Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 16:53, Kompania_G napisał:

bo Kompanią Graczy zajmuje się tylko jedna osoba


Eh, rozumiem. Czy jest w takim razie szansa, że po otrzymaniu kodu na Resident Evil 5 Gold Edition dostanę dodatkowy kod przez to, że straciłem bonus na podwójną ilość punktów przez opóźnienie, a wysłałem dowód zakupu na tydzień przed upływem 30 dni od premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LESZ3u - niestety nie prowadzimy teraz rekrutacji, a szkoda, bo pomoc by sie przydala, mozna sie zglosic do nas na pratyki (bezplatne) - minimum 20 godzin w tygodniu w naszym biurze w Warszawie, zgloszenia na maila praktyka@cenega.pl

Czerwonymistrz - jak bedzie za malo punktow to prosze sie upomniec, jezeli z naszej winy bylo opoznienie to oczywiscie dodamy brakujace punkty

luzac - nawet nie wiedzialem, ze niektore kody do GOL nie dzialaja, prosimy wyslac maila, to wyslemy inny kod (mamy ich pewna pule), a niedzialajace zglosimy do GOLa i pewnie otrzymamy nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile by trzeba było czekać na kody do Episodes po przesłaniu numeru zamówienia ze sklepu C.? Tydzień temu wysyłałem też zgłoszenie odnośnie brakujących 60 pkt za Fallout 3 Goty (200 zamiast 260). Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 11:03, igor8472 napisał:

A ile by trzeba było czekać na kody do Episodes po przesłaniu numeru zamówienia ze sklepu
C.? Tydzień temu wysyłałem też zgłoszenie odnośnie brakujących 60 pkt za Fallout 3 Goty
(200 zamiast 260). Z góry dzięki.


standardowo wysylamy kody raz w tygodniu, czyli w zaleznosci jak sie trafi czas oczekiwania to 1-7 dni

Mamy pewne opoznienie w odpowiedzi na maile, na wszystkie zgloszenia odpowiemy, Cena Fallout GOTY juz poprawiona, a jak cos brakowalo to prosze sie upomniec i zwrocimy na pewno punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 14:56, Tyler_D napisał:

Nie jestem co prawda przedstawiecielem Kompanii ale mam kilka gier z Premium Games zarejestrowanych
i za każdą dostałem po 70 punktów.


Hyh mam 25 czyli po prostu przepakowanka z premierówki. Czeka mnie pisanie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 11:27, igor8472 napisał:

Wszystkie kody zniżkowe na preordrey działają.

To właśnie chciałem usłyszeć, dzięki :P. Będę mógł wykorzystać kod na Red Dead Redemption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś czeka, tak jak ja, ponad dwa tygodnie na wygenerowanie kodów do rejestracji gier konsolowych? Wysłałem trzy rachunki, pierwszy 12 kwietnia na 3 gry, i dwa rachunki 20 kwietnia. Dostałem kod tylko do jednej gry za która rachunek wyslalem 20.04, a kod i tak nie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 20:46, In_The_End napisał:

Łał dostałem 50 punktów z okazji mojej rocznicy rejestracji w kompani gracza:D Świetny
bonus.


Ja też takowy dostałem , Cenega zaskakuje oczywiście pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 20 kwietnia wszystkie kody rejestracji konsol zostały wysłane, jeżeli ktoś takiego kodu nie otrzymał, a wysyłał maila przed 20 kwietnia, to proszę o wysłanie maila z prośbą o rejestrację jeszcze raz

mamy małe opóźnienia z wysyłką kodów i odpowiedzią na maile, przepraszam Was bardzo, ale jak już wcześniej wspominałem jednoosobowo prowadzę Kompanię (czasem tylko pomaga mi praktykant), a dodatkowo ostatnio miałem parę dni urlopu w związku z wyjazdem do Prypeci - służbowo z konkursu S.T.A.L.K.E.R. - dlatego proszę o wyrozumiałość, na pewno odpowiem na wszystkie maile i każda sprawa zostanie rozpatrzona, jeżeli kogoś pominę to z góry przepraszam i wtedy proszę się oczywiście przypomnieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować