba sobie jaja robią!

Jeszcze w dodatku, w środku był list, w którym na końcu napisali: " W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy podać:(...)". Zaraz zgłaszam reklamację bo to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:57, rick90 napisał:

Noż jasna cholera! Wygrałem w aukcji The Elder Scrolls IV: Oblivion za 626 punktów a oto co
dzisiaj mnie spotkało. Przychodzę ze szkoły i widzę kopertę wielkości pudełka z grą. Szybko
ją chwyciłem jednak od razu nie poczułem pudełka. Po rozpakowaniu okazało się, że w środku
jest... znaczek Speed link! No Oni chyba sobie jaja robią!

Jeszcze w dodatku, w środku był list, w którym na końcu napisali: " W zgłoszeniu reklamacyjnym
prosimy podać:(...)". Zaraz zgłaszam reklamację bo to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie!

To chyba dobrze, że w ostatniej sekundzie mnie przebiłes ; ) obliviona w końcu kupiłem na Allegro, teraz czekam na przesyłkę i ... na moment kiedy kupie nowego kompa :)
Dziś przyszedł do mnie długopis SH4, fajny, tylko szkoda, że czarny, a nie niebieski wkład ma, ale trudno i tak nieźle się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 15:05, kordzio1 napisał:

To chyba dobrze, że w ostatniej sekundzie mnie przebiłes ; )


Ehhh... nie pomagasz mi...:P Zobaczymy teraz z jakim profesjonalizmem rozwiążą tą sprawę. W sumie to koperta kosztowała ich więcej jak ten znaczek. I teraz wisi mi to, znaczek zatrzymuję jako rekompensatę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:09, rick90 napisał:


> To chyba dobrze, że w ostatniej sekundzie mnie przebiłes ; )

Ehhh... nie pomagasz mi...:P Zobaczymy teraz z jakim profesjonalizmem rozwiążą tą sprawę. W
sumie to koperta kosztowała ich więcej jak ten znaczek. I teraz wisi mi to, znaczek zatrzymuję
jako rekompensatę :P


Śmiesznie będzie jak ktoś spodziewający się znaczka dostanie... EK Obka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:09, rick90 napisał:

> To chyba dobrze, że w ostatniej sekundzie mnie przebiłes ; )

Ehhh... nie pomagasz mi...:P Zobaczymy teraz z jakim profesjonalizmem rozwiążą tą sprawę. W
sumie to koperta kosztowała ich więcej jak ten znaczek. I teraz wisi mi to, znaczek zatrzymuję
jako rekompensatę :P

Pewno na poczcie za..pożyczyli Oblivionka ;)
To i tak dobrze że nie dostałeś jak ten koleś co wybrał kierownicę a dostał same pedały...
Jak by dotarło pudełko bez gry w środku to dopiero byłby zonk. Pewno twojego Obliviona dostał ktoś co zamówił znaczek - ktoś się musiał pomylić przy adresowaniu kopert... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.09.2007 o 15:11, boogie85 napisał:

Śmiesznie będzie jak ktoś spodziewający się znaczka dostanie... EK Obka xD


No właśnie, jest też taka możliwość, tylko że w tym wypadku śmiesznie będzie dla gościa, który dostanie Obliviona a nie dla mnie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nagrody są "do odtworzenia" napewno na stanie mają nie jeden znaczek i obliviona w magazynie. Będzie dobrze ale bez walki się nie obędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:15, Evil Khan napisał:

Na szczęście nagrody są "do odtworzenia" napewno na stanie mają nie jeden znaczek i obliviona
w magazynie. Będzie dobrze ale bez walki się nie obędzie :)

No akurat znaczek to pikuś, podejrzewam, że ten co dostał obliviona, nie będzie pisał maili, że mu nie tą nagrodę przysłali.
rick90
Ja bym na twoim miejscu juz wykonał z 10 telefonów i 20 maili wysłał, pytając się kulturalnie gdzie jest k..urde mój obek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:15, Evil Khan napisał:

Na szczęście nagrody są "do odtworzenia" napewno na stanie mają nie jeden znaczek i obliviona
w magazynie. Będzie dobrze ale bez walki się nie obędzie :)


No właśnie problem w tym, że to była Edycja Kolekcjonerska Obliviona, a one maja to do siebie, że są limitowane... no i teraz właśnie pojawia się pytanie: Czy zatrzymali sobie jeszcze kilka egzemplarzy? Czy pomylili nagrody? Czy pomylili nadawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie byłoby na pewno lepiej, gdyby jeszcze jakieś mieli, ew. pomylili się i wysłali znaczek a EK gdzieś leżało... :-P
Bo jak nie mają, to zaproponują Ci Obka normalnego, ew. zwrot punktów (choć na to bym tak mocno nie liczył). Zaczynam się cieszyć, że kamera doszła do mnie cała, nieuszkodzona i w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.09.2007 o 15:20, kordzio1 napisał:

Ja bym na twoim miejscu juz wykonał z 10 telefonów i 20 maili wysłał, pytając się kulturalnie
gdzie jest k..urde mój obek :)



20 maili już poszło, telefon mi jutro doładują więc i będzie 10 telefonów. Zresztą pisząc maile za każdym razem dodawałem: "Wiem, że nie jestem jedyna osobą, która została tak przez państwa potraktowana". Mam nadzieję, że ten kto myli przesyłki wyleci z pracy i to na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować