Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Brytania cały czas tańczy

12 postów w tym temacie

Widzę, że bum na God of War lll minął i jakoś długo nie trwał jeśli Forza znów jest wyżej.(Znów dlatego, że Forza mniej więcej tutaj się kręci od 2 miesięcy po premierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 22:57, Mercuror napisał:

Taki tytuł w drugi dzień po tragedii w Smoleńsku jest "trochę" nie na miejscu...


ymm tak najlepiej mieszajmy wszystko do tego tematu. gry, filmy, nawet piosenki które puszczją na mtv !
patrioci sie znaleźli pfyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie God of War III jest nisko. Zaraz za nim Lego Batman?
W sumie leży u mnie nieodpakowany to się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 22:57, Mercuror napisał:

Taki tytuł w drugi dzień po tragedii w Smoleńsku jest "trochę" nie na miejscu...


skoro tak bardzo oplakujesz ta tragedie to po kiego h*ja wchodzisz na gram.pl?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 05:14, Brawoman napisał:

skoro tak bardzo oplakujesz ta tragedie to po kiego h*ja wchodzisz na gram.pl?!

Skąd mógł wiedzieć. Czy ty z góry wiesz, na których stronach będzie jaki nagłówek?

Niesamowite, że w Wielkiej Brytanii gra utrzymała się w rankingu dłużej niż przez premierowy tydzień. Zobaczymy, jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 05:23, Grinczar napisał:

> skoro tak bardzo oplakujesz ta tragedie to po kiego h*ja wchodzisz na gram.pl?!

Skąd mógł wiedzieć. Czy ty z góry wiesz, na których stronach będzie jaki nagłówek?

Niesamowite, że w Wielkiej Brytanii gra utrzymała się w rankingu dłużej niż przez premierowy
tydzień. Zobaczymy, jak długo...



Czy sam adres strony nie kojarzy ci się z rozrywką? Już po nim on powinien zorientować się że będą tu takie artykuły niezależnie od okoliczności w kraju.

Co do gry zapewne warta jest zakupu i wysiłku jaki trzeba włożyć w granie. No i może pozwoli odchudzić się części społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować