Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

A oc chodzi z tym konfliktem między gildią wojów a gidią złodziei? Ja nigdy nie miałem z tym zadaniem kłopotów, kradłem księge oddawałem w gildii wojów i spokojnie mogłem i tu jak i u złodziei wykonywać zadania. Podczas wykonywania tego zadania to należę tdo obydwu tych gildii. Dlatego tak z ciekawości pytam bo nigdy nie miałem takiej sytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:34, boromoro napisał:

A gdzie ten hełm i rękawice?


Hełm możesz zostawić, ja go zawsze preferowałem :)
Hełm niedźwiedziej łapy jest brzydki, dostajesz go w nagrode za questa dla jakiejś daedry (Malacatha?).
Rękawice są w Ilunibi, tam gdzie rozwaliłeś (rozwalisz?) Dagoth Garesa, schowane po kątach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To pewnie jakiś wesoły bug, bo normalnie po kradzieży książki zostajesz wyrzucony z gildii złodziei. Chociaż może masz na tyle dobrą kradziez kieszonkową, że nikt sie nie orientuje, wiem że na pewno morderstwo Sottilde skutkuje wykopaniem z gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam patent na to zadanie. W kotytarzu jest ta babka i ten kurduplowaty Elf. Podchodzę do elfa od tyłu patrząc od stony wejścia i czekam aż coś powie. Wtedy jego twarz patrzy na moją, po chwili odchodzę od niego i podchodzę do babki i robie ten sam patent. Wskakuje za nią i zaczynam się skradać. Elf mnie nie widzi bo patrzy na ścianę a pani S. patrzy na drzwi. Kradzież i finito. Oczywiście potrzebna umiejętność skradanie na przyzwoitym poziomie.
A co do Hełmu Oreyna Niedźwiedziego Pazura to daje on +40 do wytrzymałki i zwinności a Maska Claviusa Złośliwego +30 do osobowości. Dla mnie wybór jest oczywisty. Oreyn do piachu, hełm na głowę a maska do skrzyni z drobiazgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:53, tymuś napisał:

odkrył ktoś z was całą mapę???


KrzysztofMarek odkrył :P

Vormulac----> ja patrzę na wygląd, opza tym klasa pancerza jest taka sama, powyżej 30 poziomu i tak nikt Cię nie tknie, a nawet poniżej nie trzeba żadnych specjalnych sprzętów żeby wymiatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniało mi się taka sytaucja/zadanie? w Molag Amur, tak bliżej w stronę Tel Fyr znajdujemy na drodze jakieś kartki z dziennika. Wie ktoś co to jest (zadanie czy coś innego) bo nigdy nie chciało mi się szukać bo znajdujemy ich sporo po drodze (kartek w tym rejonie, oczywiście).

Budo--->Co do wyglądu to może i masz rację, ale np. na głowie Norda ładnie się prezentuje. A co do Maski to jej nazwa kojarzy mi się z Maską Klawisza Złośliwego. Dlatego leży w skrzyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:25, Vormulac napisał:

Właśnie przypomniało mi się taka sytaucja/zadanie? w Molag Amur, tak bliżej w stronę Tel Fyr
znajdujemy na drodze jakieś kartki z dziennika. Wie ktoś co to jest (zadanie czy coś innego)
bo nigdy nie chciało mi się szukać bo znajdujemy ich sporo po drodze (kartek w tym rejonie,
oczywiście).


Hehe, to fajny quest jest. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba dla Legionu... trzeba uwolnić jakiegoś pismaka przetrzymywanego przez wiedźmy ze względu na hmm męskie aspekty :)
Dojść do gościa trzeba po kartkach właśnie, a questa wykonujemy dając babsztylom do pastwienia sie jakiegoś osiłka z obozu popielnych na zasadzie "tchórzysz, nie pójdziesz" "co, ja nie pójdę?!"
:D

Dnia 23.08.2006 o 23:25, Vormulac napisał:

Budo--->Co do wyglądu to może i masz rację, ale np. na głowie Norda ładnie się prezentuje.
A co do Maski to jej nazwa kojarzy mi się z Maską Klawisza Złośliwego. Dlatego leży w skrzyni...


Hmm kwestia gustu, morro daje wolność, jak ktoś chce to może nawet nago biegać i lać sie na pięści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, znam ten quest. Jakoś nigdy nie łączyłem tych kartek z tym typkiem. Kurde, przecież te kartki leżą między obozem tych popielnych a chatką tej zboczonej wiedźmy (?). :)
Daje sobie sam degrada ze znajomości Morka...-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:00, Vormulac napisał:

Ale jaja, znam ten quest. Jakoś nigdy nie łączyłem tych kartek z tym typkiem. Kurde, przecież
te kartki leżą między obozem tych popielnych a chatką tej zboczonej wiedźmy (?). :)
Daje sobie sam degrada ze znajomości Morka...-1.


Hehe, widzisz, to wszystko jest napisane w dzienniku, wskazówka z kartkami też nawet :D

A btw tam też niedaleko jest pewien nagi Argorianin, który ucieka przed łowca niewolników, albo swoim panem, trzeba go odprowadzić do misji Argoriańskiej, tez ciekawy quest, może znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znam. A swoją drogą to nieżle twórcy gry dowalili z golasami. Przecież kilka zadań jest tego typu. Najlepsze było jak po przejściu morka zacząłem Tribunala a tam na dzień dobry znowu jest goły Nord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:09, Vormulac napisał:

To znam. A swoją drogą to nieżle twórcy gry dowalili z golasami. Przecież kilka zadań jest
tego typu. Najlepsze było jak po przejściu morka zacząłem Tribunala a tam na dzień dobry znowu
jest goły Nord.

Tia, jeszcze gość rzuca niezłym tekstem: "Co gołego Norda nie widziałeś" - Heheh, chyba lubią taki styl życia :).

Co do tematu - Ostatnio w Trójcy zabiłem dwóch hersztów goblinów, czy jest z tym jakiś quest? Bo pojawił się wpis w dzienniku, a chętnie bym odebrał nagrodę za wykonaną robotę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:09, Vormulac napisał:

To znam. A swoją drogą to nieżle twórcy gry dowalili z golasami. Przecież kilka zadań jest
tego typu. Najlepsze było jak po przejściu morka zacząłem Tribunala a tam na dzień dobry znowu
jest goły Nord.


Hehe, ta grzejmistrz, czy jak on miał. Wali teksty w stylu:"co? czemu jak ktoś widzi gołego norda, to od razu myśli że załatwiła go jakas wiedźma". To nawiązanie do questa z podstawki, gdzie właśnie jakaś baba-jaga zostawia biednego wikinga nago i sparaliżowanego :)
Gdy zrobisz questa z podstawki, to koleś z Trójcy ponoć daje jakieś zadanie, ale nie wiem bo nie zrobiłem na postaciach którymi grałem Trójcę :)
hehe fajnie, że morro ma tyle zakamarków możnaby o tym gadac godzinami :)
Albo ten szalony Khajit na północy, na morzu z którym można pogadać o trybie multiplayer. Wyzywa wtedy od tchórzy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 00:16, el-coyote napisał:

Co do tematu - Ostatnio w Trójcy zabiłem dwóch hersztów goblinów, czy jest z tym jakiś quest?
Bo pojawił się wpis w dzienniku, a chętnie bym odebrał nagrodę za wykonaną robotę :).


To jeden z questów głównego wątku, czyli dla Świątyni. Nagroda jest chyba jakaś włócznia, całkiem niezła z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili sobie takie małe pośmiewisko z Nordów, jeden nagi i sparaliżowany, drugi to samo i bez broni (ten przy Calderze). Coś czuję, że znowu trzeba pograć bo z tym Nordem z dodatku też tylko gadałem a zadania jako takiego nie miałem.

Dnia 24.08.2006 o 00:17, Budo napisał:

hehe fajnie, że morro ma tyle zakamarków możnaby o tym gadac godzinami :)


Dokładnie, a jak czytałem w jakimś temacie typu Morrowind vs Gothic czy jakaś inna gra, że argumentem przemawiającym na niekorzyść dla Morka jest zbyt duży świat itp. to szlag mnie trafiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować