Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Mam do ciebie pewne pytanie. Możesz powiedzieć, kiedy w Kompani Graczy pojawią się nowe gry i gadżety do kupienia za punkty? Chyba, że nie możesz podać takiej informacji? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:37, Robak 007 napisał:

Mam do ciebie pewne pytanie. Możesz powiedzieć, kiedy w Kompani Graczy pojawią się nowe
gry i gadżety do kupienia za punkty? Chyba, że nie możesz podać takiej informacji? ;p


Kompania o totalnie nie moja działka. Wiem tylko, że w raz z nowym rokiem sa nowu umowy, partnerzy itd. Po prostu trzeba często odwiedzać stronę KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:59, Vojtas napisał:

Ja widzę obecnie całkowity rozkład konsulatów. Konsulowie albo znikają, albo odpowiadają
raz na ruski rok - i to chyba z nudów.

Część z tych ludzi, którzy byli i zniknęli chyba zdała sobie sprawę, że w starciu z klientem nie mają szans. Co innego jako PRowiec telefony odbierać i ewentualnie dzwonić do jakichś oficjeli z innych firm, obmyślać w zaciszu swojego gabinetu plany i strategie działań, a co innego spotkać się oko w oko z rozsierdzonym - nie raz i nie dwa - tłumem. W końcu nikt tu jednak pączków nie obiecywał, prawda? ;) I tak wychodzą z tego obronną ręką. Przestają odpowiadać i znikają jak kamfora. Lekko i bezboleśnie. A taki kolo to jednak musi mieć charakter i na klatę brać różne rzeczy. Ja bym na przykład nie brał, ale świadomy swoich słabości nie pchałbym się do takiej funkcji.

Tylko akne daje radę moim zdaniem. Zresztą widać też jej zaangażowanie po ilości stron w konsulacie. Cała reszta to (była) cienizna.

Dnia 09.02.2009 o 12:59, Vojtas napisał:

> a że Cenega jest równie dużym wydawcą co CDP - czyli jednym z największych u
> nas - przydałby się konsul.

Pytałem o to kiedyś Spaykusa - poinformował mnie, że to nie od Gram.pl zależy i oni nie
widzą żadnych przeciwskazań. Nie rozumiem, czy konsul przychodzi na zaproszenie, czy
ma się sam zgłosić. A może dostaje stanowisko, gdy zgłosi się w tej samej chwili, w której
Gram.pl wyśle zaproszenie?

Jak nie od gram.pl to nie wiem od kogo może to zależeć. Ich strona, ich forum, ich wola. Prezydent? Oby nie, bo nie liczyłbym na obecnego - wetoman. Sprawa przegrana na starcie. Pozostaje widzimisię, ale też nie wiadomo dokładnie kogo. Może w butelkę grają i na kogo padnie?

Możemy się tak jeszcze wyzłośliwiać, ale chyba dosyć tego offtopu :). Przyznać jednak muszę, że kiedy zaglądam do działu konsularnego i widzę niektóre upadłe tematy to tryb sarkazmu sam mi się załącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 23:06, natanadler napisał:

> Mam do ciebie pewne pytanie. Możesz powiedzieć, kiedy w Kompani Graczy pojawią się
nowe
> gry i gadżety do kupienia za punkty? Chyba, że nie możesz podać takiej informacji?
;p

Kompania o totalnie nie moja działka. Wiem tylko, że w raz z nowym rokiem sa nowu umowy,
partnerzy itd. Po prostu trzeba często odwiedzać stronę KG

Widziałem że będzie CD-Action - stety/niestety zamówiłem prenumeratę w programie 5PLUS (bo nie miałem pomysłu co wybrać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:59, natanadler napisał:

Tutaj wszystko zależy od ustaleń między firmami na górze. Nie mam oficjalnego konsula,
ale staram się pomóc jak mogę.


W to nie wątpię. Góry mogły by przestać się kłócić i choćby w takich drobnych sprawach pójść na ustępstwa. Gram to wielkie community i póki co daleko większe niż Kompania - której, życzę jak najlepiej i wiem, że będzie ewoluowała ku lepszemu.

Powinieneś być oficjalnie konsulem Cenegi i tak odwalasz tą robotę nieoficjalnie - dla Cenegi byłby to tylko zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 00:25, Melchah napisał:

W końcu nikt tu jednak pączków nie obiecywał, prawda? ;)


Prawda. Dlatego najlepiej do takich zadań wysyłać jakichś stażystów albo innych asystentów, by później można było się ich pozbyć nie mając przy tym wyrzutów sumienia. Całkiem to sprytne.

Dnia 10.02.2009 o 00:25, Melchah napisał:

Przestają odpowiadać i znikają jak kamfora. Lekko i bezboleśnie. A taki kolo to jednak
musi mieć charakter i na klatę brać różne rzeczy. Ja bym na przykład nie brał, ale świadomy
swoich słabości nie pchałbym się do takiej funkcji.


No tak, ale nie wszyscy mają wyjście. W EA jest o tyle dobrze, że ze społecznością najczęściej idzie na noże. :D Trudno więc mieć do siebie pretensje. Szkoda prądu na tłumaczenia, gdy wiesz, że to i tak nic nie da (tudzież skutek będzie marny).

Dnia 10.02.2009 o 00:25, Melchah napisał:

Tylko akne daje radę moim zdaniem. Zresztą widać też jej zaangażowanie po ilości stron
w konsulacie. Cała reszta to (była) cienizna.


No tak, ale żeby coś brać na klatę, trzeba mieć jeszcze poparcie przełożonych - w EA to wygląda tak: "Tomek, załatw to po prostu". Zero konkretow, zero wsparcia, zero polityki. Niekompetencja pijarowska mnie po prostu rozwala...

Dnia 10.02.2009 o 00:25, Melchah napisał:

Jak nie od gram.pl to nie wiem od kogo może to zależeć. Ich strona, ich forum, ich wola.
Prezydent? Oby nie, bo nie liczyłbym na obecnego - wetoman. Sprawa przegrana na starcie.
Pozostaje widzimisię, ale też nie wiadomo dokładnie kogo. Może w butelkę grają i na kogo
padnie?


Wygląda to tak, jakby po prostu wszyscy zajmowali się czymś innym - a to co rozgrzebane musi poczekać na lepsze czasy. Tak czy siak coś/ktoś ucierpi, bo pracownicy się nie sklonują - a zauważyłem, że coraz mniej ich...

Dnia 10.02.2009 o 00:25, Melchah napisał:

Możemy się tak jeszcze wyzłośliwiać, ale chyba dosyć tego offtopu :).


E tam. ;) Żeby nie było już tak zupełnie offtopic: nienajgorszym pomysłem, byłby osobny konsul od Kompanii Graczy. Bo Natanadler zajmuje się głównie sklepem I guess?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 10.02.2009 o 14:01, Vojtas napisał:


E tam. ;) Żeby nie było już tak zupełnie offtopic: nienajgorszym pomysłem, byłby osobny
konsul od Kompanii Graczy. Bo Natanadler zajmuje się głównie sklepem I guess?


Dokładnie. Sklep to 99% moje obowiązki. Z kompania mogę pomóc jeśli coś wiem. Czasami się dopytam. Oczywiście zawsze staram się znaleźć odpowiedź na zadawane pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 09:22, Melchah napisał:

> Nie wiem, nie ja ustalam wersje językowe. Mogę się podpytać, ale nie obiecam, że
dam
> Ci satysfakcjonującą odpowiedź.
Dobra, dzięki. Poczekam.


Niestety w związku z innymi dużymi projektami, na których skupiła się lokalizacja SF jest z napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć natanadler, chciałbym się zapytać czy masz może jakąś możliwość aby dowiedzieć się coś na temat mojej zamówionej myszki - Razer Krait.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:43, Sido15 napisał:

Cześć natanadler, chciałbym się zapytać czy masz może jakąś możliwość aby dowiedzieć
się coś na temat mojej zamówionej myszki - Razer Krait.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)


super a może coś więcej? jakiś mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Właśnie przeczytałem regulamin (wreszcie!!!) KG i zauważyłem, że na wysyłkę przeznaczone jest ok. 30 dni. A w przypadku prenumeraty czasopism jak jest? Przychodzą z 30-dniowym opóźnieniem?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:40, junior17 napisał:

Witaj!
Właśnie przeczytałem regulamin (wreszcie!!!) KG i zauważyłem, że na wysyłkę przeznaczone
jest ok. 30 dni. A w przypadku prenumeraty czasopism jak jest? Przychodzą z 30-dniowym
opóźnieniem?

do mnie docierają 1-2 tygodnie po premierze czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:40, junior17 napisał:

Witaj!
Właśnie przeczytałem regulamin (wreszcie!!!) KG i zauważyłem, że na wysyłkę przeznaczone
jest ok. 30 dni. A w przypadku prenumeraty czasopism jak jest? Przychodzą z 30-dniowym
opóźnieniem?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam


Prenumeraty wysyła wydawnictwo a nie nasza kompania. Wysyłają oni jako nasz partner. Staramy się, aby klient dostał najbliższy (czytaj następny w kolejności wydania) egzemplarz czasopisma. Czyli zamawiając na koniec stycznia, powinieneś dostać najbliższy numer, który wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem dokladnie miesiac temu na kompanii takie sciereczki do monitora, plyt, itp, i mi do tej pory nie wyslali, wysylalem do nich kilka maili ale na zaden nie odpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 18:09, Lukasz924 napisał:

ja zamowilem dokladnie miesiac temu na kompanii takie sciereczki do monitora, plyt, itp,
i mi do tej pory nie wyslali, wysylalem do nich kilka maili ale na zaden nie odpisali



moje dane to

nick: Sowa

Login: lukasz924@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler -> moglbym prosic o to samo (tzn o sprawdzenie co sie dzieje z "moim" Razerem Diamondback 3G)? mail to garett1malpawp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:15, Garett napisał:

natanadler -> moglbym prosic o to samo (tzn o sprawdzenie co sie dzieje z "moim" Razerem
Diamondback 3G)? mail to garett1malpawp.pl


Panowie super, ale już wielokrotnie pisałem jak jest jakiś problem piszcie to w mailu z podanymi danymi itd. Ja nie czytam w myślach a w kompanii nie mamy waszych nickow z gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 20:58, dominikańczyk napisał:

Mam pytanie: da się jakoś za punkty w Kompanii zamówić prenumeratę jakiegoś pisma? Bo
mnie by to interesowało ;)



Nie da się, przynajmniej narazie.

Ja mam już 310pktów, kupię The Shielda (80pktów) i Kod Da Vinci (100pkt) i się zrobi ładna sumka 490pktów. Moim celem jest myszka Razer Krait za 900pktów i mam takie pytanie. Czy ta myszka warta jest tych punktów czy lepiej zbierać dalej na wyższy model Razera? Za 1200 pktów dają Diamondback 3G a za 1400 DeathAddera. Te modele warte są dozbierania czy ten Krait mi wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę nie do odrzucenia: Oddam konto na gramie z ok 190wpln w zamian za 200 punktów do Kompani Graczy:P
Tudzież mam nową grę, nie rejestrowana za która bedzie sie mialo 22wplny i moge to zamienic na te 25pkty w kompani. Chętni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować