Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 16:14, buras napisał:

Mam znowu kilka pytań...
Wracałem sobie z popielnych ziem i natknąłem się na budowlę o nazwie Sishi. Wchodzę, a tam
już przy wejściu leżyurocza, choć niestety martwa bosmerka ... W całym budynku generalnie porozrzucane
są trupy...
Poza kilkoma żywymi duszami w postaci redorańskich strażników. Dziwnych trochę, bo mieli niekompletne
zbroje. Większości brakowało prawego karwasza ...
O co tam chodzi ? Jestem w rodzie redoran, więc martwi mnie, co się tam stało, bo wygląda to
na egzekucję :/


A gdzie dokładniej znajduje się ta budowla? Bo nigdy się na coś takiego nie natknąłem... a Popielne Ziemie znam b. dobrze...

Dnia 26.08.2006 o 16:14, buras napisał:

Pytanie Drugie. W podziemiachTel Vos znalazłem trochę notatek sztygara Berama, pracującego
kiedyś dla magów. Jedna kończy się słowami, "On tu jest" .... ke diabeł ?


Też się na nic takiego nie natknąłem... za chwilę włączam Morka i lecę do Tel Vos. :)

Dnia 26.08.2006 o 16:14, buras napisał:

Pytanie trzecie i ostatnie na dziś (chyba). Czy jest sposób na pętających się gdzie chcą NCP
? Notorycznie niektórzy blokują mi przejścia, szczególnie w gilldi magów w Balmorze ... moda
takiego nie znalazłem nigdzie.
I tak nawiązując do NCP. Nie wie ktoś gdzie mogło wciąć specjalistkę teleportacyjną z Ald Ruhn
? Oblazłem całą gildię, uruchomiłem ponownie kompa, kilka razy grę ... i ni ma jej ... :(


Jeśli zablokujesz się w jakimś miejscu - wpisz w konsoli komendę player->fixme - przeniesie cię o parę metrów od obecnej pozycji. Jeśli chodzi ci o NPC - ja po prostu się ''na chama'' przepychałem. :) W końcu działało. :)

Co do tej specjalistki - może ją zabiłeś? Spróbuj rozpocząć nową grę i idź do Ald'' Ruhn do Gildii Magów - i jeśli ona tam jest, to znaczy że ją zabiłeś... a jeśli jej nie ma - musisz przeinstalować grę... chyba. Może jest jakiś inny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze pokazac mape, na ktorej zaznaczona jet jaskinia w ktorej mam odebrac Pierscien Ksiezyc i Gwiazda? Chetnie tez widzialbym wawoz przez ktory mam tam dojsc....Please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w rodzie Redoran ... qurcze jak to ? Mam swoich killować ?
Szkoda ża to tylko atronarch ... kroiło się na grubszą aferę :)
Niestety nie pamiętam imienia ... będę musiał na jakimś starym save sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:09, kowboj3 napisał:

Czy ktos mi moze pokazac mape, na ktorej zaznaczona jet jaskinia w ktorej mam odebrac Pierscien
Ksiezyc i Gwiazda? Chetnie tez widzialbym wawoz przez ktory mam tam dojsc....Please :)

A prosze bardzo ... ja znalazlem przypadkiem jak bawiłem się w lotnika ...
Na mapce nazywa się Cavern of the Incarnate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:14, buras napisał:

/.../> I tak nawiązując do NCP. Nie wie ktoś gdzie mogło wciąć specjalistkę teleportacyjną z Ald Ruhn
? Oblazłem całą gildię, uruchomiłem ponownie kompa, kilka razy grę ... i ni ma jej ... :(

Nie ma i nie będzie. Założę się, że masz zainstalowane dodatki...
Po zainstalowaniu któregoś z dodatków pani teleportantka sama się teleportowała...Ale nie gwarantuję, że pojawi się po odinstalowaniu; raczej zniknęła na dobre. Miałem to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 20:24, divan napisał:

gdzie jest ten obóz urshilaku czy jakoś tak ? help!!!


Ja zawsze przechodziłęm tam z Khuul. Przepływałem przy wybrzeżu prosto do Urshilaku. :) Z Khuul jest bliżej. :)
Dodatkowo miałem przy sobie kilka(naście? sam je robiłem) chodzenia po wodzie; do Urshilaku dostawałem się w góra dwie minutki. :) Nie mówi że droga z Maar Gan jest zła, ale... jestem po prostu leniwy, i wolałem poszukać innej drogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:14, buras napisał:

/.../> O co tam chodzi ? Jestem w rodzie redoran, /.../

Ach, ta skleroza. Dopiero teraz sobie przypomniałem, przepraszam.
W zasadzie już wszystko wiesz, ale... czy poruszyłeś czaszką na stole w niższsej kondygnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... czyli bug w Morku ...
Niestety nie mam zainstalowanych dodatków. Do tej pory szukam chętnego do sprzedarzy Tribunala w kartonowym boxie ...
Ale generalnie wniosek jest jeden ... nie tylko koleżanki z pracy na mój widok krzyczą ... tę magiczkę wręcz zamurowało i awaryjnie z wrazenia się teleportowała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:05, KrzysztofMarek napisał:

Ach, ta skleroza. Dopiero teraz sobie przypomniałem, przepraszam.
W zasadzie już wszystko wiesz, ale... czy poruszyłeś czaszką na stole w niższsej kondygnacji?

Nie ... nawet jej nie zauważyłem ... zaraz tam lecę, tylko jakiegoś krzykacza z Hlaalu w Balmorze, szacunku dla Redoran nauczę ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 08:09, ŁukiPluta napisał:

Gdzie jest ta książka krasnoludzka co to ma sie ja znaleźć dla Edwinny Elbert w gildii magów
w Ald''Ruhn ?


Chodzi Ci o Chimarvarmidum (czy jakoś tak)? Najpierw przeczytaj co ona do Ciebie mówi, potem dziennik, a dopiero poem pytaj. Jeśli chodzi o Kroniki Nchuleft to też jest napisane gdzie sie po nie udać. Vivek, Dzielnica Przybyszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 20:24, divan napisał:

gdzie jest ten obóz urshilaku czy jakoś tak ? help!!!


Ja ci radzie isc do Khuul, a pozniej na wschod tuz przy wybrzezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 10:09, Budo napisał:

Chodzi Ci o Chimarvarmidum (czy jakoś tak)? Najpierw przeczytaj co ona do Ciebie mówi, potem
dziennik, a dopiero poem pytaj. Jeśli chodzi o Kroniki Nchuleft to też jest napisane gdzie
sie po nie udać. Vivek, Dzielnica Przybyszów.


właśnie o te kroniki mi chodzi a nie podchodzi mi jakos ten notes ;/ dziwny jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czytaj co pisze w oknie dialogowym. A pozatym jak masz znaleźć jakąś księgę to idziesz do pierwszego lepszego księgarza i z nim gadasz na temat danej księgi, jak ma to ci sprzeda a jak nie ma to powie ci gdzie masz szukać.
2. W Vivek masz sklep "Rzadkie Księgi Jobashy" i tajną biblioteke w Dzielnicy Świątynnej. Tam znajdziesz takie księgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:22, kowboj3 napisał:

Czy ktos wie gdzie znajde poradnik do Tribunal z opisem jak przejsc misje? Bardzo mi sie to
przyda a sam nie potrafie za bardzo :(


Tribunal nie jest trudny, graj samemu a w razie czego wpadaj tutaj. Jeśli jednak koniecznie chcesz poradnik, to niezły jest do sciągnięcia z Gry online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować