Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zestaw map do Modern Warfare 2 niezwykle popularny

38 postów w tym temacie

Dobrze podsumowany news... naprawdę szkoda kasy na taki zestawik... nawet gdyby MW 2 była jedyną grą w jaką gram to bym nie kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli można śmiało powiedzieć o tym, że mapy na PC będą płatne... I nic tego nie zmieni. Jak dobrze sprzedaje się na konsoli to i dobrze się sprzeda na komputerach. Kto chce niech gra, nie wiem czy kupię. Ale jak naprawdę nie będę miał co robić to może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę! *szok!* To się tak dobrze sprzedaję? ()_()

A tak na serio to ma ktos od dzisiaj problemy ze znalezieniem gry (xbox) odkąd wyszła ta paczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapy opadają... I teraz tylko tych ciuli producentów utwierdzili w przekonaniu, że gracz jest frajer - za gówno kasę wyłoży. Dobra, ja rozumiem że komuś może się podobać multi w CoD (chociaż jak dla mnie to byle lama może tam być pro w wynikach spamując granatnikiem lub siedząc w kącie), ale nie rozumiem, jak można dać 1200 MSP za COŚ TAKIEGO. Cóż, na PeCety pewnie znajdzie się sposób na nielegalne wrzucenie tych map, więc pewnie są tego świadomi. I jest szansą, że udadzą troskę o klienta i udostępnią je za free. Raczej mała, ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 11:42, Damianuss1 napisał:

Stawiam skrzynkę piwa, że te mapki na PC będą za free :p.


Trzymam cię za słowo... XD Ale nie wierzę w to ze kiedyś się ona pojawi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Stawiam skrzynkę piwa, że te mapki na PC będą za free :p.

Po tym jak dobrze zeszły na "360" ? Nie ma szans na to. 2,5 mln xboxsowców dało się wydoić, teraz kolej na pstrójkowiczów i blaszki ;-) Cena z kosmosu, a ludzie i tak kupili... Smutne :/

ps. Pepsi przyhamowałbym jednak z nienawiścią - 2,5 mln. to owszem duża liczba, ale jak się weźmie pod uwagę ile "podstawki" zeszło na 360, to już takiego wrażenia nie robi... Zdecydowana większość jednak ten mappack olała ciepłym moczem. Nie wspomniałeś o tym, no ale wtedy nie mógłbyś napisać tej jakże "cool" puenty - "iksboksowcy dali sygnał że mozna ich doić do woli", prawda ? Xboxsów zeszło coś ponad 38 mln a wydoić się dało 2,5 mln graczy na tej konsoli. Także - wznieś się czasem ponad swoje fanbojstwo i zachowaj właściwe proporcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio 2.5 miliona ? ja patrzyłem kilka dni temu na ilość pobrań na xboxie i było jakieś 30 tyś :/ nie wiem... krótko mam xboxa.... może to była liczba ludzi którzy nie żałowali wydanej kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 11:42, Damianuss1 napisał:

Stawiam skrzynkę piwa, że te mapki na PC będą za free :p.


Przyjmuję zakład! Więc lepiej śmigaj już do sklepu bo nie ma szans, żeby na jakiejkolwiek platformie ukazały się one za free;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek, MOIM ZDANIEM, podstawowe mapy są bardzo, bardzo słabe. Mi się podobały dwie - airport i derail - reszta jest niegrywalna. To, brak dedyków i noobtuberzy zabiły multi w MW2. Dałbym mu jeszcze jedną szansę, gdyby te mapy były na PC za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra jest świetna to każdy(prawie) fan danego tytułu zakupi dodatkowe mapy urozmaicające rozrywkę - nie ważne ile by nie kosztowały xD smutne ale to prawda ... ja na przykład kupiłem wszystkie dostępne dodatki do gow''a 2 ;] (1600MSP all fronts collection-jedyna wadfa to taka ze malo polaków ma ten dodatek gdyż nie chce sie im obchodzic blokady regionalnej/człowiek chce kupić a nie może xD - choć to był moim zdaniem bardziej opłacalny zakup - więcej map ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od czasu do czasu w MW2, ale nie kupiłem tego mappacka. Jak będzie jakaś super promocja 50% to MOŻE kupię.

To coś powinno być sprzedawane za góra 400msp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam gramowiczów grających w MW2. "Noobtuberzy"? Na granatnik jest EXP do zdobycia i chyba większość (jeśli nie wszyscy) chcieli te punkty doświadczenia zdobyć. Poza tym jeśli ktoś jest noobem to nawet mu ten granatnik nie pomoże. Możemy posunąć się dalej i nazywać noobem kogoś, kto namiętnie używa snajperki żeby nas sprzątnąć z drugiego końca mapy. Relax ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Xboxsów zeszło coś ponad 38 mln a wydoić się dało

Dnia 08.04.2010 o 11:58, Lordpilot napisał:

2,5 mln graczy na tej konsoli. Także - wznieś się czasem ponad swoje fanbojstwo i zachowaj
właściwe proporcje...


Skad ty wziales te 38 mln, to naprawde nie wiem. Pare tygodni bylo o 25 mln, ale to jednak inna liczba, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 14:32, Valium napisał:

Skad ty wziales te 38 mln, to naprawde nie wiem. Pare tygodni bylo o 25 mln, ale to jednak
inna liczba, no nie?


Te 38 mln to liczba sprzedanych konsol X360, a 25 mln to ogólna liczba aktywnych graczy MW2 (na wszystkie platformy). Liczba aktywnych graczy nie jest równa liczbie sprzedanych kopii (K/D whores, konto "brata" etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2 to aktualnie jedyna gra w jaką gram na X360 od dobrych paru miesięcy, mapy kupiłem i mimo wysokiej ceny nie żałuje, bo wraz z patchem który wyszedł razem z mapami, gra nareszcie stała się grywalna, a lagi są sporadyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować