Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scenarzysta Crysis 2 krytykuje Modern Warfare 2

46 postów w tym temacie

Końcówka trochę przypomina mi newsa z cda. Co do Crisisa to chyba fabuła nie będzie taka zła skoro widać do tego takie przywiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis jedynka jak na grę FPP jakiejś tragicznej fabuły nie miała, ale jednak przyjemnie wciągała dzięki tym różnym możliwościom dojścia do celu. Warhead był jak dla mnie jeszcze ciekawszy, więc moim zdaniem ze spokojem można czekać na Crysis 2. I na to aż cena spadnie do bardziej ludzkiej (100 zł) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, oryginalny MW był/jest świetny, MW2 to imo porażka. Tak, kupiłem grę ale sprzedałem po jakimś dniu, już żadnego Coda nie kupie, bo ta seria robi się serią Simsów. A zakończenie dwójki to po prostu porażka w stylu, - hej urwiemy grę w połowie i wydamy jeszcze MW3 i wpadnie więcej kasy!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę to dobrą fabułę w dwójce...w jedynce praktycznie jej nie było: idziesz, strzelasz, chowasz się, biegniesz, strzelasz. Dwójce nic lepszego nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do uncherted 2 nie wiem, nie grałem, ale w sprawie MW2 się zgadzam. Czekałem z niecierpliwością na tą grę, głównie by zobaczyć jak pociągnąłem historię z cod4 i kompletnie się zawiodłem, zamiast sequela niezłego fpsa, dostałem jakiegoś star warsa w Brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tym gosciem, ale wciaz to IW ma wiekszy dorobek w dziedzinie grywalnosci i filmowych patentow w swoich produkcjach, wiec Crytek musi ostro zwierac poslady, zeby ich nowe dzielo poraz kolejny nie zostalo jedynie mekka dla noobow sprzetowych i paru entuzjastow. IW sie ostatnio opieprza, ale Crytek w sumie nie zrobil moim zdaniem niczego lepszego; Moze tym razem cos z tego wyjdzie, ale na razie jest tylko podnieta silnikiem, a brak konkretnych informacji na temat historii, bohaterow, patentow, czy chcby czegokolwiek do czego ten facet stara sie nawiazywac przy okazji jadac po MW2;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach FPS fabuła mnie zupełnie nie obchodzi. Misje zrobione wybyły w sposób genialny. W każdej chwili trzymały w napięciu. Zresztą, MW2 kupiłem dla multi i jestem w 100% zadowolony.
Uncharted 2? Gra wspaniała, do tego świetny multiplayer i dobre wsparcie DLC, które oferuje bogatą zawartość i jest stosunkowo tanie. Czekam na cześć trzecią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Crisis 1 to było tech demo które rozciągnięto na grę, więc ten pan nie ma co się obawiać że ktoś powie że ''jedynka była lepsza fabularnie''. No chyba że pisał fabułę waląc głową o klawiaturę i potem tylko nanosił poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo krytykować gre która jest najlepszym FPS-em gdzie Crysis poprosto ssał palca i nie mógł dorównac nawet w grywalnośći do MW2 : ) Crytek uważa jak 80 % ludzi na ziemi ze grafika się liczy najbardziej ale jak widać z wyników sprzedaży nie bardzo to jest prawdą. Niech ten pan zastanowi się co mówi bo ja bym dał mu reprymende za szerzenie herezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z komentarzami, że gra zawodzi i tak dalej. Nie wiem czemu teraz w dobrym tonie jest marudzić i narzekać na modern warfare 2. Żeby wszystkie nowe gry były takim "rozczarowaniem". 90% filmów akcji ma fabułę, w której po przyjrzeniu się wychodzą nieścisłości przykład? Może Crysis? Gdy Nomad przybywa na lotniskowiec Psychol już tam jest ze zdobytym obcym. Crysis Warhead Psychol oficjalnie opuszcza wyspę jako ostatni z ostatnich a wszyscy już czekają w bazie. To w końcu kto uciekał ostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet wytyka MW 2 jego błędy, a sam chyba zapomniał już o Crysis''ie, który nie był nawet zbiorem misji - to był interaktywny pokaz możliwości silnika, do którego ktoś dopisał fabułę podczas przerwy na kawę.
Co do MW 2, powiem tak, fabuła jest taka a nie inna - dynamiczna, zaskakująca, trzymająca w napięciu. Wytykanie jej "nietrzymania się kupy", to dla mnie idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować