Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowe wydania gry Mafia II w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

32 postów w tym temacie

To będzie świetna gra.
Mam nadzieje że jednak dystrybucja PL odpuści sobie polonizację nawet kinową. No chyba że dadzą wybór ale słyszałem u nas będzie sprzedawana tylko i wyłącznie w PL wersji bez możliwości wyboru.

podejmowane decyzje będą miały swoje konsekwencje prowadzące do jednego z kilku różnych zakończeń.
Z tego co czytałem podobno zrezygnowano z kilku i będzie tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że nie ma jeszcze podanych wymagań sprzętowych ktos kto ma geforce 6600 durona 1,8 i 512 mega ramu mógłby potem czuć się oszukany hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd projekt zaczyna traktować graczy pc jako drugiej kategorii, przepraszam jako klient mam brawo kupić grę na tą platformę z dostępnych na jakiej mi się gra wygodniej. Nie kupię konsoli bo dystrybutor nie chce wydać na pc. Radzę to zmienić.W końcu w tym kraju wiele osób gra na komputerach więc cd projekt morze tylko na tym stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 18:58, gracz200 napisał:

Cd projekt zaczyna traktować graczy pc jako drugiej kategorii, przepraszam jako klient
mam brawo kupić grę na tą platformę z dostępnych na jakiej mi się gra wygodniej. Nie
kupię konsoli bo dystrybutor nie chce wydać na pc. Radzę to zmienić.W końcu w tym kraju
wiele osób gra na komputerach więc cd projekt morze tylko na tym stracić...

Mafię II będzie wydawać na 100% Cenega.
Stan na dziś: Cenega nie potwierdziła tego oficjalnie = nie jest znana cena i sposób lokalizacji, więc nie odpaliliśmy pre-ordera na PC.
Ale jak tylko Cenega poda do publicznej informacji te dane, to pre-order na PC u nas będzie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni zrobić kolekcjonerkę z tommy gunem albo gangsterskim kapeluszem w sam raz do prochowca;p a co do ceny...gdy kupuję grę to chcę by miała multi a gdy go nie ma to...ale ja nic nie sugeruję;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:14, Citkowsky napisał:

Cenega? Yeah, tak jak myślałem.

Oni wydają w Polsce gry 2K Games. No i dostałam od nich kalendarz Mafia II :)
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=378724&n=178
Kalendarz zajefajny, szczegóły we wpisie.

Dnia 02.04.2010 o 19:14, Citkowsky napisał:

Cena gry na PC to pewnie w okolicach 110zł będzie tak przypuszczam/

A ja strzelam pomiędzy ceną sugerowaną 99,90 a 139,90 (czyli u nas cena dla klienta pomiędzy 79,90 a 119,90), raczej górna granica, ale może być miła niespodzianka.
Polonizacja raczej kinowa, skoro nawet Risen był kinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:09, Kaucz napisał:

Musi mieć język Polski. U mnie parę osób z rodziny chce zagrać i nie znają hamerykańskiego.
Chce napisy i już.



W wersji konsolowej?
Umarł w butach, nic się nie da zrobić. Cenega NIE LOKALIZUJE gier na PS3/X360.
W przypadku wersji pecetowej można się raczej tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:58, Krzych_Ayanami napisał:

W wersji konsolowej?
Umarł w butach, nic się nie da zrobić. Cenega NIE LOKALIZUJE gier na PS3/X360.
W przypadku wersji pecetowej można się raczej tego spodziewać.

Wspaniale ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nad czym tu ubolewać??
Znając Cenegę polonizacja będzie na marnym poziomie i pewnie tak jak z Risenem i innymi grami Polskie wersje nie będę działały z patchami lub DLC.
Do dziś problem na PS3 z Falloutem 3 PL nie został naprawiony, trofea nadal nie współpracują z Polską wersją.
Dziwi mnie biadolenie o wspieraniu rynku Polskiego patrząc na to jaki jest poziom dystrybucji i lokalizacji w Polsce.

Lepiej grać po angielsku i mieć spokój. Ja od jakiegoś czasu kupuję wydania i wersje angielskie i nigdy nie miałem problemów z żadnymi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Dlatego rozważam ciągle zakup gry na amazonie:) Z taką grą przynajmniej nie będzie najmniejszych problemów z DLC itp. Ale to do premiery jeszcze kupa czasu i pewnie dużo się jeszcze wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować